نمونه کارهای جلوه های ویژه

mnh40

Well-Known Member
اون کار دومیت رو خیلی دوست داشتم واقعا قشنگ بود
موفق باشی:rose:

mnh40

Well-Known Member
کارت ابتدایی بود ولی جالب بود
آهنگ روش هم قشنگ بود
اگه میشه این آهنگش رو برام بزار واسه دانلود ممنون میشم:rose:

Afterlife

Active Member
آقا کار من رو نظر بدبد نه آهنگو . تو میگی آهنگ درخواست بدیم بهتره . نه ؟

flashcs

Member
درود
کارت خوب بودش،برای تازه کار عالی بودش
اما آهنگ رو من واسه دوستی که میخواست گذاشتم.
براش میکسش کردم
همین داداش من
موفق باشی

flashcs

Member
بله
اگه خواستی به سایت سر بزن تا خوشحال میشم همکار شیم
یا حق

molavi313

New Member
جالب بود

داداش اولی رو دان کردم و دیدم اگه اولین کاره که خوبه ولی ای کاش کارهای بعدیت رو بذاری تا راجع به اونا نظر بدیم

Afterlife

Active Member
از نظرت ممنون . من اماده ام اگه کاری از دستم بر می آد خوشحال میشم انجام بدم

Afterlife

Active Member
در ضمن گفتم بچه ها اینها تمرینات منه . دارم فقط تمرین میکنم که مثلا اینکار شدنیه یا نه ؟ همین . مرسی که اینقدر خوب نظر می دید

Afterlife

Active Member
این یه کار دیگه از من . یه کلیپ کوتاه که می خام بچه ها بگین به نظرتون چی توش خوب نیست . مثلا رنگش ؟ و ....
Clip.mp4 - 1.9 Mb

massomeh1

Member
سلام کارهای شمارو دیدم می خواستم بدونم درختی که با رعدو برق می سوخت اون حالت افتادن شاخه ها و اینیمیتی که ایجاد کردی برای درخت در افتر افکت کار کردی با چه پلاگین یا ابزاری اون حالت رو ایجاد کردی البته حدس من اینه که از pin استفاده کردی ! میشه لطف کنی توضیح بدی؟

Afterlife

Active Member
سلام کارهای شمارو دیدم می خواستم بدونم درختی که با رعدو برق می سوخت اون حالت افتادن شاخه ها و اینیمیتی که ایجاد کردی برای درخت در افتر افکت کار کردی با چه پلاگین یا ابزاری اون حالت رو ایجاد کردی البته حدس من اینه که از pin استفاده کردی ! میشه لطف کنی توضیح بدی؟

سلام دوست عزیز . حدس شما درسته . این خیلی ساده است فقط نقاط دلخواه خودمو پین کردم و تو تایم مشخص انمیتش کردم . اگه بیشتر توضیح می خواید من در خدمتم .

جدیدترین ارسال ها

بالا