موشن گرافیک fc barcelona

massomeh1

Member
:cry:این حجمش خیلی زیاده دانلود نکردم اگر میشه با حجم زیر 20 مگ هم آپلودکن ممنون میشم.:sad:

massomeh1

Member
باسلام دل رو زدم به دریا و بالاخره دانلود کردم خیلی خوب شده بود افرین عالی بودو نمره 20.
اما چندتا سوال دارم اول اینکه برای ساخت لوگو که رشد تدریجی داره و از چند نمای مختلف دوربین تصویر گرفتی و کات زدی صدردصد با المنت تری دی کار شده یا نه ؟
دوم اینکه این پارچه ایی که کار کردی با افکت 3dflag هست یا نه؟ با چی کار کردی ؟ خیلی پارچه انعطاف پذیر و طبیعی شده !
سوما اینکه خواهش می کنم از اول تا آخر هرچی پلاگین و افکت جانبی استفاده کردی نام ببر.بسیار متشکرم
:oops:

سلام ،
ممنون از نظرتون
بخش سه بعدی تو سینما کار شده ،
لوگو رشد می کنه و از نماهای مختلف رندر گرفته شده.
چالش کار همون بخش شبیه سازی پرچه و پرچم بود که از cloth sim سینما ستفاده کردم ، ولی اصلا کر راحتی نبود ، کلی دفورمر و point cache و ... استفاده شد تا در بیاد.
پلاگین هایی که تو آفتر استفاده کردم تا جایی که یادمه :
RSMB
DEPTH OF FIELD
LOOKS
OP FLARE
MISFIRE GRAIN فک کنم اسمش همین باشه
PARTICULAR

موفق باشید.

massomeh1

Member
سلام ،
ممنون از نظرتون
بخش سه بعدی تو سینما کار شده ،
لوگو رشد می کنه و از نماهای مختلف رندر گرفته شده.
چالش کار همون بخش شبیه سازی پرچه و پرچم بود که از cloth sim سینما ستفاده کردم ، ولی اصلا کر راحتی نبود ، کلی دفورمر و point cache و ... استفاده شد تا در بیاد.
پلاگین هایی که تو آفتر استفاده کردم تا جایی که یادمه :
RSMB
DEPTH OF FIELD
LOOKS
OP FLARE
MISFIRE GRAIN فک کنم اسمش همین باشه
PARTICULAR

موفق باشید.

این پلاگینها رو بعضیهاشون اصلا تا حالا اسمش به گوشم نخورده مثلا اولی و سومی و پنجمی در کجاهای کار شما استفاده شده یک اشاره کنید ممنون میشم.کلا اصلا بفرمایید بصورت اشاره ایی که این 6 تا افکت در کجاها استفاده شده .حدس می زدم سه بعدیها با سینمافوردی باشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا