نظرسنجی برای انتخاب cms مناسب برای سایت ورزشی

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام به همه دوستان عزیز:rose:
میخوایم یه سایت ورزشی برای تیم پرسپولیس شیراز راه اندازی کنیم ، که شامل خبرها ، عکس های جدید و دانلود ویدئو بازی ها ، فرم ثبت نام و ... میشه:paint:
و میخوام بهترین سیستم رو برای این کار نصب کنم، البته میدونم همه سیستم ها امکانات بالا رو دارن ، ولی اگه نظر استادان رو هم بدونم خیلی ممنون میشم که کدوم بیشتر از لحاظ قدرت و امکانات گسترش دهی قوی تر هست...
موفق باشید:oops:

Sylar7TEEN

New Member
سلااامممم دوستاننننن خواهشن هرکی نظری داره دریق نکنه چون سایت باید تا شنبه بیاد بالا

AFC دستور داده .... ممنون :rose:

MJ Rayaneh

Well-Known Member
سلام به همه دوستان عزیز:rose:
میخوایم یه سایت ورزشی برای تیم پرسپولیس شیراز راه اندازی کنیم ، که شامل خبرها ، عکس های جدید و دانلود ویدئو بازی ها ، فرم ثبت نام و ... میشه:paint:
و میخوام بهترین سیستم رو برای این کار نصب کنم، البته میدونم همه سیستم ها امکانات بالا رو دارن ، ولی اگه نظر استادان رو هم بدونم خیلی ممنون میشم که کدوم بیشتر از لحاظ قدرت و امکانات گسترش دهی قوی تر هست...
موفق باشید:oops:
سلام.

جوملا، مامبو و وردپرس گزینه های خوبی هستند.

موفق باشی.

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام.

جوملا، مامبو و وردپرس گزینه های خوبی هستند.

موفق باشی.
ممنون دوست عزیز...
ولی اگه میشه دوستان یک سیستم مشخص رو معرفی کنن...
چون من همین شک ها رو داشتم ، پرسیدم.
البته نظر خودم رو وردپرس هست ، همه سایت های باکلاس ایرانی رو وردپرس هستند:green: ، ولی نمیدونم واقعا وردپرس انتخاب خوبی برای سایت ورزشی هست و امکانات گسترش دهی مثل نیوک داره یا نه؟؟؟:-? سیستم دیگه؟
ممنون:rose:

sharktech

کاربر فعال
وردپرس خیلی سیستم انعطاف پذیری هست و انقدر پلاگین و قالب های زیبا و کارآمد داره که میشه خیلی از سایت ها رو با هاش راه اندازی کرد.

MJ Rayaneh

Well-Known Member
ممنون دوست عزیز...
ولی اگه میشه دوستان یک سیستم مشخص رو معرفی کنن...
چون من همین شک ها رو داشتم ، پرسیدم.
البته نظر خودم رو وردپرس هست ، همه سایت های باکلاس ایرانی رو وردپرس هستند:green: ، ولی نمیدونم واقعا وردپرس انتخاب خوبی برای سایت ورزشی هست و امکانات گسترش دهی مثل نیوک داره یا نه؟؟؟:-? سیستم دیگه؟
ممنون:rose:
خواهش ميكنم.

100% وردپرس تاييد ميشه و اين مواردي هم كه فرموديد رو داراست ...

موفق باشي.

VAHID216

مدیر بازنشسته
سلام
معمولا برای این جور موارد Joomla استفاده می شه ولی چیزی که هست باید ببینید شما می تونید همون چیزی رو که می خواید با وردپرس هم بدست بیارید یا نه. به این مورد حتما دقت کنید که کدوم امکانات سهل وصول تری در زمان کمی که دارید برای شما فراهم می آره.
موفق باشید

babakjordan

New Member
جمولا خیلی کارش برای این منظور درسته ، درسته که قالب کم داره ولی با کمی ور رفتن با قالب های دانلودی میشه چیز خوبی درست کرد.
راستی واسه تراکتور شیراز هم یکی راه اندازی کن جونم .
:idea:

asirap

Member
دیتالایف با توجه به انعطافی که داره بهترین گزینه هستش برای این کار!!!!

fcity

Member
من تخصصم وردپرس هست
سیستم عالی هست
و می تونم بگم چون طراحی قالبش نسبتاً ساده هست و هر چیزی رو میشه بهش اضافه کرد گزینه مناسبیه
اگه عجله داری فعلاً یه قالب معمولی بزار بعد یه قالب خوب واسش طراحی کن که همه کارهات رو بکنه

قالب خاستی خبر کن

جدیدترین ارسال ها

بالا