من دیگه تور نمیذارم!!

mohammadbasri

کاربر فعال
سلام دوستان
لینک زیر رو ببینید:shock:
www.khabarfarsi.com
با این اوضاع دیگه نمیشه تور برگزار کرد! من یکی که جراتشو ندارم! مخصوصا ماها که همه قرارهامون رو نت پخش میشه و دوستان در نیروی انتظامی هم گشت در فضای مجازی دارن، اونهم بدون آژیر و چراغ گردون و سمند!:green:

تور میخواین چیکار؟ به کارتون برسین لطفا :snap:

Mandana

Active Member
همچین نوشته انگار قاچاقچی یا ادمکش دستگیر کردن:))
توبوس را متوقف کردند و ۲۴ پسر و ۲۱ دختر را که با يکديگر هيچ نسبت خانوادگي نداشتند دستگير کردند

پ نه پ همه خواهر برادر بودن:-/
عجب بابا.هیچی هم نمیشه گفت خانواده رد میشه ازینجا:|

koorosh_kh

باحالترین کاربر
به به به به
دقت کردید عنوان خبر چیه!!!

۴۵ دختر و پسر که در قالب تور مختلط کوهنوردي قصد سفر به ارتفاعات اطراف مشهد را داشتند، توسط مأموران پليس امنيت اخلاقي خراسان رضوي دستگير شدند

عزیز من خودتون دارید میگید قصد کوهنوردی داشتن پس به چه جرمی دستگیر شدن.!!!!

Mr_lesani

Member
خب اونا مدیر و لیدر نداشتند ، ما که همیشه مدیریتمون همرامون بوده و لیدرهای فعال همچون شما محمدجان و حمیدآقای گل هستند و فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد :-?

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
واااااااای ی ی ی ی ی ی ی ی نسبت فامیلی نداشتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rezadaraee

Active Member
نکته خنده اور یا شاید گریه اور متن خبر اینه که برای پیش گیری از جرم هم آدمو میگیرن !!!!
اونم چه جرمی؟ کوهنوردییییی با آدمهای دیگه ..وای وای وای ... به شعور ادم توهین میکنن..
از ته دل متاسفم براشون...بجای دستگیری این جوونهای بیچاره باید خودتون رو به تیمارستان معرفی میکردین...
بقول دستمون اینها بیماران روحی روانی اند...ما رو نابود کردن..نابــــــــــــــــــــوووود...

mohammadbasri

کاربر فعال
خب اونا مدیر و لیدر نداشتند ، ما که همیشه مدیریتمون همرامون بوده و لیدرهای فعال همچون شما محمدجان و حمیدآقای گل هستند و فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد :-?

اتفاقا لیدر داشتن، لیدرشون هم بدبخت شد،
بچه ها یادتونه تو نمایشگاه چقدر بهمون گیر دادن و تا کجا دنبالمون کردن!!

واااااااای ی ی ی ی ی ی ی ی نسبت فامیلی نداشتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خب اولش نداشتن، قرار بوده که برن کوه با هم فامیل بشن دیگه!!!

جدیدترین ارسال ها

بالا