معرفی یک نمونه کار فلش

وضعیت
موضوع بسته شده است.

exiana

New Member
4za7slg.gif

این هم آدرسش: http://www.exiana.com/michaelkahn

شما چه امتیازی به این کار میدین؟

آخرین ویرایش:

sepi90

Member
ايدش بد نيست ، ولي اونقدرا هم پيشرفته ميشرفته نيست ، موفق باشين .

آخرین ویرایش:

kiarash.M

Active Member
دوست من کارت بسیار زیلاست ولی باور کن حرفه ای نیست
بهت تبریک میگم
و اینو بدون بی مقدمه میگم
اگه بتونی این جوری کا کردن ساده و ...
رو به دیگر دوستانت یاد بدی خیلی برات خوبه من از 10 به کارت 6 میدم
موفق باشی

Avang2005

مدیر انجمن
ممنون دوستان - خودمم ميدونم كه نه حرفه اي نه چيز ديگه فقط يه طرح سادس ديدم اين دوستمون دنبال نمونه مي گرده گفتم بد نيست اين طرح منم ببينه بلكه بدردش بخوره

Avang2005

مدیر انجمن
من مخلص تمام بچه هاي مجيد آنلاين هستم تا هر جا كه در توانم باشه كمك مي كنم

.:: Ali ::.

Member
اگه تقلیدی نباشه و تماما" خلاقیت خودت باشه من از 20 ، 16 نمره می دم .

exiana

New Member
من با تمام دوستان موافقم و بخاطر نظری که دادن تشکر می کنم. اگر منظور کیارش عزیز کاری بود که من لینکشو دادم باید بگم صحبت شما کاملا بجاست به خاطر همین عنوان تاپیک رو نزدم "یک نمونه کار حرفه ای !" و از حسن نظرت هم ممنونم ولی این طراحی من نیست.فکر میکنم اگر ارزشی هم داشته باشه بخاطر تقلیدی نبودنشه.

ايدش بد نيست ، ولي اونقدرا هم پيشرفته ميشرفته نيست ، حالا شما اين وسط چه نقشي دارين ؟ سازنده ، خريدنده ، فروشنده ؟

شاید فروشنده. اگر کسی این قالب رو بخواد حاضرم با قیمت مناسبی اطلاعاتش رو در این کار قرار بدم و بعد از تحویل هم پشتیبانی می کنم. در ضمن چند ایمیل از طریق فرم همین سایت اومده بود. اما بخاطر مشکل در فایل PHP متن و آدرس فرستنده نبود. اگر از دوستان این تاپیک کسی کاری داشته لطفا به این آدرس میل بزنن: admin[at]exiana[dot]com

مرسی

Avang2005

مدیر انجمن
شاید فروشنده. اگر کسی این قالب رو بخواد حاضرم با قیمت مناسبی اطلاعاتش رو در این کار قرار بدم و بعد از تحویل هم پشتیبانی می کنم. در ضمن چند ایمیل از طریق فرم همین سایت اومده بود. اما بخاطر مشکل در فایل PHP متن و آدرس فرستنده نبود. اگر از دوستان این تاپیک کسی کاری داشته لطفا به این آدرس میل بزنن: admin[at]exiana[dot]com
نه دوست عزيز من طراح اين مجموعه بودم

kiarash.M

Active Member
قوانین انجمن ایجاب میکنه در محیط انجمن تبلیق و فروش کالا نکنید و اگر دارید یک E_mail
بدید یا اصلا چنین کاری نکنید
می دونم منظور شما این نیست
اینو کلی گفتم تا همه بدونن
از چند وقت دیگه یه سرو سامانی به این انجمن میدم ...:lol:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام كيارش جان من در اينجا تبليغ نكردن اين دوستمون نمونه كار مي خواست گفتم اين كار رو هم نشونش بدم شايد بدردش بخوره

exiana

New Member
قوانین انجمن ایجاب میکنه در محیط انجمن تبلیق و فروش کالا نکنید و اگر دارید یک E_mail
بدید یا اصلا چنین کاری نکنید
می دونم منظور شما این نیست
اینو کلی گفتم تا همه بدونن
از چند وقت دیگه یه سرو سامانی به این انجمن میدم ...:lol:

حق با شماست. واقعا عذر میخوام. باید از طریق پیغام خصوصی ادامه می دادم.

kiarash.M

Active Member
این مبحث به علت به حاشیه کشیده شدن
توسط من بسته شد

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا