من میخواهم feed rss در وب سایت نصب کنم چطوره ؟

من میخواهم feed rss در وب سایت نصب کنم چطوره ؟
مثال:

پیوست ها

• feed.jpg
    feed.jpg
    23.1 کیلوبایت · بازدیدها: 8
من میخواهم زبان انگلیس استفاده کنم و میشود دراموار "dreamweaver" استفاده میکنم ؟

pouya saadeghi

Active Member
منظورتون اینه که محتوای rss انگلیسیه؟ :-?
نه . مشکلی نداره...

چه ربطی به dw داره؟

من نمیخواهم تبلیغات زیر بگذارید! من بلد نیست چطوره ارس اس به سایت من بگذارید! چگونه !! مثال مجید ان لینه صفحه اول !!

eshahrvand

New Member
خوب همون طور که می دونید سیستم هایی مثل وبگذر اغلب بر پایه ی تبلیغات هستند و امکاناتی رو هم که در اختیار شما میگذارند خیلی کم هست. حالا من اینجا روش دیگه ای رو توضیح میدم که هم مفید تر ه، هم تبلیغات نداره و هم امکانات مناسبی رو به شما میده.
حتما گوگل ریدر را می شناسید و اگر نه یک اکانت روی گوگل بسازید و گوگل ریدر تون رو راه اندازی کنید.
فید RSS یا ATOM سایت یا سایت هایی را که می خواهید به آنها لینک بدهید در گوگل ریدر خود و در یک فولدر جداگانه ای وارد کنید.
در setting بر روی Folder and Tags کلیک کرده و فولدر را از Private به صورت Public در آورید. در مقابل آن بر روی add a clip to your site کلیک کنید.
دو نام مشخص شده را یاد داشت کنید.
2008-08-17_0855.png

کد زیر را در سایت خود وارد کنید.
کد:
<script type="text/javascript">
 function buildContent (blog) {
  if (!blog || !blog.items) return;
  var container=document.getElementById("blogroll");
  var code="";
  var oldurl;
  for (var i = 0; i < blog.items.length; i++) {
    var item = blog.items[i];
    if ( item.origin.htmlUrl!=oldurl) {
      code=code+"<a title='"+item.title+"' href='"+item.origin.htmlUrl+"'>"+item.origin.title+"</a><br/>";
    }
    oldurl=item.origin.htmlUrl;

}
  container.innerHTML=code;
}

</script>

<div id="blogroll">&nbsp;</div>

<script type="text/javascript" src="http://www.google.com/reader/public/javascript/user/07834996566786007536/label/alternative?n=100&callback=buildContent"></script>
دو عدد زیر را تغییر دهید.
2008-08-17_0834.png

صفحه سایت را Save کرده لذت ببرید.

این روش هم امکانات بیشتری نسبت به سایت هایی مانند Webgozar دارد و هم تبلیغات ندارد.
این عکس ها را از وبلاگ علیرضا مجیدی برایتان گذاشتم که باید از او تشکر کنم.
اگر باز هم سوالی بود در خدمتم.

جدیدترین ارسال ها

بالا