نرم فزار های جاسوسی

from_iran2009

New Member
با سلام
دوستان همان طور که می دانید نرم افزارهای زیادی برای جاسوسی وجود دارند که اطلاعات رو برای یک mail ارسال می کنند نظیر کی لاگر ها .
حالا می خواستم بدونم از کجا می تونم بفهمم که روی سیستمم نصب هست یا نه ؟
برای استفاده شما چیزی رو پیشنهاد می کنید که بشه روی فلش ریخت تا در صورت اتصال به سیستم به صورت Autorun اجرا شود ؟

با تشکر:rose:

the_king

مدیرکل انجمن
با سلام
دوستان همان طور که می دانید نرم افزارهای زیادی برای جاسوسی وجود دارند که اطلاعات رو برای یک mail ارسال می کنند نظیر کی لاگر ها .
حالا می خواستم بدونم از کجا می تونم بفهمم که روی سیستمم نصب هست یا نه ؟
برای استفاده شما چیزی رو پیشنهاد می کنید که بشه روی فلش ریخت تا در صورت اتصال به سیستم به صورت Autorun اجرا شود ؟

با تشکر:rose:

روی قابلیت autorun زیاد حساب باز نکنید اما بین Anti Spyware های Portable ابزار Spybot انتخاب مناسبی است :

Spybot - Search & Destroy Portable 1.6.2

from_iran2009

New Member
دوست عزیز ممنون از راهنماییت
حالا از بین نرم افزارهای موجود چیزی هست که اطلاعات مربوطه رو برای میل من ارسال کنه و یا به طور کلی یه نرم افزار جاسوسی قوی چیو معرفی می کنید ؟

با تشکر از لطفتون

the_king

مدیرکل انجمن
دوست عزیز ممنون از راهنماییت
حالا از بین نرم افزارهای موجود چیزی هست که اطلاعات مربوطه رو برای میل من ارسال کنه و یا به طور کلی یه نرم افزار جاسوسی قوی چیو معرفی می کنید ؟

با تشکر از لطفتون
نرم افزار جاسوسی؟ طبق قوانین فروم ممنوعه.
d5 - آموزش ها و فایل های ارائه شده نباید موجب آزار و اذیت شخص یا گروهی بشود.
ارائه کردن یا آموزش استفاده از ابزار هایی که برای هک نمودن رایانه ها بکار می روند و یا اطلاعات محرمانه کاربران را فاش می سازند ، ابزار ها یا کد های ویروس نویسی یا ابزار های اسپم کننده و همچنین درخواست یا ارائه کردن لیست ایمیل های کاربران جزو مواردی است که به دلیل آزاری که به سایرین می رسانند ممنوع می باشند.

from_iran2009

New Member
آقا شرمنده , بی دقتی از من بود
ممنون از لطفتون
شبا که ما می خوابیم آقا پلیس بیداره
بازم ممنون :sad:

جدیدترین ارسال ها

بالا