.::میلاد امام رضا مبارک باد::.

Pouriya.

Member
سلام
پیشاپیش تبریک می گم
کار عکاسیش هم با خودم بود
منتظر نظراتتون هستم

MilaDEmamReza_by_PouriyaArt.jpg

نظرات دوستان اعمال شد امیدوارم بهتر شده باشه

آخرین ویرایش:

javadmagic

خسته شده دلم از زمونه.
کار قشنگیه.
اون خطوط سبز به کل کار نمیاد یا اینکه خیلی روشن شده.
موفق باشی.

L-B

Well-Known Member
طرح خوب از اب در اومده ... اگه بتونی دو تا فلورال دو طرف چپ و راست رو برداری با بهترشو بزاری به نظرم قشنگتر میشه !

و همچنین روی نوشته بیشتر کار کن !!

موفق باشی

سلام دوست عزیز
طرح خوبیه جای تشکر داره
حس میکنم کیفیت حرم نسبت به دیگر جاها کمتره
در مورد رنگ سبز هم نظرم با دوستان یکیه ( روی رنگ بندی کار کن )
پرچم حرم رو هم ور میداشتی خوب بود
تو این یه نظر مطمئن نیستم اما فکر میکنم اگر 4 گوشه تصویر رو یه دوره ی کوچیک میدادی خوب میشد چون بالا و پایین هماهنگ نیست
در آخر هم بنده به نوبه خودم این میلاد رو به همه ی مجید آنلاینی ها تبریک میگم همچنین به تو دوست عزیز
با آرزوی موفقیت و سلامتی :rose:

shabnam_khaleh

New Member
سلام
این اولین پست من تو سایت زیبای مجید انلاین هست
طرح بسیار زیبا وقشنگی زدی
بنظر من اگه چند تا نکته رو بهش اضافه کنی طرحت خیلی قشنگتر میشه.
1-براشای زردی که زدی اگه قهوه ای با مد color burn باشه بهتر ه
2-در مورد متن کارشده هم اگه یه outer glow زرد با مد color burn داشته باشه بهتره
3-گوشه های طرحت خیلی خلوت شده به نظر من براش کنار طرحت برای اینکه بیشتر به طرحت جلوه بده وکمتر به چشم بیاد باید ازرنگ قهوه ای تیره استفاده کنی و ازدو براش پایین یه کپی بکیر وبالای طرح بنداز اما Scale کن به 30درصد
4-در مورد عکستون هم اگه Exposure عکس رو کمی بیشتر کنی عکس از این بیروحی کمی در میاد و نتیجه خیلی زیباتر میشه

البته شرمنده در حدی نیستم که بخوام نظر بدم ولی امیدوارم در کنار شما اساتید کمی تجربه کسب کنم

PrinceofCs

Well-Known Member
کاش از تکسچر بهتری برای background استفاده میکردی و از نظرات دوستان نهایت استفاده را انجام بده موفق بباشی

good luck

Pouriya.

Member
سلام
این اولین پست من تو سایت زیبای مجید انلاین هست
طرح بسیار زیبا وقشنگی زدی
بنظر من اگه چند تا نکته رو بهش اضافه کنی طرحت خیلی قشنگتر میشه.
1-براشای زردی که زدی اگه قهوه ای با مد color burn باشه بهتر ه
2-در مورد متن کارشده هم اگه یه outer glow زرد با مد color burn داشته باشه بهتره
3-گوشه های طرحت خیلی خلوت شده به نظر من براش کنار طرحت برای اینکه بیشتر به طرحت جلوه بده وکمتر به چشم بیاد باید ازرنگ قهوه ای تیره استفاده کنی و ازدو براش پایین یه کپی بکیر وبالای طرح بنداز اما scale کن به 30درصد
4-در مورد عکستون هم اگه exposure عکس رو کمی بیشتر کنی عکس از این بیروحی کمی در میاد و نتیجه خیلی زیباتر میشه

البته شرمنده در حدی نیستم که بخوام نظر بدم ولی امیدوارم در کنار شما اساتید کمی تجربه کسب کنم

ممنون خیلی مفید بود ، انجام شد

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
خیلی بهتر شد
ولی چون ولادته بایددقت کنی که از رنگ زرد روشن(نشانه پادشاهی،شادی و ...) هست استفاده کنی نه قهوه ای(البته این اصول هست اصل دله:green:)
ولی هنوز گنبد و گلدسته یه جورایی مچ نشده و یکم از زمینه و محیط جداهه با ابزار دادج تولز و مد هایلایت exposure هم زیاد نده زیر 40 کم کم بکش روی گنبد و گلدسته تا یکم از این حالت تیرگی در بیاد
موفق باشی

Pouriya.

Member
خیلی بهتر شد
ولی چون ولادته بایددقت کنی که از رنگ زرد روشن(نشانه پادشاهی،شادی و ...) هست استفاده کنی نه قهوه ای(البته این اصول هست اصل دله:green:)
ولی هنوز گنبد و گلدسته یه جورایی مچ نشده و یکم از زمینه و محیط جداهه با ابزار دادج تولز و مد هایلایت exposure هم زیاد نده زیر 40 کم کم بکش روی گنبد و گلدسته تا یکم از این حالت تیرگی در بیاد
موفق باشی
ممنون
حتما درستش می کنم

boobian

Active Member
کار واقعا عالی شده فقط به جای خط سبز اگر سفید یا هاله نور استفاده کنید عالی تر میشه
موفق باشید ..:rose:

E-Boy

کاربر فعال انجمن طراحی وب سایت
سلام دوست عزیز .
خسته نباشید .
خیلی خیلی زیبا شده .
ولی به نظرم روی نوشته هنوزم میشه یکم کار کرد .
موفق باشید .

جدیدترین ارسال ها

بالا