معرفی سایت

HAWKE

New Member
من دنبال چندتا کتاب خوب برای آموزش زبان هایی مثل css,flash,javascript,ajax میگردم لطفا اگه کسی سایتی رو میشناسه که این کتابارو به صورت فارسی رایگان یا برای خرید. تو همین جا بگهبا تشکر
HAWKE

amirv60

New Member
یکی شو شروع کن مثلا flash
یا اگر خواستی اون یکی رو انتخاب کنی ، به ترتیب برو دنباله :
html , css , javascript , ajax

Domanjiri

Well-Known Member
سلام

توصیه می کنم که در درجه اول از منابع آنلاین استفاده کنید (چون معمولا بروز تر هستند و در ثانی مثال هایی که داخل آموزش ها می زارن رو میشه راحت تر اجرا کرد)

و در درجه دوم از منابع انگلیسی استفاده کنید( به دلیل فراوانی و تنوع و کیفیت و کیفیت و کیفیت و...)

و در درجه سوم(!) توصیه می کنم که ابتدا مطمئن بشید که چیزی که میخواین یاد بگیرین برای شما ضروری هست، بعد روش وقت بزارید. مثلن اگه شما میخواین طراحی صفحات وب انجام بدین و قصد توسعه آنچنانی تو دنیای وب رو ندارید اکیدا پیشنهاد میشه که دور یاد گیری اصولی و کامل javascript رو خط بکشید که عجیب دلتونو میزنه! برید سراغ ابزارهایی که کار با جاوااسکریپت رو به سادگی خوردن بستنی لیمویی تو تابستون کردن..(با جی کوئری شروع کنید)

بیشتر توضیح نمی دم چون ممکنه که از ابتدا با حرفم مخالف باشید، اگه که موافق بودین بفرمایید تا چند سایت معرفی بشه(هر چند گوگل هنوز فیلتر نیست و سرچ کردن هم از طرف بزرگان بسی توصیه شده:green:)

سایت کتابناک هم کتاب های فارسی خوبی رو برای دانلود گذاشته، شاید کتاب طراحی وب هم داشته باشه..

موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا