[معرفی برنامه] نظر شما در مورد نسخه آخر آدرس یاب سایتم؟

شروع موضوع توسط zozze ‏29 می 2012 در انجمن برنامه Multimedia Builder

1. zozze

zozze Active Member

امتیاز دستاورد:
    28
    سلام

دوستان توی مبحث قبلی که حدود یک ماه پیش بود نسخه دوم از نرم افزار آدرس یاب سایتم روقرار دادم که خیلی مورد توجه دوستان قرار نگرفت با اینکه فکر میکردم واقعا عالی شده و این باعث شد که من برم دنبال ساخت نسخه بعدی و ظاهری متفاوت و انشاءالله بهتر

حالا از همه کاربرای سایت میخوام نرم افزار رو دانلود کنن و ببینن که چطوره این دیگه نهایت کاری هست که من میتونم انجام بدم خواهشا خیلی گیر ندید بهش :) یه مشکل هم داشتم که تو چند تا مبحث قبل تر مطرح کردم ولی خوب کسی جواب نداد تا الان دیگه منم با روش دیگه ای که میشد ساختم و نرم افزار رو تکمیل کردم،حالا چیزی که از شما عزیزان درخواست دارم:

نرم افزار رو دانلود کنید،بگید که توی چه ویندوزی تست کردین و چطور جواب داد،از 10 بهش نمره بدین و یه قیمت بذارید روی پروژه تا اگر کسی خواست براش بسازم بدونم چه قیمتی کار ارزش داره،الان بنظر خودم خیلی خوبه ها حال گیری نکنید:green: .

درباره نرم افزار بگم که بعد از پیدا کردن آدرس باید با استفاده از آیکن اینترنت اکسپلورر که پایین هست یه آدرسی که پیدا کردین انتقال پیدا کنید.

واسه خروج هم مثل خود ویندوز هست. منتظر نظراتتون هستم.

با تشکر :rose:

پیوست ها:

نوشته شده توسط zozze در ‏29 می 2012
    Amit13 و amin_bp از این پست تشکر کرده اند.
  2. MahmoodM30

MahmoodM30 مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/

امتیاز دستاورد:
    113
    به نظر من برای یه آدرس یاب دیگه این همه چیز لازم نیست که شما قرار دادی هرچی ساده تر بهتر

برا قیمت هم فوقش 10 تومن

نوشته شده توسط MahmoodM30 در ‏30 می 2012
    zozze از این پست تشکر کرده است.
  3. zozze

zozze Active Member

امتیاز دستاورد:
    28
    سلام مرسی از نظرت ولی شما که این رو میگی باید نسخه قبلی آدرس یاب رو هم میدیدی بخدا انقد ذوق داشتم براش هر کس اومد گفت حالا این چیه چه کار میکنه و خلاصه حسابی حال ما رو گرفتن:sad: حالا لینک اون تاپیک رو پیدا میکنم میذارم ببینیدش

اینم لینک اون تاپیک

ولی خوبیه این به اینه که دیگه میگید بسه براش چیزی نذار :green:

ولی قشنگ شده نه ؟

بازم مرسی

آخرین ویرایش: ‏30 می 2012
    نوشته شده توسط zozze در ‏30 می 2012
  4. zozze

zozze Active Member

امتیاز دستاورد:
    28
    اول سلام و مرسی که با دقت بررسی کردی امروز متوجه مشکلاتی که گفتی شدم بعضیاش رو فهمیدم و حل کردم ولی بعضی هاش رو متوجه نشدم که کجاش منظورت بوده الان دقیق توضیح میدم

واسه اینجا میخواستی 4 تا از خوبی هاش رو بگی که کیف هم بکنیم :green:

این دو مشکل رو حل کردم ولی

خوب واسه مورد 3 کل کار برنامه با اینترنت هست حالا اگر به اینترنت وصل نباشه طرف و بدون هیچ پیغامی صفحه ارور اینترنت اکسپلورر نمایش داده بشه بهتره یا با یه پیفام اطلاع رسانی کنه تا کاربر استفاده کننده بدونه مشکل از کجاس و فک نکنه نرم افزار خرابه

و واسه مورد شماره 4 هم هر چقدر که توی پنجره بستن برنامه چک کردم همه چیز سر جاشون بود و مشکلی ندیدم اگر میدونید درست گفتین یکم بیشتر توضیح بدید تا متوجه بشم.

درباره مورد شماره یک که دارم روش کار میکنم ولی کادر داره چون سیاهه مشخص نیست واسه کادر رنگی میتونید کمکم کنید؟
    البته یه سری چیزا توی دهنمه چک نکردم
    دکمه کوچک نمایی رو هم دیگه جای دیگه به ذهنم نمیرسه و کرسر های اونا رو هم درست کردم حالا این 2-3 مورد مونده رو هم بگید درستش میکنم و دوباره نسخه تکمیل شدش رو میذارم
    باز هم ممنون :rose:

5. zozze

zozze Active Member

امتیاز دستاورد:
    28
    سلام داداش و مرسی که اینا رو گفتی دارم روش کار میکنم

درست که شد میذارم ببینید ولی میشه بگید همه مشکلاتش که بر طرف شد به نظرتون چند میشه این رو فروخت واسه سایتایی که بخوان براشون طراحیش کنم؟
    ممنون:rose:

6. Amit13

Amit13 Member

امتیاز دستاورد:
    16
    من يه سوال دارم::

اون آدرس ياب اولتون دوتا button داره (پشتيباني آنلاين) كه yahoo messanger رو باز ميكنه و پنجره اي باز ميشه كه ميشه به ID خاصي چت كرد .اين چجوريه؟؟؟؟

نوشته شده توسط Amit13 در ‏6 ژوئن 2012
  7. zozze

zozze Active Member

امتیاز دستاورد:
    28
    سلام دوست من یه سرچ میزدی من خودم قبلا این رو توی انجمن مطرح کردم و دوستان بهم جواب داده بودن

برای دکمه پشتیبانی با آیدی خاص این کد رو میزنید توی دکمه

کد (Text):
    Run("ymsgr:sendim?Your Yahoo ID&","")

نوشته شده توسط zozze در ‏6 ژوئن 2012
    Amit13 از این پست تشکر کرده است.
  8. diberater

diberater Member

امتیاز دستاورد:
    6
    بله این کد رو برای فیس بوک هم میشه استفاده کرد. یعنی کلید فیس بوک هم همینه و برای بیشتر چیزه میشه ازش استفاده کرد مثل توییتر یا سایت مورد نظر و... .

نوشته شده توسط diberater در ‏11 ژوئن 2012

به اشتراک بگذارید