نحوه اجرای فایل های با فرمت Bin

DIMO

Active Member
سلام به همگی،همونطور که از اسم تاپیک پیداست بدون هیچگونه حرف زیادی سوالم رو می پرسم...من یه برنامه از اینترنت دانلود کردم و بعد از Extract کردن فهمیدم که این برنامه با فرمت Bin هست..خوب نحوه اجرای این گونه فرمت ها چطوریه..؟برنامه خواصی میخواد.؟یه راهنمایی کنید منو ممنون میشم.

پیروز باشید

the_king

مدیرکل انجمن
سلام به همگی،همونطور که از اسم تاپیک پیداست بدون هیچگونه حرف زیادی سوالم رو می پرسم...من یه برنامه از اینترنت دانلود کردم و بعد از Extract کردن فهمیدم که این برنامه با فرمت Bin هست..خوب نحوه اجرای این گونه فرمت ها چطوریه..؟برنامه خواصی میخواد.؟یه راهنمایی کنید منو ممنون میشم.

پیروز باشید
به احتمال زیاد شما بجای یک نرم افزار سیستم عامل ویندوز یک برنامه Linux را داونلود کرده اید.
طبیعی است که چنین فایلهایی با سیستم عامل Windows سازگار نیستند و نمی توانید از آنها استفاده کنید.
البته bin در Macintosh فرمت فایل فشرده است که در سیستم عامل Windows قابل استفاده نیست.

همچنین نرم افزار CDRWin خروجی Image هایی که از روی CD می گیرد هم با پسوند bin ذخیره می کند
که البته بعید است که فایل مورد نظر شما Image چنین نرم افزاری باشد.

DIMO

Active Member
خیلی ممنون بابت اطلاعات،ولی حالا راه حلی برای این مشکل وجود داره یا نه..؟این رو هم اضافه کنم که همراه این فایل،دوتا فایل کم حجم دیگه با فرمت Sfv.* و Cue.* هم وجود داره.

آخرین ویرایش:

the_king

مدیرکل انجمن
خیلی ممنون بابت اطلاعات،ولی حالا راه حلی برای این مشکل وجود داره یا نه..؟این رو هم اضافه کنم که همراه این فایل،دوتا فایل کم حجم دیگه با فرمت Sfv.* و Cue.* هم وجود داره.

فایل cue همراه اش هست؟ پس شما حقیقتا یک Image یک CD یا DVD که با نرم افزار CDRWin سازگار است را داونلود کردید.
یک نرم افزاری که توانایی باز کردن Image های CD را دارد نصب و اجرا کرده و این فایل bin را در داخلش باز کنید :

- نرم افزارهایی مثل WinISO و UltraISO ، هم می توانند محتویات این Image را نشان داده و از داخلش فایلها را استخراج کنند و
هم محتویاتش را روی CD خام بنویسند.
- نرم افزارهایی مثل Nero برای استخراج محتویات مناسب نیستند ولی می توانند محتویاتش را روی CD بنویسند.
- نرم افزارهایی مثل Virtual CD می توانند یک درایو مجازی شبیه یک CD Drive به کامپیوتر اضافه کنند که محتویات
این Image را بصورت یک CD مجازی شبیه سازی کنند. یعنی آنرا باز کرده و محتویاتش را کپی یا اجرا کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا