نظر در مورد این بیلبورد

ghasemrayaneh

Active Member
سلام خسته نباشید دوستان

من یه طرح برای یک موسسه تبلیغاتی زدم می خواستم نظرتون رو بدونم و اگر میشه من رو راهنمایی کنید زیباتر بشه و همین طور متناسب با موسسه باشه .

ایراد های کارم رو هم بگید .

ممنون

پیوست ها

• mahestan.jpg
    mahestan.jpg
    90.7 کیلوبایت · بازدیدها: 42

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
بهتره اون لبه هایی رو که به بالا گرد کردی که زیرش تاریکه تاآخر ادامه بدی و به بالا گرد نکنی

ghasemrayaneh

Active Member
راستش زیاد جالب نشده
باز هم روش کار کن

خیلی ممنون

داداش ممنون میشم کمی منو راهنمایی کنی من تاحدودی کار با فتو شاپ رو بلدم ولی تنها چیزی که راضیم نمیکنه اونم اینه که سلیقم یده تو طراحی ، شما میتونی روشی به من بگی که بتونم از رنگ بندی مناسب و طراحی یک بکگراند خوب یه اثر خلق کنم .

ممنون

main

Well-Known Member
روی متن خیلی خیلی بیشتر میشه کار کرد. راستی بک کار آمادس دیگه؟؟
موفق باشی.

ghasemrayaneh

Active Member
روی متن خیلی خیلی بیشتر میشه کار کرد. راستی بک کار آمادس دیگه؟؟
موفق باشی.

سلام

ممنون از راهنماییت دوست عزیز

منظورتون از کارآماده رو متوجه نشدم .

اگر مهستان هست اون رو خودم طراحی کردم .

asa.graphic

Well-Known Member
سلام
ببین کل کل خوبه ولی چون هدف نوشته مهستانه باید تو چشم تر باشه یا از فونت کلفت تری استفاده کن یا سایزشو بزرگتر کن
من خودم کارهای درشتو زیاد دوست ندارم ولی بارها نجربه کردم که مردم همه بیشتر با کارهای گل درشت حال می کنن
شاید چون توچش تره ؟
راستی رنگشم (مهستان) عوض کن. باید خودشو بکشه بیرون نه همرنگه کار باشه !
یه نکته تو چاپ ( حتما از دور کارت 5 تا 10 سانت فاصله بزار یعنی نوشته نباشه )
موفق باشی .................................................................................................:green:

سلام دوست من
برای طراحی نوع فونت مهم است این فونتی که شما استفاده کردید اصلا خوب نیست در مورد مهستان چون رنگ بکگراند مشکی هست باید از رنگ سفید استفاده کنی
موفق باشی

ghasemrayaneh

Active Member
سلام

دوستان ممنون از نظراتتون .

بعد اون کار افتضاح یه کار دیگه زدم با همون عنوان .

ممنون میشم نظرتون رو بگید .

پیوست ها

• new disign of mahestan.jpg
    new disign of mahestan.jpg
    161.3 کیلوبایت · بازدیدها: 8

asa.graphic

Well-Known Member
سلام
خسته نباشی دوست عزیز.............................................................................................:)
طرحت خیلی بهتر شده ولی هنوز جاداره تا برای بنر استفاده بشه مثلا برای کارت ویزیت بهتره
اما رنگش خیلی خوبه ولی همچنان فوتت لاغر و کوچیکه .....!
ببین من میدونم رو مهستانه کار کردی خصوصا روی نونش اما اگه هم میخوای باشه باید بزرگترش کنی تا تو چشم بیاد .
من تو کارام نگاه کردم 3 سال پیش یه کاری زده بودم برای یه عطاری شاید کمکت کنه ....( سایز بنر 2 متر در 6.5 متر بوده )

پیوست ها

• Asa co.jpg
    Asa co.jpg
    534.9 کیلوبایت · بازدیدها: 9

Yunes.grapix

Well-Known Member
اگه درست متوجه شده باشم برای بیلبورد طراحی کردی ولی یه نکته : بیلبورد ها هم تو شب و هم تو روز باید جذاب و گیرا باشن در عین اینکه در هر دو حالت ، رنگ بندی کار باید طوری باشه که خوب دیده بشن ،،، من فکر نمی کنم این کار تو شب خیلی خوب دیده بشه ، حالا هر چقدر هم که نوردهی بالایی داشته باشه از روبرو (استفاده از پرژکتور) ، سعی کن از رنگهای روشن بیشتر استفاده کنی و یه چیز دیگه ، بیلبورد برای چند لحظه دیدن باید تاثیر خودش رو بذاره ولی تکست های شما اونقدر ریز هستند که حتی به سختی دیده میشن . راستی کارت 20*4 هست ؟

Yunes.grapix

Well-Known Member
یادم رفت ، اگه کاری که می خواد چاپ بشه قرار هست weld بشه سعی کن با چاپخونه ات ارتباط برقرار کنی و بپرسی نقاط ولد کجا هستن و توی اون نقاط تا میتونی تکست استفاده نکنی و یا جا به جاشون کنی . موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا