افزونه نصب فونت در 7 بدون نیاز به run as adminstrator

Shir20

Member
mbsa عزیز
صمیمانه ازت تشکر می کنم این دفعه درست شد اساسی .ایول دمت گرم .اما یه چیز دیگه اگه زحمت بکشید دیگه عالی میشه. برای loading
همون loader که خودم گذاشتم بزارید(یا اگه چیز قشنگ تر خودت داشته باشی که زیرش بنویسیه چند لحظه صبر کنید یا همون نمونه فعلی که گذاشتی سایزش بزرگتر باشه و زیر بنویسه چند لحظه صبر کنید .البته همین جمله چند لحظه صبر کنید هم به صورت عکس باشه که فونتش به هم نریزه) که یه Progress bar بیاد و زیرش بنویسه چند لحظه صبر کنید و بعدش همون کارهایی که قبلا تو نمونه font برام گذاشته بودی انجام بده

با نهایت سپاس از شما دوست عزیز

آخرین ویرایش:

mbsa

Active Member
سلام
صمیمانه ازت تشکر می کنم این دفعه درست شد اساسی .ایول دمت گرم .
خواهش می کنم ، قابلی نداشت
من یه لودینگ طراحی کردم ولی توهر لودینگی که بخواید میتونید پیادش کنید فقط کافیه اون کدها را تو صفحه اول پروژه خودتون در قسمت page start بزارید

پیوست ها

• Desktop.rar
    36.1 کیلوبایت · بازدیدها: 37

Shir20

Member
بی نهایت از شما دوست خوبم ممنونم فقط یه سوال اگه از لودینگ فلش استفاده بشه نیازی به نصب فلش پلیر روی سیستم طرف مقابل هست یا خیر. یعنی اگه روی سیستم اون فلش نصب نباشه اجار میشه (اگه داری یه چند تا لودینگ گرافیکی تر که یه کم قشنگ تر باشه بزار)

راستی با این روش نصب فونت که بهم یاد دادی روی 5 سیستم مختلف امتحان کردم و به راحتی جواب داد .حتی سون و xp تازه نصب شده می تونم بگم بهترین و مطمئن ترین روش نصب فونت هستش

صمیمانه ترین سپاس ها تقدیم شما دوست عزیز

mbsa

Active Member
اگه از لودینگ فلش استفاده بشه نیازی به نصب فلش پلیر روی سیستم طرف مقابل هست یا خیر
بله ، باید نصب شود . مطالب زیادی در انجمن برای رفع این مشکل هست .
گه داری یه چند تا لودینگ گرافیکی تر که یه کم قشنگ تر باشه بزار
دوست عزیز لودینگ ها را بهتره براساس سلیقه ی خودتون طراحی کنید اگر هم نخواستید نمونه های زیادی تو انجمن برای لودینگ هست.
موفق باشید

آخرین ویرایش:

icefall

Member
سلام. این روش هم برای نصب فونت جواب نمیده.
خواهش میکنم اگه راه دیگه ای هست کمکم کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا