افزونه نرم افزار بازدید هوشمند Ultra Rank

amirhmz2

Member
بسم الله الرحمن الرحیم
نرم افزار بازدید هوشمند Ultra Rank

5bd37444728aa2101c4fc8161676bf82.jpg

توضیحات : امروزه اکثر وبلاگ ها و سایت های پربازدید ایرانی و خارجی به طوری از تقلب و راه های دیگر برای افزایش بازدید خود استفاده می نمایند و یکی از اساسی ترین راه های افزایش بازدید یک وبسایت نرم افزار های افزایش هوشمند بازدید میباشند.نرم افزاری که در این جا قصد معرفی آن را داریم و استفاده از جدیدترین تکنولوژی های وب سعی بر افزایش بازدید و رتبه الکسا و گوگل را دارد. تنها کاری که شما باید آن را انجام دهید وارد کردن آدرس اینترنتی سایتتان و سپس کلیک بر روی کلید شروع است و بازدید هوشمند از سایت شما آغاز میشود.

شناسنامه برنامه :
نام برنامه » اولترا رنک (Ultra Rank)
ویرایش برنامه » 1.0.0
سازنده : amirhmz

برای دریافت این محصول اینجا کلیک نمایید.

آخرین ویرایش:

amirhmz2

Member
هوشمندی این کار دقیقا کجاش هست؟

این برنامه میتونه به صورت هوشمند و خودکار از لینکی که شما بهش دادید بازدید نماید.
این برنامه در هر 10 ثانیه در اینترنت پرسرعت بیش از 5 بار از صفحه ی شما بازدید میکنه.
بر خلاف بقیه برنامه های بازدید از سایت این برنامه بازدید همه جور آمارگیری رو بالا میبره از جمله آمارگیر ضد تقلب وبگذر که به سادگی با این برنامه میشه آمارش رو بالا برد.

amirhmz2

Member
کار این نرم افزار دقیقا چیه؟

کارش خیلی ساده است لینک رو بهش می دید و به کارهای دیگتون میرسید بعد از مدتی برمیگردید می بیند چه تغییر بزرگی در بازدیدتون صورت گرفته اگه هر روز از این برنامه استفاده کنید خیلی به رتبه تون تو گوگل والکسا کمک میکند.

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
این برنامه بازدید همه جور آمارگیری رو بالا میبره از جمله آمارگیر ضد تقلب وبگذر که به سادگی با این برنامه میشه آمارش رو بالا برد.
ادعاهایی میکنید که از قدرت نرم افزار شما خارجه , وبگذر که اصلا هیچ راهکاری رو برای جلوگیری از بازدید های مکرر توسط یک کاربر حتی در لحظه و توسط یک مرورگر نه پیش بینی کرده نه قصد جلوگیریش داره که نرم افزار شما بخواد اون رو دور بزنه چون اگه میخواست میتونست با پیاده کردن cookie برای هر بازدید از بازدید مجدد شما مطلع بشه و بازدیدی رو به حساب نیاره یا راهکار بهترش آیپی هرکاربر رو ثبت کنه البته همه اینها قابل دور زدن هستن ولی نه به همین راحتی ها و اونم با بیلدر و پلاگینهای موجود
پیشنهاد میشه وقتتون رو روی برنامه های بهتری صرف کنید که ارزش کار رو داشته باشن.

Oghianus

Member
میشه درست کرد .....
اتفاقا من قبلا یه نرم افزار قند شکن با mmb دیده بودم ...

amirhmz2

Member
ادعاهایی میکنید که از قدرت نرم افزار شما خارجه , وبگذر که اصلا هیچ راهکاری رو برای جلوگیری از بازدید های مکرر توسط یک کاربر حتی در لحظه و توسط یک مرورگر نه پیش بینی کرده نه قصد جلوگیریش داره که نرم افزار شما بخواد اون رو دور بزنه چون اگه میخواست میتونست با پیاده کردن cookie برای هر بازدید از بازدید مجدد شما مطلع بشه و بازدیدی رو به حساب نیاره یا راهکار بهترش آیپی هرکاربر رو ثبت کنه البته همه اینها قابل دور زدن هستن ولی نه به همین راحتی ها و اونم با بیلدر و پلاگینهای موجود
پیشنهاد میشه وقتتون رو روی برنامه های بهتری صرف کنید که ارزش کار رو داشته باشن.

من با نظر شما کاملا مخالفم ولی نظرتان برای من ارزش داره من با برنامه های دیگری که کارشان همین است تابحال آمار سایت رو بالا بردم ولی هیچکدام قادر به بالا بردن آمار وبگذر نبودن و فقط همین برنامه توانست که آمار وبگذر رو بالا ببره.

amirhmz2

Member
اگر از نظر شما این برنامه کاربردی نیست و نمیتونه نظر مخاطبان رو جذب کنه باید بگم من همین امروز بازدید سایتم توسط وبگذر 57 تا بود و پس از 5 دقیقه استفاده از این برنامه به 171 بازدید رسید. این نشان میده که این برنامه کاملا واقعی و کاربردی میباشد.

جدیدترین ارسال ها

بالا