نرم افزار IntelliAdmin

***UNIQUE***

Active Member
سلام
میخوام با نرم افزار IntelliAdmin کار کنم به سیستم خودم کانکت میشه اما به یه سیستم دیگه که میخوام کانکت بشم هر چی نام کاربری و رمز عبور رو وارد میکنم میگه دوباره وارد کن پیغام خطایی نمیده اما به اکانت روی کامپیوتر ریموت کانکت هم نمیشه :-? :cry: :sad: :-?
این مشکل رو شخص دیگه ای هم بهش برخورد بوده و تو فروم مخصوص برنامش جوابهایی داده شده بود اما به نتیجه نرسیده بود و حل نشده بود توی این آدرس:
http://forums.intelliadmin.com/default.asp?BugReports.1.75.6

نمیدونم از اینجا آدرس Downlod رو پیدا کردم یا از سایت دیگه ولی اگر کسی خواست دانلود کنه آدرس Downlod رو (با اجازه دوستی که اول این نرم افزار رو معرفی کرد) اینجا میذارم:

http://rapidshare.de/files/36197922/Intelli.rar

توضیحات :

Remote Control Lan 2.7 - Designed for use on your LAN

Unlike other remote control solutions, Remote Control Lan does not require any agents to be installed on the remote computer. Using a windows administrator account you can control any computer on your network in seconds. It has never been easier to support computers on your network.​

حجمش هم حدود 3 Meg است.باید نرم افزار جالبی باشه اما من نتونستم کامل باهاش کار کنم ممنون میشم اگر با این نرم افزار کار کردید راهنماییم کنید
با تشکر

آخرین ویرایش:

***UNIQUE***

Active Member
درست شد ولی مثل اینکه فقط روی Domain کار میکنه(نه workGroup )اما خیلی خوبه پیشنهاد میکنم اگر تا حالا باهاش کار نکردید حتما" امتحانش کنید .هیچ احتیاج به تنظیمات کلاینت نیست فقط در عرض 2 دقیقه روی سرور نصب میشه و کار میکنه

mobileo01

New Member
درست شد ولی مثل اینکه فقط روی Domain کار میکنه(نه workGroup )اما خیلی خوبه پیشنهاد میکنم اگر تا حالا باهاش کار نکردید حتما" امتحانش کنید .هیچ احتیاج به تنظیمات کلاینت نیست فقط در عرض 2 دقیقه روی سرور نصب میشه و کار میکنه

سلام
دوستان منم تواداره همین مشکلو دارم.با intelliadmin از کامپیوتر خودم به همه کامپیوترای شبکه وصل میشم بجز یکیشون.( میده connetion refuse)
لطفا هر کی علتشو میدونه راهنمایی کنه.خیلی مهمه برام...:sad::sad:
اینم بگم intelliadmin رو رو همون کامپیوتر هم نصب کردوم ک از اون کانکت میشه ولی از بقیه کامپیوترا به اون نمیتونم وصل شم.شبکه ما با domain هست نه workgroup

آخرین ویرایش:

mobileo01

New Member
سلام
دوستان منم تواداره همین مشکلو دارم.با intelliadmin از کامپیوتر خودم به همه کامپیوترای شبکه وصل میشم بجز یکیشون.( میده connetion refuse)
لطفا هر کی علتشو میدونه راهنمایی کنه.خیلی مهمه برام...:sad::sad:
اینم بگم intelliadmin رو رو همون کامپیوتر هم نصب کردوم ک از اون کانکت میشه ولی از بقیه کامپیوترا به اون نمیتونم وصل شم.شبکه ما با domain هست نه workgroup

کسی نیسسسسسسسسسسسسسس جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برام خیلی لازمه لطفا ج بدید..

جدیدترین ارسال ها

بالا