مینیاتور ایرانی

Mandana

Active Member
فکر کنم بالاخره لباسش اونجوری شد که میخواستم
تکستچر اش یکم شبیه گونی شده اما یه دونه ازین پارچه های قدیمی داشتیم دیدم همینطوری بافت درشت هست :دی
یه نور واسه دیتیل اسکرین گذاشتم که چین و شکن هاش معلوم تر باشه اما نورش الکی ئه...زیاد جدی نگیریدش پر رو میشه
میخوام موهاشم اینجوری بسازم کلی خوشتیپ میشه:green:
خلاصه تکستچر لباسش تموم شد حالا میخوام برم سراغ یقه و سر استین ها :دی
خدا بهم رحم کنه :(

موفق بباشین :rose:

پیوست ها

• zzzzzzzzzzzlebas.JPG
    zzzzzzzzzzzlebas.JPG
    209.6 کیلوبایت · بازدیدها: 34

.:. soroosh .:.

Active Member
واو ... موهاشووو :d
دفعه بعد موهاش و رنگ کنید ... ( هر چند می خودم رنگ اصلی مو را بیشتر دوست دارم همیشه )
لباسشم خیلی قشنگ شده ، تبریک میگم .

ببخشید این الان کارای خودتونه که اینجا گذاشتین دیگه ، نه ؟!
اخه اسم تاپیک یکم گیجم کرد :-؟؟

خیلی خوب کار کردین ماندانا خانوم
دستا رو خیلی خوب ساختی
تکسچر خوب شده
ولی لباس باید چروکای بهتری داشته باشه
دیگه اینکه :

چهره بجز چشا که بیشتر تو دیده یه بینندس خوب شده
او چروکی هم که خودت گفتی خوب شدس
مو ها هم که خودت خندیدی :دی

مرسی
دستت درد نکنه

Mandana

Active Member
ممنون فرهاد مهربون
اوهوم.مراحل ساخت کارم هست که اسمش مینیاتور ایرانی ئه ^.-
چشمها فکر کنم تا مژه و ابروی درست درمون و کره چشم مناسب باسش نسازم نمی تونم راجع به فرمشون نظر بدم
چروکها رو ازین بیشتر بکنم به نظرتون؟
نه موهاش فشن شده میخوام همون مدلی باشه :دی
ممنون موفق باشین:rose:

Mandana

Active Member
چشم سعی می کنم بیشترش کنم
فعلن دارم زی براش 4 رو باهاش ور میرم کامل بتونم یاد بگیرم موقع خروجی گرفتن به مشکل نخورم و ادامه کار رو با زی براش 4 ادامه بدم.چون می دونین که اگر با زی براش 4 ادامه بدم و به مشکل بر بخورم دیگه اون فایل رو زی براش 3.5 قبول نمی کنه :green:
ببینم چی میشه:green::rose:

Mandana

Active Member
تابحال توی استودیو بدون نور بود و فقط با جی آی روشن شده بود
باسه اینکه ببینم رفلکشن روی صورت چطوری هست توی محیط با نور هم گذاشتم ببینم چی میشه.به نظرم متریال صورتش العان تا حدودی مناسبه ولی اسپکیولار مپ!!! اش باسه لبها مناسب نیست و روش کار می کنم:green:

پیوست ها

• zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.jpg
    zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.jpg
    102.9 کیلوبایت · بازدیدها: 17

*farshid*

کاربر VIP
خیلی خوب جالب و زیبا شده :rose:
مخصوصا ابروهاش کاملا ایرانیه:wink:
تاج سرش هم خیلی خوب شده.

میتونه تبدیل بشه به طرح روی جلد بوستان سعدی ...

.:. soroosh .:.

Active Member
خیلی خوب شده .
همونطور که خودتون هم گفتین اسپکیولار لبش مشکل داره و فکر کنم زیاد شده برای همین قرمزی یا متریال اصلی لب دیده نمیشه.
اما فکر کنم هنوز میزان براق بودن پوستش زیاده ... یه جورایی الان به نظرم طوری شده که انگار همین الان پوستش را کرم زده ( کرم نه ها کرم :D )
البته خب هنوز مونده تا رندر نهایی .
اما اگه میخواید روی متریال ها کار کنین یه استودیو تقریبا استاندارد یا مناسب که شبیه به استودیو نهایی باشه، با حالت های نورپردازی نهایی بسازید تا بتونید متریال ها را بهتر تنظیم کنید. غیر از این باشه برای رندر نهایی اگه استودیو تغییر پیدا کنه و رنگ نورها و شدت اون ها ، میتونه روی نمایش متریالتون تاثیر زیادی بزاره و مجدد مجبور میشید دوباره متریال ها را تنظیم کنید .
مثلا حتی اگه قراره از عکس اچ دی آر استفاده کنید برای گرفتن انعکسهای زیبا روی چشم کاراکتر فعلا یک عکس اچ دی آر ساده استفاده کنید برای محیط اطراف .
مگر اینکه برای این قضیه از یک لایه جدا در آخر کار استفاده کنید و یک رندر از قسمت های براق آبجکت با استفاده از یک عکس اچ دی آر بگیرید که بتونید انعکاس های زیبا و طبیعی روی چشم ها ایجاد کنید .
نظرتون چیه اگه خیلی خیلی خیلی کم از دو سمت ابرو کم کنید تا یه کمی کوچولو تر بشه ... حس میکنم خیلی رفته به سمت عقب .
شاد باشین :rose:

در مورد ورژنای زیبراش نه ربطی نداره
میتونی تو همشون کار کنی

خیلی خوب شده ماندانا
خیلی خوب کار کردی یکم دستاشو کوچک تر کن
نه زیاد
در مورد مدل
باید بگم اناتومی زن مشخصه ولی بالا تنه احساس میکنم زیادی بلنده
خیلی خوشم اومد مرسی
جزو محدود دخترایی که دیدم تو کارش اینقد پیشرفت داشته

ما . مبتدی هستیم .
1.واسه انیمیشن هاش یه فکر اساسی بکن . (به خصوص کاسه ای که با دستش گرفته . )
2.شکل عضلات دست و گردنش اصلاً معلوم نیست .
3.لباسش خیلی خوشکه . اگه یه موج بزرگ (مث موج پرده) توی آستینش بزاری قشنگ ترمیشه
4.کلشو خیلی آورده جلو . (اگه بره عقب تر اعتماد به نفس و قدرت بیشتری توی کارکتر دیده میشه
5.یه نیگا به این عکس بنداز : (سبکش تا حدودی با کارت مشابهه ) http://cgtuts.s3.amazonaws.com/000_WebRoundups/019_CG_Characters/27.jpg
.ما مبتدی هستیم .

Mandana

Active Member
خیلی خوب جالب و زیبا شده :rose:
مخصوصا ابروهاش کاملا ایرانیه:wink:
تاج سرش هم خیلی خوب شده.

میتونه تبدیل بشه به طرح روی جلد بوستان سعدی ...

سلام میسی ممنون لطف دارین مهربون:rose:
خیلی خوب شده .
همونطور که خودتون هم گفتین اسپکیولار لبش مشکل داره و فکر کنم زیاد شده برای همین قرمزی یا متریال اصلی لب دیده نمیشه.
اما فکر کنم هنوز میزان براق بودن پوستش زیاده ... یه جورایی الان به نظرم طوری شده که انگار همین الان پوستش را کرم زده ( کرم نه ها کرم :D )
البته خب هنوز مونده تا رندر نهایی .
اما اگه میخواید روی متریال ها کار کنین یه استودیو تقریبا استاندارد یا مناسب که شبیه به استودیو نهایی باشه، با حالت های نورپردازی نهایی بسازید تا بتونید متریال ها را بهتر تنظیم کنید. غیر از این باشه برای رندر نهایی اگه استودیو تغییر پیدا کنه و رنگ نورها و شدت اون ها ، میتونه روی نمایش متریالتون تاثیر زیادی بزاره و مجدد مجبور میشید دوباره متریال ها را تنظیم کنید .
مثلا حتی اگه قراره از عکس اچ دی آر استفاده کنید برای گرفتن انعکسهای زیبا روی چشم کاراکتر فعلا یک عکس اچ دی آر ساده استفاده کنید برای محیط اطراف .
مگر اینکه برای این قضیه از یک لایه جدا در آخر کار استفاده کنید و یک رندر از قسمت های براق آبجکت با استفاده از یک عکس اچ دی آر بگیرید که بتونید انعکاس های زیبا و طبیعی روی چشم ها ایجاد کنید .
نظرتون چیه اگه خیلی خیلی خیلی کم از دو سمت ابرو کم کنید تا یه کمی کوچولو تر بشه ... حس میکنم خیلی رفته به سمت عقب .
شاد باشین :rose:

میسی سروش..ابروها هنوز پینت هستن مثل موها.مسلمن وقتی روی خوده کار قرار بگیره مثل آدم میشه :دی
روی متریال لبها از فردا کار می کنم باز.امروز باید این کار بنده خدا رو تحویل بدم :(
در مورد ورژنای زیبراش نه ربطی نداره
میتونی تو همشون کار کنی

خیلی خوب شده ماندانا
خیلی خوب کار کردی یکم دستاشو کوچک تر کن
نه زیاد
در مورد مدل
باید بگم اناتومی زن مشخصه ولی بالا تنه احساس میکنم زیادی بلنده
خیلی خوشم اومد مرسی
جزو محدود دخترایی که دیدم تو کارش اینقد پیشرفت داشته

میسی
نه خوب می وقتی با زی براش 3.5 کار می کردم دیگه مدل رو توی زی براش 3.1 باز نمی کرد.توی 4 هم که مدل رو سیو نی دیگه توی 3.5 باز نمیشه ( منظورم فرمت ztl هست)
درسته کمی بالاتنه بلندتر از حالت عادی ئه اگر دقت کرده باشین نگارگری های استاد فرشچیان یا سایرین دارای بالاتنه بلندتری نسبت به کاراکتر عادی هستن
لطف دارین دوست جان
موفق بباشین:rose:
ما . مبتدی هستیم .
1.واسه انیمیشن هاش یه فکر اساسی بکن . (به خصوص کاسه ای که با دستش گرفته . )
2.شکل عضلات دست و گردنش اصلاً معلوم نیست .
3.لباسش خیلی خوشکه . اگه یه موج بزرگ (مث موج پرده) توی آستینش بزاری قشنگ ترمیشه
4.کلشو خیلی آورده جلو . (اگه بره عقب تر اعتماد به نفس و قدرت بیشتری توی کارکتر دیده میشه
5.یه نیگا به این عکس بنداز : (سبکش تا حدودی با کارت مشابهه ) http://cgtuts.s3.amazonaws.com/000_WebRoundups/019_CG_Characters/27.jpg
.ما مبتدی هستیم .
1.انیمیشن؟متوجه منظورتون نمیشم.کار قراره استیل ایمیج باشه ^.-
2.متوجه منظورتون نشدم مهربون.از لحاظ آناتومی مشکی داره یا منظورتون اینه عضلانی تر اش بکنم؟
3.آستین ها چون خیلی چسب اند به نظرم چین و شکن زیاد باسشون گذاشتن از حالت منطقی خارجشون می کنه.اما اگه منظورتون قرمزه هست چسب بازم بیشترش می کم ^.^
4.خوب داره به پرنده ی روی دستش نگاه می کنه :دی
5.مطمئنین اشتباه لینک ندادین؟زیاد شبیه سبک کارم نبودا :(
ما هم مبتدی هستیم بلادل:rose:

Mandana

Active Member
خوب اینم یکم تغییرات.تغییر که نه.اضافه کاری :دی
یک مقدار روی متریال پوستش کار کردم.خانوم ایرانی اینطور سفید باشه خیلی ضایع هست.سعی کردم سبزه تر باشه
گردنبند اش هم توی زی براش مدل شد و یکم متریال طلا تغییر دادم.تا اینجاشو می تونین ببینین

فقط کسی نرم افزار توپوگان 64 بیت رو داره که درست کرک بشه؟یکی از سی جی پرشیا دانلود کردم ولی کرکش مشکل داره :( ممنان :green::rose:

پیوست ها

• nearend.JPG
    nearend.JPG
    332.9 کیلوبایت · بازدیدها: 35
نه خوب شده
خیلی خوب شده

خیلی خوب پیش میری
ولی سرعتت خیلی کمه !!
+ اینکه هر مدلی که کار میکنیم همون زیاد ارزشی نداره که وقت 1-2 ماه بگیره
حداکثر 15 روز وقت مناسبیه

من از کارت خیلی خوشم اومد
نقوش روی گردنبندتم خیلی خوبه
افرین

Saeed

Well-Known Member
خوشجل تر شدهـ مانی ...

همینطور کهـ تو پست بالا عرض شد سرعتت ماشاا... در حد لاکپشتهـ :green:

:rose:

Mandana

Active Member
اگر وقت میشد هر روز روش کار کنم که خوب بود.اما چون کار باسه جای خاصی نیست عجله ای هم ندارم:green: کل گردنبند و زنجیرش و تست رندرها و تنظیم رنگ پوست یک روز وقت گرفت.اونهم 8 ساعتش :دی
ولی خوب اگر میشد هر روز کار کنم مطمئنم بهتر تر میشد و تابحال تموم شده بود:cry:
حالا باز فردا یا پس فردا دیگه بشینم موهاش رو کار کنم....هر چی سیخ زدم بهش بسه:green:

FATEMEH

همسفر قاصدک ها
سلام ماندانا جان
چه خانمه قشنگی
من از اول تاپیک ندیدم . تا اینجا که جالب شده
رنگ بندی لباسش عوض میشه آیا ؟
رنگ چشماش هم قهوه ای تیره بشه قشنگ تر میشه فک کنم

بازم سر میزنم . موفق موفق باشی

سلام
دستاش جزیات برامدگی چیزی نداره تکسچر پوستتون هم بد شده اصلا واقعی نیست طلا ها اگه شما می تونید دانلود کنید می تونید از این نرم افزار کمک بگیرین ولی صرف نم کنه 
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=144830
می تونید الماس بزارین تا شبیه بشه 

جدیدترین ارسال ها

بالا