نياز فوري به فونت نستعليق و نستعليق شكسته و ثلث

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pedi

Member
آقا من فونت نستعليق و نستعليق شكسته وثلث رو مي خوام فوري اگه بزاريد اينجا برا دانلود ممنون مي شم :oops:

mohsen2447

New Member
ياور مگه مي خواي اصلشو بخري كه ميگي گرونه .رايتيش تو بازار ريخته .برو بگو چليپا ميخوام برات ريت ميكنن بخر حالشو ببر.
خدا قانون كپي رايت و بيامرزه :wink:

pedi

Member
آقا يه فونت نستعليق برام بفرستيد كه بتونم ازش تو فوتوشاپ استفاده كنم

mahyar - r

Member
اگر فونت نستعليق بود كه چليپا نمي يومد . دنبالش نگرد نيست چون من خودم يه زماني دنبالش بودم پيدا نكردم .

pedi

Member
اين

آقا من اين فونت فارسي كه تو عكس مي بينيد مي خوام...
pedram.gif

iman.prs

Active Member
عزيز دل برادر...ياور جان من با چليپا مي نويسم بعد ميارم تو فتوشاپ استادش مي كنم!...اگه مي خواي يه ندا بده كه چي مي خواي....برات درست كنم.... نمونه هاي كارم اينجا ست ... البته نمي خوام كه اينجوري برات درست كنم كه!...تو بگو من متنشو برات تو يه فايل PSD ميفرستم....نظرت چيه؟!...
(البته احتماا خيليا مي تونن اين كارو بكنن!:lol:)

iman.prs

Active Member
در هر حال پدي جان من در خدمتم...اگه خواستي هموني كه گفتم استادش مي كنم!...البته سامان جان من هنوز اون لينك رو نرفتم! :d

saman_sweden

Active Member
iman-prs گفت:
در هر حال پدي جان من در خدمتم...اگه خواستي هموني كه گفتم استادش مي كنم!...البته سامان جان من هنوز اون لينك رو نرفتم! :d

خان داي حان من منطورم اين بود كه اون برنامه هاي فارسي كه دوستان دنبالش مي گردن تو اون سايت هست و بخاطر اين شما را انتخاب كردم كه در دبي تشريف داريد و عربي بليرسيز(و عربي ميدانيد)

iman.prs

Active Member
آقا اينجا كه شد چت روم؟!!!.....بله...ممنون از شما...ولي هر كي كه در كشور عربي زندگي مي كنه عربي كه بلد نيست عزيز دله من..... :D اگه هم بلد باشم دوستان ديگه برنامه ها رو نياز دارن....اصلا بي خيال....... :D

vahid140

New Member
با عرض سلام
براي استفاده از نستعليق از نرم افزار نامه نگار هم مي توان استفاده كرداما
با استفاده از كليد Print Screen از صفحه كليد

gollpesar

Member
لينك دانلود چليپا

pedi گفت:
كسي نداره برام بفرسته

دوستان اين هم برنامه چليپا ...
http://www.khalaad.net/download/fonts/Chalipa.zip

(((( قبلا روش زياد حرف زده بوديم ))))

:nokte:
برنامه كلك هم داراي قفل سخت افزاري است ( مي دونيد چيه كه ؟) براي همين بايد حتما اونو بخري ... من پارسال توي ايران سوال كردم قيمتش 150 هزار تومان هست .

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا