نمايش يك فلش در فلش ... !!

mohsenshahbazi

Active Member
من ميخوام به عنوان مثال در فايل فلش 001 يك فلش از قبل ساخته شده با نام 002 نمايش داده بشه ..

چيكار بايد كرد ...
به طور خاص ميخوام بتونم محل نمايش فلش ساخته شده (002) رو تعيين كنم ...

محسن

h_a_s_co

Member
دوست عزیز سلام.
در فایل فلش 001 یک Movie Clip بساز و در اون یک مستطیل بکش و اندازه اون رو دقیقا به اندازه فایل 002 درست کن (طول و عرض). من معمولا اون رو به یه رنگ کاملا متفاوت انتخاب میکنم تا بتونم تشخیصش بدم.
در همین حال که در داخل این Movie Clip هستی روی اولین فریم اون کلیک کن و در پنجره Action این رو بنویس:

this.loadMovie("002.swf") //in az barnaameh mikhaad ke file dovvom ro load koneh

نکته ای که باید یادت بمونه اینه که این خط رو حتما روی فریم بنویسی! بعدیش اینه که مستطیلت x و y هاش باید 0 باشه.!!!

نکته دیگه اینکه جفتشون باید توی یه دایرکتوری باشند.

حالا میتونی به صفحه اصلی برگردی و هر جا که دوست داری اون مستطیلت رو (Movie Clip ) بزاری.

امیدوارم که مشکلت حل بشه.
فعلا

فكر نكنم نياز به اكشن باشه فقط اون را به صورت موي كليپ وارد فلش
001
بكنه كافي اشتباه مي كنم؟

h_a_s_co

Member
دوست عزیز حرف شما کاملا صحیح هست
ولی باید توجه داشته باشی که با ایده ی شما حجم فایل 001 بالا خواهد رفت و در آخر یه کار حرفه ای نخواهید داشت. البته این نظر من هست.

در هر حال ممنون از تذکرتون!

فعلا

mohsenshahbazi

Active Member
h_a_s_co گفت:
دوست عزیز حرف شما کاملا صحیح هست
ولی باید توجه داشته باشی که با ایده ی شما حجم فایل 001 بالا خواهد رفت و در آخر یه کار حرفه ای نخواهید داشت. البته این نظر من هست.

در هر حال ممنون از تذکرتون!

فعلا
ممنون
مشكل حل شد.
با همون مووي كليپ ...

محسن

يه مشكل بزرگ ... لطفا راهماييم كنيد .

با سلام . دوستان من در وارد كردن مو وي كليپ ها مشكلي ندارم .. اما من يك منم دارم كه تو فلش اصلي من قرار داره و من مي خام با هر كليك روي آيكون ها ي اون فشل جديدي نمايش داده بشه . در اين كار هم موفق بودم اما اين كار 2 تا 3 بار بيشتر انجام نمي شه و بقيه يه باتن هام عمل نمي كنه و آخرين فلش باز شده رو تكرار ميكنه .
سوال من اينه آيا ميشه كاري كرد كه جز فلش اصليم بقيه يه فلش هام با كليك كردن بعدي از كار بايسته و فلش مورد نظر باز شه و ديگه اون مشكله محدوديت اجراي فلش ها وجود نداشته باشه ؟؟؟

منظورم از فلش اصلي همون فلشه يه كه قرار تا آخر نمايش داده بشه ( همون منو ).

منتظر جواب ميمونم . لطفا برام حلش كنيد واقعا بهش احتياج دارم.

Security9776

Active Member
با سلام
دوست عزیز ، فکر می کنم شما مشکلت رو درست توضیح ندادی . به شخصه من که متوجه نشدم . اگه شما برنامه نویسیت درست باشه محدودیتی در اجرای فلش نداری . اگه می خوای فایلت رو بزار با یک توضیح دقیق که بچه ها ببینن و متوجه مشکلت بشن .

سلام .
ببينيد من دقيقا كارهايي كه در بالا گفته شده انجام مي دم . اما ميخوام فلش هايي كه لود مي كنم چون يه سري فايل png توش هست و بعضي جاهاش خالي يه بعد از لود شدن اون صفحه يه اول بسته نشه و در زير اين MovieClip لود شده ديده بشه كه اون جاهي خالي رو پر كنه . در ضمن تا آخر اون صفحه اول در زير باقي بمونه .

همين . اما با سه بار اجرا شدن movie clip روي هم اين اتفاق ديگه نمي يفته. و آخرين movie clip اجرا ميشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا