نجات دادن دامنه !

victor

Member
من 3 تا دامین دارم که یکی رو نمیدونم کی ثبت کرده و حتی وقتی که whois.sc استفاده میکنم باز نشون نمیده

از شانس بده من بده یک ماه این دامنه از رده خارج میشه و من باید شارژ بکنم ولی نمیدونم چیکار کنم اینم بگم که دامین تو onlinenic ثبت شده و حتی رمز عبورشم دارم ولی ...

2تا دیگه هم پارسا رجیستر برام ثبت کرده ولی اینطور که معلومه این شرکت فعالیتشو واگذار کرده میتونید از اینجا ببینید:parsaregister.com

من چیکار کنم اینارو نجات بدم آیا به آنلاین نیک یه ایمیل بفرستم مدیریت دامنه رو به دست خوده من میده برا شارژ کردن ؟ :sad:

Mikhak

Active Member
يكي از دامنه هاي خودتون رو توي پيغام خصوصي براي من ارسال كنيد.

شايد بتونم كمك كنم

ali-msh

Member
یعنی شما از آقای زارع دومین گرفته بودین ؟؟

اتفاقا مدیر همین سایت اینجا هم عضوه ولی خوب چند وقته پیداشون نیست
با شماره ای که توی سایت pooyait قرار داده شده تماس بگیرید و مشکلتون رو مطرح کنید

victor

Member
پارسا رجیستر شکرتی هست که من دامین رو ازشون خریدم

پویا آی تی هم شرکت جدید هست که بجای پارسا اومده

من موندم چیکار کنم

ady_constantine

Active Member
پویاآی تی نمی تونه به شما کمک کند ؟ با آنها تماس گرفتید ؟

من هم نمایندگی رسمی از آنلاین نیک دارم ، اگر مشکلتان رفع نشد نام دومین های خود را را برای من بفرستید ، شاید بتونم کمکتان کنم :

support at yarantoos.com

ali-msh

Member
دوست عزیز گفتیم که با پویا آی تی تماس بگیرید !!!!!!! گرفتید ؟؟

victor

Member
آره تماس گرفتم

ولی من یه دامین دارم که نمیدونم کی ثبت کرده حتی whois.sc هم نشون نمیده که چه شرکتی ثبت کرده در ضمن تو آنلاین نیک هم ثبت شده آیا راهی برای مدیریت این دامین هست؟

ali-msh

Member
حداقل اسم دامین رو بگید
میشه یه کارهایی کرد اما خوب باید دوباره هزینه دومین رو پرداخت کنید . اما تو انلاین نیک باید بگه که چه شرکت یا شخصی ثبت کرده

ehsanch

Active Member
اون دومینی رو که یه ماه از شارژش گذشته دیگه نمیتونید تمدید کنید مگر با هزینه بالا فکر کنم حدود 80 دلار. برای اینکار باید با آنلاینیک تماس بگیرید.

اون رو تا رو هم اگه با پوبا آی تی تماس گرفته اید و احتمالا جواب نگرفته اید چند روز دیگه صبر کنید انشاالله یه جورایی داره میشه ;)

milad_sm

Member
سلام...
من هنوز به مشکل برنخوردم...اما میترسم!
من از یک شرکت که اسمش رو نمیارم، هاست و دامین خریدم که انصافا خیلی ارزون داد.
اما مشکلش هم همونه! من تنها نشانی که از این شرکت دارم ایمیلش هست و با اینکه چند بار خواستم شماره تلفنی چیزی بهم بده، جوابی نگرفتم.
تا حالا ساپورت عالی ازشون داشتم و مشکل خاصی نیست. اما اگه یه روز این هاست، نیست بشه، من چه خاکی میتونم به سرم بریزم؟

منظورم اینه که هاست که هیچی...بک آپ گرفتم از سایت و میتونم برم یه هاست دیگه، اما دامین رو چه کار کنم؟ چطوری میتونم دامین رو سال بعد تمدید کنم؟؟
باید یوزر و پاسورد بگیرم ازشون؟ میشه توضیح بدید من باید چکار کنم؟ خیلی ممنونم!

delavar12

Member
شکواییه

یعنی شما از آقای زارع دومین گرفته بودین ؟؟

اتفاقا مدیر همین سایت اینجا هم عضوه ولی خوب چند وقته پیداشون نیست
با شماره ای که توی سایت pooyait قرار داده شده تماس بگیرید و مشکلتون رو مطرح کنید

سلام علیکم

زارع هستم. اولا من هیچ وقت دامین هکی به کسی ندادم. حدود 3-4 ماه پیش هم همه ریسلرها و پنل دامین و حتی آی دی یاهوی خودم رو دادم به Pooyait.com و ایشون الا مسئولیت همه چیز رو به عهده دارن

در قضیه پارسا ریجستر هم خود آقای مجیدی Pooyait گفتن که از پارساریجستر همه چیز رو خریدن . حالا من دیگه قضاوت رو به عهده خودتون میزارم

در ضمن تا حالا کسی به خاطر دامین از ما ناراضی نبوده

ehsanch

Active Member
پارسارجیستر دومین هاشو از پویا آی تی س گرفت... باهاشون تماس بگیرید انشالا مشکلتون حل میشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا