منوی muscle

hamidroosta

Active Member
سلام برهمه دوستان امیدوارم خوب باشید
من با منوی
muscle
کار دارم
43 آیتم در این منو موجود است که همانطور که همتون می دونید درباره اسکلت بندی است
لطفا هرکس میتونه توضیحاتی مختصر یا کامل را در باره این 43 آیتم بفرماید.
MM.jpg

amirz1376

Well-Known Member
تا جایی که من میدونم muscle یعنی عضله و کارشم همینه . مثلا شما اگه از ماسل ها استفاده کنید وقتی دستو خم میکنید بازو ها برآمده میشه و برعکس و من داخل فیلم اونجرز دیدم از این برای هالک استفاده کرده بودن .خیلی خفن بود .:green:

یه کارکتری که ماسل داره رو دارم اگه وقت شد برات میذارم . آخه اینترنتم هندلیه :green:

:rose:

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
سلام
دوست عزیز توجه کردی اگه کسی بخواد برای هر ابزار فقط یه خط توصیح بده کل متن میشه 43 خط

خوب رفیق یه آموزشی نگاه کن همه ایزار ها رو خوب و دقیق یاد بگیر.
با کمال احترام خداییش اینجا دوستان کمک میکنن ولی بخوان اینجوری پست بذارن پیرشون در میاد ، یهو خودشون یه آموزشی بدن بیرون دیگه :wink: ببخشیداااا عزیز

حق یارت

hamidroosta

Active Member
سلام
دوست عزیز توجه کردی اگه کسی بخواد برای هر ابزار فقط یه خط توصیح بده کل متن میشه 43 خط

خوب رفیق یه آموزشی نگاه کن همه ایزار ها رو خوب و دقیق یاد بگیر.
با کمال احترام خداییش اینجا دوستان کمک میکنن ولی بخوان اینجوری پست بذارن پیرشون در میاد ، یهو خودشون یه آموزشی بدن بیرون دیگه :wink: ببخشیداااا عزیز

حق یارت
درست میفرمایید استاد..حق باشماست
تقصیرمنه که یه سوال خیلی کلی پرسیدم

hamidroosta

Active Member
تا جایی که من میدونم muscle یعنی عضله و کارشم همینه . مثلا شما اگه از ماسل ها استفاده کنید وقتی دستو خم میکنید بازو ها برآمده میشه و برعکس و من داخل فیلم اونجرز دیدم از این برای هالک استفاده کرده بودن .خیلی خفن بود .:green:

یه کارکتری که ماسل داره رو دارم اگه وقت شد برات میذارم . آخه اینترنتم هندلیه :green:

:rose:
چی بگممممم.پس باید بشین یکی یکی کار کنم تا بدونم ماسل ها یعنی چه...اگر کارکترهم گذاشتی عالی میشه

اگه تو مایا تازه کاری فعلا سراغ ماسل نرو ! شما ریگو کامل یاد گرفتی که میخوای ماسل کار کنی ؟؟؟برو طراحی کارکتر کار کن یا 15 دی وی دی داینمایک الگس آلوارز .

اتفاقا به نظرم خوب بیاد، یعنی اصلا ما بیام برای هر منویی یک مبحثی راه بندازیم و توی اون مبحث هر کدوم از گزینه ها که مربوط به اون منو میشه رو توضیح بدیم. من خودم یکبار این کار رو شروع کردم ولی دیدم استقبال نداره (هر چند الان وقت ندارم مگر نه به استقبال دیگران کاری ندارم و به موقعش این کارو ادامه میدم)

جدیدترین ارسال ها

بالا