غیره نمونه کار اسلحه ak47

mahmoudz

Active Member
سلام دوستان.
این کار را در مدت چند ساعت انجام دادم.
نرم افزار های استفاده شده: 3ds max 2014+vray.......photoshop
ممنون میشم نظرتون رو بفرمائید.
با تشکر.

attachment.php

پیوست ها

• raw render edit.jpg
    raw render edit.jpg
    204.6 کیلوبایت · بازدیدها: 98

MT_WORLD

Member
با سلام و خسته نباشید

شعار کار شما برای من یک کم گنگ دوست عزیز

به نظر میرسه یک کار ضد استکباری(که خوب) ولی من متوجه قضیه نشدم

حالا اساتید نظر بدن شاید هم من خیلی گیجم

موفق باشید

khatam.0761

Well-Known Member
با سلام و خسته نباشید

شعار کار شما برای من یک کم گنگ دوست عزیز

به نظر میرسه یک کار ضد استکباری(که خوب) ولی من متوجه قضیه نشدم

حالا اساتید نظر بدن شاید هم من خیلی گیجم

موفق باشید
نوشته:
مرگ بر...
داعش انگلیس آمریکا اسرائیل عربستان

MT_WORLD

Member
نوشته:
مرگ بر...
داعش انگلیس آمریکا اسرائیل عربستان
اون فسمت رو متوجه شدم

ولی مدل اصلی که همون اسلحه است و کاشته شده مثلا" بر علیه دشمنام

و طرز قرار گیری پرچمها از لحاظ محتوایی دچار مشکلاتی هستند

اولا" اسلحه انگار در اونجا فقط برای تزئین رها شده و سمتش رو به سویی خارج کادر داره

بعدا" دوباره از دید معناگرایی نگاه کنیم میبینیم مثلا" توهین به پرچم های با اسماء مبارک

اشتباه و با مفهوم خود اثزیر استکبار ستیزی در تضاد ... همچنین طرز قرار گیری خشابها هم

دچار مشکل ...مثلا" در نوپردازی یک نور لطیفی بر فضا حاکم که دوباره به نظرم هیچ ارتباطی

به مفهوم کار پیدا نمیکنه .اینا نظرات شخصی منه البته من خودم به کازهای کانسپت آرت

علاقمندم اگه درست اجرا بشه که به نظرم به توانایی فرهنگی هنری بالایی نیازه

آخرین ویرایش:

mahmoudz

Active Member
اون فسمت رو متوجه شدم

اولا" اسلحه انگار در اونجا فقط برای تزئین رها شده و سمتش رو به سویی خارج کادر داره

بعدا" دوباره از دید معناگرایی نگاه کنیم میبینیم مثلا" توهین به پرچم های با اسماء مبارک

اشتباه و با مفهوم خود اثزیر استکبار ستیزی در تضاد ... همچنین طرز قرار گیری خشابها هم

دچار مشکل ...مثلا" در نوپردازی یک نور لطیفی بر فضا حاکم که دوباره به نظرم هیچ ارتباطی

به مفهوم کار پیدا نمیکنه .اینا نظرات شخصی منه البته من خودم به کازهای کانسپت آرت

سلام.
بنده سعی میکنم در کارهایم، برای اکثر چیزها دلیل داشته باشیم و اگر روی کاری وقت زیادی بزارم کاملا برای هر حرکت، حرفی را درکار قرار میدهم ولی در این کار زیاد وقت صرف نشد. دوستان اگر به نحوه چیدمان پرچم ها دقت کنید میبینید که آمریکا را در مرکز نهادم که مرکز تمام شرارت ها از اونجا آب میخوره...و سمت راست آن را رژیم صهیونستی قرار دادم که معمولا دست راست آمریکا هست. سمت راست آن رژیم را پرچم عربستان نهادم که نمادی از آل سعود میباشد... خاندان آل سعود از همون اول مسلمون نبودند و اگر به گذشته آنها برگردید متوجه میشوید که یهودی بوده اند و آنها را کنار هم نهادم. انگلیس هم سمت چپ آمریکاست که دست کمی از این دولت نداره و به ملت ما خیلی ظلم کرده... و در نهایت هم isis
در رابطه با اسلحه که فرمودید رو به سمت دیگری میباشد.........دلیلی ندارد که حتما اسلحه روبروی این پرچم ها قرار بگیرد و همین که در زیر آن با تعدادی فشنگ مشخص کردم، کفایت میکنه. میشد روش دیگری هم میشد که اسلحه به صورتی قرار داده شود که به سمت هدف ها شلیک شده و پرچم ها را سوراخ سوراخ کرده.
این پرچم ها نماد آن ها میباشد و بنده خواستم کاملا واضح هدفم رو مشخص کنم و مبهم نباشه... پس منظور توهین به نوشته های پرچم ها به هیچ عنوان نمیباشد.
اگر پرچم ها را همراه اسماع مبارکه مثلا در حال آتش گرفتن نمایش داده میشد حرف شما کاملا صحیح می بود... البته برای آن هم میشد یه کار دیگری کرد مثلا به جای نوشته ی پرچم آل سعود در پرچم نوشته میشد، الموت الی آل سعود....
خشابها هم بصورت random در کنار اسلحه قرار دادم.
ممنونم.

آخرین ویرایش:

khatam.0761

Well-Known Member
اون فسمت رو متوجه شدم

کلاشینکف نماد جنگ تروریست ها شده...
دلیل گذاشتن اون هم همینه

tina-gh

New Member
کارتون رو دوس داشتم ولی پیغامی که از این تصویر دارم برداشت میکنم اصلا جالب نیست و پیغام کار هنریتون رو دوس ندارم

madmaster_3d

Well-Known Member
کار خوبی شده از نظر مدل ولی رندر جای کار داره. در کل ادامه بده. روی تکسچرها هم بیشتر کار کن

جدیدترین ارسال ها

بالا