بی بی کد نمای ساختمان

*farshid*

کاربر VIP
واسه 3 ساعت کار خوبی شده ... پست پروداکشنش یکم زیاده ولی خوبه کلا ... فقط دوربین بره پایین و تو ارتفاع دید انسانی قرار بگیره بهتره ...اشل بنا درست دیده نمیشه ...
در ضمن سعی کن HDRI ی انتخاب کنی که فقط آسمون داشته باشه ... :rose:

amorus

Member
سلام...
خسته نباشی... کار خوبی شده ...

فقط اندازه ی آجرهایی که برای دیوار کناری استفاده کردی یکم بزرگه...

دیگه اینکه رفلکت و رفرکت متریال شیشه هایی که استفاده کردی خیلی با هم متفاوته دلیل خاصی داشتی؟؟؟

طراحی معماریش هم بد نیست...
در کل بگم خوشم اومد از این کار .

موفق باشی دوست من...

.:BehzAd:.

Active Member
سعید نمیدونم چطور این کارا رو تو کمترین زمان میزنی آدم هر چقدر بخواد کم کارکنه باز بیشتر از 3 ساعت کار میبره مدلسازی و متریال نور و پست کلی کار داره.

خوب شده فقط یه خورده بامپ بده به سنگ هاش اون بالا رو میگم

taghi abbas

Well-Known Member
ما که چند هفته هم بشینیم نمیتونیم درستش کنیم اونوقت شما چجوری درست کردین؟!!آدم تعجب میکنه.یعنی تو سه ساعت؟!!نه، نمیشه. شاید حرفه ایین !!!

سلام سعيد جان، حالت خوبه؟:rose:
کارت نسبت به زمانی که گزاشتی محشره،اما اشکالات کارت غير طبيعيه! بايد خيلی بيشتر از اينا ميشد!!!:green:
به به حامد آقا چه عجب نظر دادین مارو شرمنده ساختین:green:
خیلی جالبه چون همیشه فقط تشکر میکنین اصلا تا حالا ندیده بودم نظر بدین رفته بود رو مخم

Yar.kh

Member
پنجره های پایین چپ ... میز و صندلی که توی خونه هست خیلی بزرگ و بالاست. کار رو خراب کرده.
یه سوال: منم میخوام از نمای یه ساختمان رندر بگیرم. از کجا میتونم این درختا و ماشین و ... آماده رو به کارم اضافه کنم؟

پنجره های پایین چپ ... میز و صندلی که توی خونه هست خیلی بزرگ و بالاست. کار رو خراب کرده.
یه سوال: منم میخوام از نمای یه ساختمان رندر بگیرم. از کجا میتونم این درختا و ماشین و ... آماده رو به کارم اضافه کنم؟
از داخل پک های آرک مدل که تو فروشگاهای تخصصی نرم افزار به فروش میرسه

FARDA20

Member
سلام سعيد جون ..كارت خيلي خوب شده . فقط اون قسمت سنگ كامپوزيتش كمي بامپ بيشتري ميدادي جالبتر ميشد.....موفق باشي سعيد جان:rose:

hmv-ray

Member
سلام رو طراحیت بحث دارم ولی رندرت خوشم اومد مخصوصا رفله شیشه هات فقط اگه وال استوناتو تیره میدادی به نمات بیشتر میاد
خسته ام نباشی :rose:

max vray

کاربر VIP
سعید برادر من تاج سرم همه طرحات داره یک شکل میشه حتی متریالهات هم تغییر نمیکنند کارت خوبه اما نباید انقدر به یک سبک و یک نوع خط کشیدن اسرار کرد.این به عنوان دوستت انقدر تند گفتم چون حیفه همش یک سبک کار میکنی.حالا که انقدر کار زیاد داری طرح های مختلف بزن و تجربه کن تا ذهنت بازتر بشه.:wink:

سعید برادر من تاج سرم همه طرحات داره یک شکل میشه حتی متریالهات هم تغییر نمیکنند کارت خوبه اما نباید انقدر به یک سبک و یک نوع خط کشیدن اسرار کرد.این به عنوان دوستت انقدر تند گفتم چون حیفه همش یک سبک کار میکنی.حالا که انقدر کار زیاد داری طرح های مختلف بزن و تجربه کن تا ذهنت بازتر بشه.:wink:

سلام محمد جون خوبی کجایی بابا دیگه چکار کنم برادر همش طرح های چیپ میاد تو دستم مجبورم همین چیزایی که خوششون میاد بزنم تازه کجاشو دیدی هفته 10 15 تا طرح می زنم همش مثل هم ولی داخلیارو دازم تغییر می دم
یکم بیشتر سر بزن

eman taha

Member
دوست عزیز خسته نباشی
امکانش هست راجب متریال شیشه ها یه توضیحی بدید
یا اگر زحمتی نیست یه عکس از تنظیمات متریال شیشه بزاری
من نمی دونم چرا هر کاری می کنم شیشه هام اینطوری در نمیاد توی نما
ممنون
لطف می کنی

sh1 graphic

Well-Known Member
نسبت به تایم میشه گفت خوبه
ولی حیف داره واسه این جور کارا انقدر کم وقت گذاشت

دوست عزیز خسته نباشی
امکانش هست راجب متریال شیشه ها یه توضیحی بدید
یا اگر زحمتی نیست یه عکس از تنظیمات متریال شیشه بزاری
من نمی دونم چرا هر کاری می کنم شیشه هام اینطوری در نمیاد توی نما
ممنون
لطف می کنی
ایمان جان سلام اول یک رنگ واسه متریال انتخاب کن مثل قهوه ای خیلی خیلی سوخته نزدیک مشکی بر رفلکت 50 % بهش بده بعد subdivise رو بزار رو 6

جدیدترین ارسال ها

بالا