نظر شما برای مسابقه ی جدید هفتگی

اگه مسابقات برگزار بشه شرکت میکنید.

• بله

رای: 14 77.8%
  • خیر

رای: 4 22.2%

• مجموع رای دهندگان
    18

amirz1376

Well-Known Member
سلام به همگی بچه ها ی گل مجید آنلاین .

اگه یادتون باشه این مسابقات توسط مجید جان افتتاح شد و هی بعد از چند مدت از هم میپاشید .:lol: و دوباره درست میشد و خیلی از دوستان توش شرکت میکردند و تا مسابقه ی دوربین عکاسی که کلا از هم پاشید و تاپیکم قفل شد حالا ولش کنیم.

میخواستم ببینم نظر شما برای حفظ این مسابقات چیه که مثل قبل از هم نپاشه و یک مدیر خوب برای این کار اعلام کنید.

ممنون و منتظر نظرات شما هم هستیم :rose:

Ali_CG

Well-Known Member
موافقم
بدون مسابقه فضای سایت هم خیلی سوت و کور شده . . .
مخصوصا این انجمن که ماهی یه بار بهش سر میزنن!
هر کی میتونه مدیرتش رو به عهده بگیره اعلام کنه . . .

amirz1376

Well-Known Member
من خودم نظرم اینه که مسابقاتو هر 10 روز بکنیم و هرکی دیر تر از موعد کارو ارسال کرد 20 امتیاز کم میگیره و موضوعاتو هم آسان میگیم تا دوستانی که ضعییفن بتونن شرکت کنن . و امتیاز دهی هم من 60-40 قبول دارم و موضوع رو هم برنده اعلام بکنه

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام
منم با شروع دوباره مسابقات موافقم. اما حواسم نبود اشتباهی گزینه خیر رو زدم:green:

فقط خواهشا کسایی که به سایت زیاد می تونن سر بزنن ، کاندید مدیریت بشن
:rose:

hamed.f

Well-Known Member
مثل هميشه من هم رو صندلی ميشينم و شرکت کننده ها رو تشويق ميکنم!
computer3.gif

چيه؟مسابقه بدون تماشگر که معنی نداره...:mad:
آقا من از همين حالا اتحاديه ی تماشگرها (تنبلها) رو تشکيل ميدم!:green:
هرکی نميتونه شرکت کنه بياد تو اين اتحاديه بعد يار کشی ميکنيم و هرکدوممون يه نفر تشويق ميکنيم،رجز خونی هم ميکنيم که باعث داغتر شدن مسابقه بشه(البته با رعايت ادب و احترام...)
grouphugg.gif

amirz1376

Well-Known Member
به نظر من که تعداد خوبه تا الان که 9 نفری هستیم . خوبه .

من خودم دوست نداشتم مدیر بشم ولی چه کنیم کس دیگه ای نیس پس خودم کاندید میشم و سعی میکنم مثل مجید آقا نشم :green:

خواهشا در باره ی نوع برگذاری مسابقات نظر بدین مثلا زمان برگزاری و نحوه برگذاری و مدت زمان مسابقه و داوران و ...... نظر بدین

amirz1376

Well-Known Member
مسابقه خیلی خوبه ولی نه اینکه روی یه موضوع برگزار بشه . فرضا فقط مدلینگ نشه
مدلینگ رندرینگ انیمیت

آره منم موافقم ولی انیمیت کاریه که خیلی از دوستان بلد نیستن . مثلا کسانی که با اتوکد کار میکنن چه کنن؟
و در ضمن مسابقات در مدلینگ و هم رندرینگ برگزار میشه . به نظر من 60-40 خوبه یعنی 60% مدلینگ و 40 درصد رندرینگ.

مثل هميشه من هم رو صندلی ميشينم و شرکت کننده ها رو تشويق ميکنم!
computer3.gif

چيه؟مسابقه بدون تماشگر که معنی نداره...:mad:
آقا من از همين حالا اتحاديه ی تماشگرها (تنبلها) رو تشکيل ميدم!:green:
هرکی نميتونه شرکت کنه بياد تو اين اتحاديه بعد يار کشی ميکنيم و هرکدوممون يه نفر تشويق ميکنيم،رجز خونی هم ميکنيم که باعث داغتر شدن مسابقه بشه(البته با رعايت ادب و احترام...)
grouphugg.gif

آره ایده ی خیلی خوبیه اما اینجا که استادیم نیس :green: از تو خونه داد میزنین و تشویق میکنین ؟ بعد ویدئو رو میزارید اینجا ؟ دقیقا چجوری ؟ :)

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
برای همه بچه ها هر جا هستن ارزوی موفقیت میکنم..خیلی خوبه این مسابقه مثل قبل راه اندازی بشه و همه تجربیات جدیدی به دست بیارن.

دلیل اینکه کمتر به سایت سر میزنم اینه که مدتیه کمتر 3d کار میکنم....امیدوارم از دست من ناراحت نباشید.

Ali_CG

Well-Known Member
هر کی مدیر میشه بشه، ولی باید با داورها مرتب در تماس باشه . . .
قوانین مسابقات قبلی خوب بود
یکی اونها رو اگه میتونه پیدا کنه . . .
به نظرم اگه به جای یه هفته 10 روز باشه
و همه از یه رفرنس مشخص استفاده کنن بهتره
اگه هرکی یه رفرنس واسه خودش در نظر بگیره، بعضی از دوستان کامل مدل نمیکنن یا اصلا بعضی جاها با رفرنسشون فرق داره که بقیه هم متوجه نمیشن!
اگه این رعایت نشه به نظرم مسابقه ارزشی نداره . . .

amirz1376

Well-Known Member
برای همه بچه ها هر جا هستن ارزوی موفقیت میکنم..خیلی خوبه این مسابقه مثل قبل راه اندازی بشه و همه تجربیات جدیدی به دست بیارن.

دلیل اینکه کمتر به سایت سر میزنم اینه که مدتیه کمتر 3d کار میکنم....امیدوارم از دست من ناراحت نباشید.

ممنون کاشکی وقت بیشتری داشتید و دوباره مسابقاتو میترکوندید.:shock:

زمان بیشتر از یک هفته باشه
داور اگه از کله گنده های(!) سایت نشد ، بچه هایی که تو مسابقه شرکت کردن بشن.
آره منم موافقم اگه میشه خودتون یه کله گنده خوب معرفی کنین :)

ممنون

مسابقه انیمیت هم حتما باشه

آره بنظر منم ایده ی خوبیه ولی تو این مسابقات نمیشه ولی بعد از مدرسه ها اگه مسابقه ای برای انیمیت باشه من با کله میام

هر کی مدیر میشه بشه، ولی باید با داورها مرتب در تماس باشه . . .
قوانین مسابقات قبلی خوب بود
یکی اونها رو اگه میتونه پیدا کنه . . .
به نظرم اگه به جای یه هفته 10 روز باشه
و همه از یه رفرنس مشخص استفاده کنن بهتره
اگه هرکی یه رفرنس واسه خودش در نظر بگیره، بعضی از دوستان کامل مدل نمیکنن یا اصلا بعضی جاها با رفرنسشون فرق داره که بقیه هم متوجه نمیشن!
اگه این رعایت نشه به نظرم مسابقه ارزشی نداره . . .

آره من موافقم با اظافه کردن روز های مسابقه . و هرکی مخالفه بگه
و به نظر من همه نمیتونیم از یک رفرنس مشخص استفاده کنیم چون ممکنه یکی حرفه ای باشه و یکی مبتدی و اگه رفرنس طرح ساده ای باشه شرکت کننده ی حرفه ای از تمام قابلیت های خودش نمیتونه استفاده کنه و اگر هم که رفنس پیچیده باشه دوستان مبتدی توش میمونن. ولی میشه رفرنسی که بچه ها کار کردن باکارهاشون به داوران بدیم

ممنون

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا