نرم افزار های ماکروسافت

tye

New Member
سلام من از دوستان سوالی داشتم اینکه می خواستم ببینم که نرم افزار هایی که ماکروسافت بیرون می ده فکر می کنید به چه زبانی هایی است ؟؟؟
و اینکه سی شارپ فکر می کنید چند درصد نرم افزار های ماکروسافت را تسخیر کرده ؟؟؟
اگر اطلاعاتی در مورد زبان های نرم افزار های و یا برنامه نویسان حرفه ای و یا هر چیز جالب در این زمینه دارید مطمعن باشد مفید واقع می شود؟؟؟؟
ممنون

the_king

مدیرکل انجمن
سلام من از دوستان سوالی داشتم اینکه می خواستم ببینم که نرم افزار هایی که ماکروسافت بیرون می ده فکر می کنید به چه زبانی هایی است ؟؟؟
و اینکه سی شارپ فکر می کنید چند درصد نرم افزار های ماکروسافت را تسخیر کرده ؟؟؟
اگر اطلاعاتی در مورد زبان های نرم افزار های و یا برنامه نویسان حرفه ای و یا هر چیز جالب در این زمینه دارید مطمعن باشد مفید واقع می شود؟؟؟؟
ممنون

اغلب شون با ++c نوشته شده اند، طبیعی هم هست، کلا بیشتر محصولات معروف دنیا رو با ++c یا c طراحی می کنند،
مخصوصا محصولات خیلی بزرگ و یا اونهایی که به سرعت اجرای بالایی نیاز دارند. به نسبت سایر زبان ها وقت بیشتری
صرف طراحی میشه و پیدا کردن ایراداتش هم دشوار تره، اما در عوض سرعت اجرا و انعطاف پذیری خیلی بالایی داره.

#c یک زبان همه منظوره عمومی است که برای برنامه نویسی در سطح مبتدی و متوسط طراحی شده، برنامه نویسی
با #c خیلی راحته و برای پروژه های کوچک و متوسط مناسبه اما برای محصولات تجاری بزرگ که حجم کد زیادی دارند
و به سرعت پردازش بالایی نیاز دارند زیادی سنگین و کنده، به همین دلیل احتمالا هیچوقت موقعیتی که ++c داره
نخواهد داشت. محبوبیت اینجور زبان ها در بین برنامه نویسان زیاده چون لازم نیست خیلی وقت صرف طراحی برنامه کنند،
اما برای برنامه نویسی تجاری انتخاب تمام عیاری نیست.

• Like
Reactions: tye

tye

New Member
سوال

سوالی که برای من پیش اومده خوب الان یک نرم افزاری مثل اتوکد و تری دی مکس خوب مگه این کلش از کد تا طراحی مگه با سی شارپ نوشته نشده .خوب c++ در این نرم افزار جاش کجاست ؟؟؟
آیا نرم افزار و یا ... هر چیزی است که قدرت کامپایلر سی شارپ را بالا ببره ؟؟؟؟
و یک سوال آیا جانشینی برای سی شارپ هست (به جز جاوا من می گم نه . آیا درسته ؟؟؟)؟؟؟؟>

the_king

مدیرکل انجمن
سوالی که برای من پیش اومده خوب الان یک نرم افزاری مثل اتوکد و تری دی مکس خوب مگه این کلش از کد تا طراحی مگه با سی شارپ نوشته نشده .خوب c++ در این نرم افزار جاش کجاست ؟؟؟
آیا نرم افزار و یا ... هر چیزی است که قدرت کامپایلر سی شارپ را بالا ببره ؟؟؟؟
و یک سوال آیا جانشینی برای سی شارپ هست (به جز جاوا من می گم نه . آیا درسته ؟؟؟)؟؟؟؟>

کجا خوندید که Autocad و 3D Max رو با #C نوشته اند؟ 3D Max از سال 1995 به بعد معرفی شده،
Autocad که از اونم قدیمی تره، اما #C تازه 2001 معرفی شده. از لحاظ فنی پیاده سازی نرم افزار های سنگین
با #C خیلی دشواره، خیلی بعیده که با #C نوشته باشند.

مساله مربوط به قدرت کامپایلر #C نیست، کامپایلر #C کد رو به یک زبان میانی تبدیل می کنه، محدودیت ها
مربوط به این زبان میانی و پردازنده مجازی ای است که کد های این زبان رو اجرا می کنه. هیچ زبانی خارج از محدوده
زبان های Net. جایگزینی برای زبان های Net. نیستند، زبان هایی مثل C++ CLR و #C و Visual Basic .Net به
Net Framework. وابسته اند که در زبان های خارج از Net. نمونه مشابهی نداره. Java هم صرفا شباهت هایی با #C داره،
وگرنه جایگزینی برای #C نیست.

رجوع شود به :
سوال در مورد ilasm.exe و ildasm.exe

لطفا منو راهنمایی کنید (++c)

چگونه نوع مقدار بازگشتي تابع رو stdcall قرار بدم؟

جدیدترین ارسال ها

بالا