نياز به پرتال فروشگاه

mehrnet

Member
سلام
من نياز به پرتال فروشگاه آنلاين دارم
تو رو خدا اگه داريد به من بديد (خيلي فوريه)
متشكرم

blacky

New Member
آقا فرهاد اين پورتال شما مشكل داره

توي پرشين تولز بخونين ببينين بر و بچ چي نوشتن

zfarhad2003

Member
خوب من تمامي مباحث مربوط به اين پورتال رو دنبال مي‌كنم و اين مشكلي كه دوستان خوب من توي پرشيان تولز گفتن مربوط ميشه به سرورهاي IIS‌وگرنه روي سرور Apache‌به خوبي كار مي كنه براي اثبات اين ادعا مي‌تونيد توي همون سايتي كه گفتم به قسمت Demo بريد و برنامه رو امتحان كنيد.

hamed_4778

New Member
نسخه فروشگاهي زنبق (مامبو)

يكي از بهترين نرم افزار هاي ايجاد و مديريت وب به نام زنبق وجود دارد كه داراي پشتيباني كامل در ايران مي باشد . مامبوي پيشرفته و راحت تر براي همه است. نسخه فروشگاهي آن تا كنون جزء پيشرفته ترين هاست. امتهانش را هم كاملا پس داده.

براي اطلاعات بيشتر با مامبو فارسي يا خود زنبق www.zanbagh-cms.com

D-emon

Member
البته بگم هنوز تكميل نشده ولي تا چند هفته ديگه كه تموم شد براي فروش ميزارمش !

awt

Member
سلام دوست عزيز
در لوح AWT شما می تونید 3 سیستم مدیریت فروشگاه پیدا کنید
برای اطلاعات بیشتر سیتم ها می تونید اینجا کلیک کنید
http://ariaei.com/AWT/index.html
امیدوارم خوشتون بیاد
پاینده باشید

D-emon

Member
دوست عزيز اين سيستم هاي شما زياد گسترده نيست كامرس ها كه همه كرديت كارت ميخوان تو ايران هم نه جا افتاده نه هست ميني ها هم به همينطوره .

ولي كلا من اين 3 تا مدل رو خودم قبلا داشتم بيشترين راي كه 97% بوده گفتند اين سيستم دست نويس شركت بيژن رايانه بوده كه اينجاست :‌

www.IrMarket.com
www.Ir-Shop.com

موفق باشيد!

blacky

New Member
zfarhad2003 گفت:
خوب من تمامي مباحث مربوط به اين پورتال رو دنبال مي‌كنم و اين مشكلي كه دوستان خوب من توي پرشيان تولز گفتن مربوط ميشه به سرورهاي IIS‌وگرنه روي سرور Apache‌به خوبي كار مي كنه براي اثبات اين ادعا مي‌تونيد توي همون سايتي كه گفتم به قسمت Demo بريد و برنامه رو امتحان كنيد.

اونجا هم گفتم وقتي روي لوكال و همونطور كه شما گفتين با آپاچي مشكل داره

وگر نه من فقط سيستم شما رو به همه پيشنهاد ميدم اگه همين مشكلشو حل كنين عالي ميشه و نحوه پرداخت رو هم بشه با شماره حساب درست كنين چون سي سي توي ايران زياد طرفدار نداره

D-emon

Member
درضمن من يكي از افرادي هستنم كه با OsCommerce آشنايي خيلي زيادي دارم فرزاد خان هم ميدونند اگر ميخواييد كمك بگيريد ميتونيد از من هم بپرسيد .!

zfarhad2003

Member
خوب blacky جان من تمام سعي خودم رو مي‌كنم كه ورژن جديد و بدون مشكل را هرچه سريعتر بيرون بدم ولي فعلا نمي‌شه كاري كرد چون سرم خيلي شلوغه و مي‌دونيد كه موقه امتحانات هم هست (به خدا كل ترم هيچي نخودندم همه درسها انباشته شده روي هم. منه بدبخت)
در مورد سيستم پرداخت پول هم من به همه بچه‌ها قول دادم كه كاري كنم كه با كارتهاي رايج در داخل ايران بشه اين كار رو كرد (طرح شتاب) البته تازگي‌ها سعي دارم رو e-gold هم كار كنم.

D-emon

Member
حالا يك سوال از همه خواهان برنامه فروشگاه

برنامه سايت ايرانشاپ رو شما چقدر ميخريد ؟

www.ir-shop.com

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جدیدترین ارسال ها

بالا