میکسر ویدئو برای کار مجالس با دو/سه دروبین

onlineman

Member
سلام

برای تصویربرداری با 2 یا سه دوربین در مجالس ( مثلا عروسی ) نیاز به میکسر دارم تا بتونم همزمان تدوین مناسب داشته باشم و بعدا با مشکل سینک نبودن تصاویر دوربین ها مواجه نشم. ( امیدوارم منظورم رو رسونده باشم )

برای این کار چه میکسری پیشنهاد می کنید ( اطلاعاتی در رابطه با نحوه کار و ارتباط دوربین ها با میکسر و قیمت و فروشنده رو هم بدید ممنون میشم. )

دوربین های مورد استفاده :
فعلا :
sony hdv z5
sony pd170

ممنون

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام
میز تدوین یا همون میکسری که شما گفتید اصولا واسه کار با هچین دوربین هایی ساخته نشده،اما نمونه هایی هست که میشه با خروجی این دوربین ها باهاشون کار کرد
به این صورت هست که از هر دوربین یک خروجی میاد داخل میکسر
بسته به نوع میزها انواع مختلفی از لحاظ تعداد ورودی و ترنزیشن وجود داره
به طور مثال 4 تا ورودی میاد داخل میزمون،بعد واسه هر دوربین یه مانیتور احتیاج داریم+یه مانیتور دیگه واسه دیدن تصویر نهایی
همه میزها یه خروجی نهایی دارند که به رکوردر متصل میشه،وخروجی نهایی کارمون رو ضبط میکنه
یه سری نکته هم هست داخل کار که کمک میکنه به بهتر اجراء شدن برنامه(مثلا ارتباط کارگردان با تصویربردارها)
دیگه شما میاید و بسته به تصویراتون و نوع تفکرتون سوییچ میکنید
به طور کلی من ندیدم واسه عروسی کسی میز استفاده کنه،این رو بیشتر واسه برنامه های زنده و همایش هایی که زمان تدوین وجود نداره استفاده می کنن
ایشالا همیشه موفق باشید:rose:

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
آهان خوب این یه کارت هستش ،البته در واقع کار همون میز را انجام میده با یه سری امکانات بیشتر فکر کنم
اصلا اطلاعاتی در این مورد ندارم،اما از توضیحاتش یه چیزایی دستگیرم شد که شرکت سازنده روش مانور زیادی داده
مثلا:پشتیبانی از آی لینک،وجود ترانزیشن ها زیبا و متعدد،دیدن همه تصاویر ارسالی از دوربین بدون احتیاج به مانیتور اضافه،سازگاری با فرمت ای وی آی و اینا

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
دوست عزیز اگر تهران ساکن باشید مجتمع نور یا خیابان جمهوری به سادگی هر چه تمام تر میتونید همچین چیزایی پیدا کنید:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا