نرم افزار 3dmax

به نام خدا
سلام

انجمن سینمایی جوان اموزش ساخت انیمیشن یکساله داره برگزار می کنه که برای انیمیش 3 بعدی از 3dmax اموزش می ده از دوستان چند تا سوال دارم بی زحمت کمک کنید؟؟؟
وقتی من 3dmax یاد بگیرم می تونم بازی بسازم.
وقتی من 3dmax یاد بگیرم می تون با نرم افزارهایی مثل فلش و افترافکت کار کنم چون این نرم افزارها خیلی دوست دارم یاد بگریم (منظور اینه محیط این شبیه فلش و ... هست یا کلاً باهم فرق دارن )
تو آموزش 3dmax از برنامه نویسی استفاده میشه یا نه 3dmax محیطی شبیه فتوشاپ داره اصلاً نیازی به برنامه نویسی نیست
اموزش انجمن با قیمت 800/000 تومان گذاشته به نظر شما ارزش رفتن داره؟؟؟؟ البته 3dmax بخشی ز اموزشه ؟؟؟؟اموزش دو بعدی-خمیری و ... داره.
ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمائید.

lad3000

Member
سلام دوست عزیز
فقط با یاد گرفتن 3dmax نمیتونید بازی بسازید بازی سازی جدا از مدلسازی خیلی کار های دیگه نیاز داره مثل یاد کرفتن موتور بازی سازی مثلا unity یا udk ,... (مدلسازی یه بخش از بازی سازیه )
محیط هیچ نرم افزاری مثل هم نیست و با یاد گرفتن یک نرم افزار نمیشه با نرم افزار های مشابهش کار کرد برای کار با فلش یا افتر افکت باید اون نرم افزار رو جداگونه یاد بگیرید
تا اون جایی که من میدونم نیاز به برنامه نویسی نداره البه نرم افزار های open source هستند مثل blender که میشه براش بنویسی و نرم افزار رو توسعه بدی ولی به یاد گیری مدل سازی و رندر گیری ربطی نداره
کلاس هاش رو نمیدونم بدردتون میخوره یا نه ! تصمیم با خودتونه
این جور که من متوجه شدم کلاس مدلسازی هست و شما بعد از گذروندن کلاس میتونید هر مدلی رو که تو ذهنتون هست بسازید و رندر بگیرید
امید وارم تونسته باشم جواب سوالاتتون رو بدم

جدیدترین ارسال ها

بالا