نحوه ساخت سايت فروش اينترنتي

it5

Member
سلام
در مورد ساخت يك سايت فروش محصولات كه با php باشهو چه بايد كرد؟
گام اول چيه؟
فرض كنيم پرداخت از طريق پارسيان يا سامان باشه و مراجعه كننده هم زياد باشه
سايت بايد چه طور باشه؟ چه امكاناتي داشته باشه؟
لطفا" راهنمايي كنيد

mersi

memeri

Member
من فعلاً یکی طراحی کردم متناسب با سیستم پرداخت!
تا چند روز دیگه میاد رو اینترنت ببینش اگه خوشت اومد بهت بگم چه جوری میشه ساخت!
تا شنبه آپلودش میکنم!

siavashmusic

Active Member
دوست عزیز میتونی از www.persianoc.com استفاده کنی هماهنگ با سیستم کارتهای عضو شبکه شتاب هم هست
یک فر.شگاه آنلاین کامل و کاملا فارسی

arashonline

Well-Known Member
ببينم سياوش جان !
اين سايت رو با اين برنامه بسازيم مثلا ميتونيم كسي كه در سامان و يا غيره كلا داشته باشه !
پول بريزه تو حساب خودمون در هر بانكي !

it5

Member
نه نه siavash جان .من نمي خوام از سايت آماده مثل persianoc.com استفاده كنم
مي خوام خودم پايه ريزي و طراحي كنم
مرسي memeri .من منتظر ديدن سايت تو و راهنمايي گرفتن ازت هستم

siavashmusic

Active Member
ببينم سياوش جان !
اين سايت رو با اين برنامه بسازيم مثلا ميتونيم كسي كه در سامان و يا غيره كلا داشته باشه !
پول بريزه تو حساب خودمون در هر بانكي !

باید طبق شرایط یک حساب در بانک سامان باز کنید سپس یک Machine ID بانک بهتون میده که توی محل مربوط در پورتال وارد میکنید سپس امکان مورد نظر فعال میشه

memeri

Member
دوست عزیز از لطفا شما متشکرم که منتظر سایت من می باشی!
من خودم از فارسی کامرس(همین دوستمون می گه) استفاده کردم اون فارسی شده اواس کامرس که فعلا تو ایران چندان کاربردی ندارد (به دلیل مشکلات بانکی) در ضمن برای قرارداد با بانک سامان هم باید یا فرد حقوقی باشی و یا جواز کار داشته باشی(فرهاد جان ناراحت نشه گفتم فارسی کامرس بدرد نمی خوره!)

arashonline

Well-Known Member
دوست عزیز از لطفا شما متشکرم که منتظر سایت من می باشی!
من خودم از فارسی کامرس(همین دوستمون می گه) استفاده کردم اون فارسی شده اواس کامرس که فعلا تو ایران چندان کاربردی ندارد (به دلیل مشکلات بانکی) در ضمن برای قرارداد با بانک سامان هم باید یا فرد حقوقی باشی و یا جواز کار داشته باشی(فرهاد جان ناراحت نشه گفتم فارسی کامرس بدرد نمی خوره!)

دوست عزيز اين پروژه رو نبايد بگيم فارسي شده كلا تغييراتي رو دادند !

ببينم بخواهيم يك حساب باز كنيم بعدكسي ديگري از يه بانك ديگر آنلاين به خواهد پول بريزد به حساب سامان چه مشكلي هست !.؟
در مورد چي شما ميگي فرد حقوقي ميخواهد !؟

spsgorgan

Active Member
دوست عزيز اين پروژه رو نبايد بگيم فارسي شده كلا تغييراتي رو دادند !
فرهاد از يكم توش بيش تغيير داده .
ببينم بخواهيم يك حساب باز كنيم بعدكسي ديگري از يه بانك ديگر آنلاين به خواهد پول بريزد به حساب سامان چه مشكلي هست !.؟
بانك هاي طرف قرارداد باسامان ميان جلو .

memeri

Member
دوست عیز توی فروم سایت رسمی سیستم فارسی کامرس نوشته برای اینکه بخوای با بانک سامان قرار داد ببندی چه چیزهایی مورد نیاز است!
کپی شناسنامه و ...
جوازکسب و یا فرد حقوقی باشی
و ip سایتت
در سایت رسمی بانک سمان هم نوشته
http://sb24.com
برو ببین!
من خودم می خواستم این کار رو بکونم ولی برای قرار با بانک سمامان واجد شرایط نبودم!

zfarhad2003

Member
برای رفع این مشکل استفاده از سیستم بانک سامان دارم کار می کنم و موفق به کارهایی هم شدم. خیلی زود نتیجه رو می بینیم.

it5

Member
حالا اگر يكي نخواد از FarsiCommerce استفاده كنه چي؟
اگر خودش بخواد برنامه نويسي كنه- پرسيده بودم بايد چي كار كنه؟چه پيش نيازهايي لازمه؟
فرض هم كرديم كه براي پرداخت از طريقه سامان يا پارسيان هم مشكل نداره(همه به اين قسمت كليد كردين!!!!)
كلا" بايد چي كار كنه؟ هم براي برنامه نويسي؟-هم هاست مورد نياز؟-هم امكانات نرمافزاري؟-هم امكانات سخت افزاري؟-و از همه مهمتر امنيت ؟و ....
در اين موارد

arashonline

Well-Known Member
خب بايد پدرش دراد و بنويسه ديگه !
يه هاست دومين هم ميندازه پشتشو بقيه كارا هم كه مقل همين پرداخت آنلاين يه خورده مشكل داره !

it5

Member
با با يكي نيست يك جواب درست بده
خوب همين كه ميگي بايد پدرم دراد و بنويسم خوب همينو از پايه چه تور بايد شروع كنم؟

spsgorgan

Active Member
عزيز من ! جواب شما توي خود بانك هست . وقتي حساب باز كني يك داكومنتي بهت ميدن كه همچي توش هست !

mehdi-b

New Member
اقایونی که اطلاعات ندارین لطفا چیزی نگین بیشتر مارو گیج کردین و هیچ اطلاعاتی هم ندادین
اه

میتونید با این فیلم های آموزشی ساخت فروشگاه آنلاین با قابلیت اتصال به درگاه بانکی شروع کنید:

sarvefasa.com/click.php?id=article&id2=46

لینک دانلود

جدیدترین ارسال ها

بالا