نحوه نوشتن با میرعماد

Shouli

Active Member
با سلام :

من امروز نرم افزار " میرعماد " گرفتم .. آیا میشه باهاش توی فوتوشاپ هم نوشت ! پشت جلذش نوشته [ انتقال به برنامه های گرافیکی بصورت منحنی ] ... اگه دوستان اطلاعاتی در مورد تایپ مستقیم در فوتوشاپ دارن لطفآ بنویسن . مرسی :)

kambiz.elf

Member
سلام
آقا سهيل نميدونم مشكلت حل شد يا نه .
ولي من ميگم :دي

دكمه ALT + C زماني كه هايلات كردي متني كه نوشتي ميزني بعد هم تو فتو شاپ Paste مي كني .
بعد هم ميتوني تو سايت مريم آپديد برنامه رو بگيري
و نصب كني كلي از مشكلات برنامه حل ميشه (البته من پارسال خريدم ) مال من خط ثلث نداشت
با آپديد بهش اضافه شد.
موفق باشي

Shouli

Active Member
مرسی از شما -- راستش توی برنامش بعد نصب یه آموزش فلش داشت که عین گفته شما رو توضیح داده بود , ولی من نمیدونم آیا میشه مستقیمآ توی فوتوشاپ نستعلیق نوشت !

h.khafan

Active Member
سلام:

من میر عماد رو حدود یه ماه پیش دانلود کردم ولی بعد از نصب به جز یه ایکون تو تسک بار چیز دیگه ای برام باز نمیکنه .
حالا نمیدونم تو چی باید باحاش بنویسم .چون وقتی روش کلیک میکنم میگه فعاله ولی هیچ محیطی برای نوشتن نداره.
گفتم شاید باید تو ورد پدی چیزی باهاش بنویسم. ولی ورد پد رو ندارم رو سیستمم.

اگه راهش یه جور دیگس تو ضیح بدید.

ممنون

Shouli

Active Member
آقا حامد با میرعماد فقط میشه توی Word نوشت , منم Word رو نصب نکرده بودم الان دارم نصب میکنم فکر کنم مشکلم حل شد !:roll:

h.khafan

Active Member
من وردم نسخه 2007 اینتر پرایسه .فکر کنم باید یه قدیمی تره شو بگیرم.
چون بازم نتونستم توش بنویسم.
ایناهاش:
http://img.majidonline.com/pic/83826/2.jpg
اگه تو ورد هم باید کاری کرد بگو که بی صبرانه منتظرم.

Shouli

Active Member
من وردم نسخه 2007 اینتر پرایسه .فکر کنم باید یه قدیمی تره شو بگیرم.
چون بازم نتونستم توش بنویسم.
ایناهاش:
http://img.majidonline.com/pic/83826/2.jpg
اگه تو ورد هم باید کاری کرد بگو که بی صبرانه منتظرم.

سلام :
با این ورد هم میشه نوشت ! ولی شما باید فونت های میرعماد رو پیدا کنی که بتونی بنویسی ...

kambiz.elf

Member
سلام
ميرعماد يك برنامه فوق العاده از نظر من از شركت مريم هست كه به 4 صورت نستعليق شكسته تحريري و ثلث مينويسه
وشما ميتونيد در برنامه هاي گرافيكي از اون استفاده كنيد . 12000 هزار تومن هم بيشترقيمت نداره البته تو اينترنت قفل شكسته اون هست . ولي به نظر من بخاطر حمايت از شركت مريم كه 2 تا برنامه توپ نوشتن بهتره بخريد.

خيلي از كلك بهتره و راحتر كار ميكنه .

با مير عماد فقط ميشه تو ورد نوشت (2003) با 2007 كار نميكنه البته قراره كار كنه در آينده . تو قسمت فونتهاي ورد 4 تا فونت اضافه ميشه كه اولشون Wn هست مثل حالتي كه با بقيه فونتها تو ورد انجام ميديد و بعد تايپ مي كنيد با اونها هم فرقي نمي كنه همون كاره انجام ميدين(البته بايد برنامه باز باشه تو تسك بار) بعد هم با روشي كه تو تايپك بالا گفتم وارد برنامه گرافيكي مي كنيد
من خودم متني رو كه ميخوام وارد فتو شاپ كنم به صورت PDF ذخيره مي كنم بعد وارد مي كنم نتيجه بهتري مي گيرم تا از ALT+ C استفاده كنم .

اين گرافيك زبان جهاني تو امضام با خط ثلث همين برنامه نوشتم و ديفيس كردم.

موفق باشيد.

Shouli

Active Member
تشکر از توضیحی که دادین ... یه سوال : شما چطوری Pdf میکنید متن رو ؟ اگه ممکنه توضیح بدین . ( منظورم با ورد انجام میدین ؟ )

موفق باشی

h.khafan

Active Member
سلام
ميرعماد يك برنامه فوق العاده از نظر من از شركت مريم هست كه به 4 صورت نستعليق شكسته تحريري و ثلث مينويسه
وشما ميتونيد در برنامه هاي گرافيكي از اون استفاده كنيد . 12000 هزار تومن هم بيشترقيمت نداره البته تو اينترنت قفل شكسته اون هست . ولي به نظر من بخاطر حمايت از شركت مريم كه 2 تا برنامه توپ نوشتن بهتره بخريد.

خيلي از كلك بهتره و راحتر كار ميكنه .

با مير عماد فقط ميشه تو ورد نوشت (2003) با 2007 كار نميكنه البته قراره كار كنه در آينده . تو قسمت فونتهاي ورد 4 تا فونت اضافه ميشه كه اولشون Wn هست مثل حالتي كه با بقيه فونتها تو ورد انجام ميديد و بعد تايپ مي كنيد با اونها هم فرقي نمي كنه همون كاره انجام ميدين(البته بايد برنامه باز باشه تو تسك بار) بعد هم با روشي كه تو تايپك بالا گفتم وارد برنامه گرافيكي مي كنيد
من خودم متني رو كه ميخوام وارد فتو شاپ كنم به صورت PDF ذخيره مي كنم بعد وارد مي كنم نتيجه بهتري مي گيرم تا از ALT+ C استفاده كنم .

اين گرافيك زبان جهاني تو امضام با خط ثلث همين برنامه نوشتم و ديفيس كردم.

ممنون از توضیحه کاملت.

تشکر از توضیحی که دادین ... یه سوال : شما چطوری Pdf میکنید متن رو ؟ اگه ممکنه توضیح بدین . ( منظورم با ورد انجام میدین ؟ )

موفق باشی

شما باید یه برنامه ی pdf ساز نصب کمنی و تو ورد روی دکمه ی پرینت کلیک نید و میبینید که یع پرینتر مجازی به پرینترها اضافه شده که اگه با اون عمل پرینت رو انجام بدی فایل pdf برات میسازه.

حالا میتونی با Adobe acrobat pro فایل pdf رو با هر کیفیتی که خاستی به یه فایل دیگه تبدیل کنی. هم فایل وکتور و هم عکس.

البته من نمیدوم منظور کامیبز جان هم همین بود یا نه. آخه من اینکارو با کلک میکنم گفتم شاید ایشون هم منظورش همینه.

موفق باشی
حامد

kambiz.elf

Member
سلام
راحترين راه PDF كردن تو ورد كه من به دست آوردم :دي تو سي دي مريم يك برنامه هست به نام Word to PDF Converter كه وقتي نصب مي كنيد تو ورد 2003 در قسمت تولزبار يك منو اضافه ميشه كه ميتوني باهاش متن تايپ شده رو PDF ذخيره كني.

البته راههاي ديگه اي هم هست.

موفق باشي .

omidsas

Member
بهترین نرم افزار ساخت pdf اسمش هست Jaws pdf creator که واقعا عاله این برنامه براتون یه پرینتر مجازی میسازه و به راحتی تو هر نرم افزار که دکمه پرینت رو ببینید خروجی pdf از محتویات فایلتون میده من که خداییش خیلی ازش راضیم. راستی این میرعماد مشکلات کلک رو که دیگه نداره منظورم افت شدید کیفیت هستش؟؟

kambiz.elf

Member
سلام
با pdf من تا حالا مشكلي نداشتم از نظر افت كيفيت .اگه كورل pdf مي گرفت چي ميشد .
من تا حالا با Adobe Illustrator كار نكردم كسي ميدونه ميشه pdf واردش كرد بعد برداري ذخيره كرد؟

h.khafan

Active Member
سلام
با pdf من تا حالا مشكلي نداشتم از نظر افت كيفيت .اگه كورل pdf مي گرفت چي ميشد .
من تا حالا با Adobe Illustrator كار نكردم كسي ميدونه ميشه pdf واردش كرد بعد برداري ذخيره كرد؟

اگه پی دی افت برداری باشه بله میشه .(مثلا متن و از اینجور چیزا. از کلک هم که من پی دی اف میساختم برداری بود.)

به این صورت که پی دی اف رو تو اکروبات حرفه ای باز میکنی وبه صورت فایل eps ذخیره میکنی . الان این شده یه فایل برداری و لازم نیست با ایلیستراتور برداریش کنی.با هر برنامه ای که این پسوند رو قبول کنه میتونی این فایل رو بدون افت کیفیت باز کنی و تا هر اندازه که خواستی بزرگش کنی.

omidsas

Member
من نصبش کردم نرم افزار خیلی خوبیه این میرعماد فقط خط ثلث نداره فونت نمیشه روش نصب کرد کسی داره؟؟

kambiz.elf

Member
سلام

همنجوري كه صادق گفت بايد ايكارو كنيد . تا خط ثلث بياد.

بعد هم دوستاني كه دانلود كردن اگه ديدن كه واقعا به درد بخوره يكي بخرن به خدا 12000 تومان پولي نيست .

اين بندگان خدا اين همه زحمت كشيدن گناه دارن .

h.khafan

Active Member
بعد هم دوستاني كه دانلود كردن اگه ديدن كه واقعا به درد بخوره يكي بخرن به خدا 12000 تومان پولي نيست .

چشم .اول باید یه ورد 2003 بگیرم اگه دیدم به کارم میاد نسخه ی اصلی شو میخرم.

جدیدترین ارسال ها

بالا