می خواهم یه هاستینگ راه اندازی کنم ولی نمی دانم چگونه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Member
نه من میگویم مثلا من اگه ماهی 100 تومن سود کنم چقدرشو باید به ساناهاست بدهم؟

نه من میگویم مثلا من اگه ماهی 100 تومن سود کنم چقدرشو باید به ساناهاست بدهم؟
1: پیشنهاد می کنم اصلا تو کارش نرید،چون شما از قوائد پایه ای مطلع نیستید.مشتریان شما فراری خواهند شد... ساپورت را چه کار می کنید؟!! (خدا بخیر کنه!)

ببینید،شما مثلا ماهی 20 تومن میدید 1 گیگ فضا با 10 گیگ پهنای باند می گیرید.حالا خودتون دیگه تیکه تیکه می کنید می فروشید بنا به درخواست مشتریا.هر چقدر خواستید و تونیستید می تونید بکشید روش و صاحب سرور فقط همون ماهی 20 تومن رو می گیره

موفق باشید

Member
koosha systeجان خیلی ممنون
برای اینکه یاد بگیرم چه کار باید کنم؟لطفا یه کم بیشتر توضیح دهید.

ببینید.خوبی ریسلری اینه که بدبختیه حل مشکلات سرور و ... ندارید.
تنها مشکل اینه که شما ساپورت باید داشته باشید! نمی شه که بگید ساپورتمون مثلا سیناهاسته.
خوب شما باید اطلاعاتتون خیلی کامل باشه.
DNS و Domain Aliases و Virual Directories و ............... و معنی و مفهوم BW و فضا و سیستم و کنترل پنل و ... رو بدونید.چون 95% سوالات مردم همین چیزاست.(هر چند که "آموزش" کار تیم ساپورت نیست ولی فعلا تو ایران به این می گن ساپورت...)

سودشم به هیچ وجه بالا نیست.مگر کارهای خاص... ایده های جدید و ..........

Member
koosha system
جان چرا سود تداره من قبلا با دوستم نمایندگی یکی از شرکت های خارجی را داشتیم الیته من فقط مشتری پیدا می کردم و به اون می گفتم .سودش هم خوب یود.
در زمینه سوالات هم فوق فوقش می پرسیدند پهنای باند چقدره؟که ما هم می گفتیم ولی متاسفانه دوستم براش مشکلاتی پیش اومد که دیگه نمی تونستم باهاش همکاری کنم.
بعد نگفتید من این اصطلاحات را باید از کجا یاد بگیرم؟اصلا خود شما چه شکلی یاد گرفتید؟درضمن من در خارج از کشور زندگی می کنم و امکان خریدن سی دی و کتاب را ندارم ولی در عوضش اینترنت نامحدود دارم و می توان به آموختن این چیزها در سایت های مختلف بپردازم.
مرسی

میلاد

Member
سلام
نمایندگی درصدی از 10 درصد، نمایندگی حجمی از ماهیانه 7900 تومان و سرور مجازی از ماهی 39000 تومان.

sinahost

Member
سلام
در زمینه آموزش الان که 10 سال قبل نیست از شیر مرغ گرفته تا جون ادمیزاد پیدا میشه کافیه بری توی گوگل یدونه مثلا اموزش cpanel رو تایپ کنی انواع اقسام سایت هستن که در نوع های گوناگون آموزش رو میدن .

aligolii

Member
ی
از همه ممنونم.مرسی
من اگر بخواهم سرور بگیرم هزینه اش حدودا چه قدر می شود؟
و اگر بخواهم نمایندگی بگیرم هزینه اش چقدر می شود؟
در کل کدام بیش تر سود دارد؟
من فکر کنم اگر نمایندگی بگیرم دردسر کمتری دارد.درسته؟
در تلگرام به من پیام بده راهنماییت میکنم.
@a_aligoli

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا