مشکل ویندوزxp

golenarges321

New Member
سلام دوستان
درایوهای من با مشکل مواجه شده و از مای کامپیوتر باز نمی شوند و فکر میکنم باید ویندوز عوض کنم اگه راهی هست که بدون عوض کردن ویندوز لطفا راهنمایی کنید و یا اگر امکان دارد برنامه ویندوز xp به همراه اموزش نصب آن را میخوام . ممنون میشم :oops:

Webber

Well-Known Member
سلام
اگر پيامي ميده،لطفا بفرماييد تا بهتر بشه راهنمايي كرد.شايد اصلا نيازي به تعويض ويندوز نبود.

موفقيت

Ali6594

Active Member
ببینید همون طور که یکی از دوستان اشاره کردند ویندوز شما ویروسی با نام AutoRun.inf گرفته برا حذف این ویروس نرم افزاری مخصوصی به نام AutoRun virus remover وجود داره که می تونید اون رو نصب کنید و بعدش که اون ویروس رو گشت وقتی می خواهید درایوها رو باز کنید همون صفحه open with میاد که شما می تونید روی internet explorer کلیک کنید تا اون درایور باز بشه . اگه بازم مشکلی بود در خدمتم

asirap

Member
ای ول پس با اینترنت اکسپلورر حل میشه؟!
من هی میگشتم قبلنا دنبال یچیزی مثل ویندوز اکسپلورر!!! حتی تو File Types هم میگشتم....
ممنون

همه ی جوابها اشتباه بود!!!! یا شاید بهتره بگم، جوابها کاملا صحیح نبود!!

در اینکه توی ریشه درایوهای شما فایل autorun.inf بوده که بحثی نیست ولی راه حلش عوض کردن ویندوز یا... نیست! فایل autorun.inf که مشکل پیدا نمی کنه!!!!

تنها راه حل منطقی، پاک کردن این فایل از ریشه درایوهاست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خیلی ساده بود نه؟! :D

اینکه خود به خود ساخته می شه به این خاطر هست که ویروس هنوز فعال هست، وقتی هم که ویروس فعال باشه، مشکلی با باز کردن درایوها ندارید!!!!!! یعنی با دابل کلیک ویروس یه بار اجرا می شه و درایو باز می شه

این فایل در واقع، آدرس فایل ویروس رو داره و با هر بار دابل کلیک روی درایو، اون فایل باز خوانی و اجرا می شه و ضمن این کار، درایو هم باز می شه، اما زمانی که آنتی ویروس، فایل ویروس رو بلوک کرد، دیگه اتوران نمی تونه اون رو فراخوانی کنه، در نتیجه اجرای دستورات متوقف می شه و درایو هم باز نمی شه!!!!!!!

پس این مشکل زمانی پیش میاد که آنتی ویروس، ویروس رو بلوک کرده و فایل autorun.inf مونده تنها!!!!! حالا شما فقط کافیه که این فایل رو دستی پاک کنید، ویروس هم قبلا توسط آنتی ویروس بلوک شده و نمی تونه فایل autorun.inf رو بسازه

بنابراین قطعا، نیازی به Fdisk و فرمت و خرید هارد نو و... نیست!

fahim1368

New Member
برنامه 7zip را دانلود کن و نصب کن
درایوت را باهاش باز کن و فایل Autorun.inf و بقیه فایل های اضافی را پاک کن
برای این که ویندوز این ویروس ها را نگیره آنتی ویروس Avira را بهت پیشنهاد می کنم
WWW.Shirazshopping.com

جدیدترین ارسال ها

بالا