مشکل idm و پر شدن درایو c

hamid

Well-Known Member
سلام
آیا میدونید چرا وقتی فایلی رو واسه دانلود تو idm میزارم با اینکه مسیر ذخیره هم درایو c نیست ولی باز پر میشه؟ ایا فایل تمپراری چیزی ذخیره میکنه؟
آخه مثلا من حدود 20 گیگ گذاشتم برای دانلود البته شبانه که رایگانه حجم هر فایل 2 گیگ هست و فضای خالی درایو c من نزیک به همون 2 گیگ خالی هست با اینکه مثیر ذخیره فایل یه درایو دیگس ولی موقع دانلود میگه سایز فایلت زیاده و درایو حجم کافی رو نداره مشکلس کجاس من که تو درایو c فایلم رو ذخیره نکردم
اصلا علت پرشدن خود به خود درایو c چیه؟
ریستور سیستم اپدیت سیستم همه بستس نمیدونم چرا همش اینجوری میشه
ممنون

m2d

Member
خیلی سادست .

نرم افزار IDM فایل دانلودی شما رو ( مسیر ذخیره سازیش هرجایی باشه ) دانلود میکنه و طی چند پارت جدا از هم در درایو C تو مسیر ( این مسیر مربوط به وین 7 هست )

*C:\Users\*COMPUTER NAME*\AppData\Roaming\IDM\DwnlData\*COMPUTER NAME
(مسیر به صورت مخفی است به در حالت عادی قابل دیدن نیست )

ذخیره میکنه . وقتی دانلود فایل تموم شد . تمام پارتهای دانلودی خودشو به هم وصل ( Append ) میکنه تا فایلی که زدید دانلود رو باز سازی کنه . پس از بازسازی فایل ، اون رو به مسیری که شما برای ذخیره سازی بهش دادید منتقل (move) میکنه

مثلا الان من فایل رو وارد موتور دانلود کردم تا دانلود بشه . به محض شروع دانلود در مسیر داده شده یک پوشه با نام فایل در حال دانلود ساخته میشه ، اگر اون پوشه رو باز کنیم داخل فایل در حال دانلود رو میبینیم که چندین پارته و حجم پارتها هم مدام در حال تغییره . بعد که دانلود تموم شد اگر به اون مسیر بریم میبینیم نه خبری از اون پوشست نه از فایلهای توش ! چون همگی منتقل شدن به مسیری که ما بهش دادیم

آخرین ویرایش:

ghafooriyan

New Member
دوستان من درايو c ام حجمش تقريبا پره يعني ١ گيگ أينا خالي داره

بعد با idm يه فايل ١.٤ گيگ دانلود كردم وقتي دانلود تموم شد قسمتي كه همه قسمت هاي دانلود رو ميخواد بهم وصل كنه لپتاپ خاموش ميشه

تورو خدا كمكم كنين :(( مرسي

ويندوزم هم ويستا هست

جدیدترین ارسال ها

بالا