مشکل عجیب در مسیر فایل ها

xboycooper

New Member
سلام دوستان
یه مشکل خیلی عجیب دارم که تا حالا باهاش برخورد نکرده بودم !!
مسیر فایل ها همه درست تنظیم شدن ولی بعد از رایت روی cd یدونه _ (underline) خود به خود به قبل مسیر اضافه میشه ...
با این حال اگر همین اطلاعات رو روی هارد کپی کنم از اونجا درست اجرا میشه ! روی چند تا سیستم هم تست کردم !
یعنی این نیست که فقط با سیستم من مشکل داشته باشه ! اطلاعات خیلی راحت بعد از کپی روی سیستم مقصد و اجرای فایل exe نمایش داده میشن ولی از روی cd اجرا نمیشن ! و جالبتر اینکه فقط در مورد فایل های html صادقه ! یعنی بقیه فایل های داخل اون پوشه براحتی لود میشن ولی برای لود یک صفحه html یه _ قبل مسیر اضافه میشه !!

اینم نصویر خطا

2153.jpg

فایل main.htm باید در شیء browser لود شه ولی این خطا رو میده !!! ولی میبینید قبل از Data یه _ اضافه شده ...

آخرین ویرایش:

xboycooper

New Member
شرمنده دوستان باید این پروژه رو امروز تحویل بدم اگه ممکنه منو راهنمایی کنید واقعا موندم مشکل از کجاست :cry:

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
دوست عزیز آدرس رو درست به این شکل وارد میکنی
چون من امتحان کردم درست جواب داد
کد:
<SrcDir>\Data\1\Main.htm

آخرین ویرایش:

xboycooper

New Member
یه نمونه از مسیر دهی توی برنامه ...

3601.jpg

یه سری ویدئو و فایل فلش هم در شاخه Data هستش و مشکلی ندارن و لود میشن فقط این فایل های htm که در browser باید باز شن با مسیر مشکل پیدا میکنن !! حتی من از CD ایمیج میگیرم و در درایو مجازی بازش میکنم و جواب میده فقط و فقط روی خود CD جواب نمیده !!
یه چیز دیگه هم متوجه شدم . این مشکل فقط توی ویندوز XP بوجود میاد و توی ویندوز مشکلی نداره و فایلها باز میشن ...

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
دوست عزیز به خاطر اینکه تو آدرسی که برای اجرا فایل Html قبل از data کارکتر , قرار دادین و اگه میبینید فایلهای فلش شما به درستی اجرا میشه به خاطر اون کارکتر قبل از Res ندارن اون کارکتر حذف کنید انشا الله که مشکلتون حل میشه اگه تو عکسی هم که خودتون گذاشتین توجه کنید این تفاوت متوجه میشید
attachment.php

پیوست ها

• Error.jpg
    Error.jpg
    16.4 کیلوبایت · بازدیدها: 29
آخرین ویرایش:

xboycooper

New Member
ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی ولی بازم مشکل حل نشد !
فکر نمیکنم مشکل از مسیر دهی باشه چون اگه مسیر مشکل داشت بقیه فایل ها هم لود نمیشدن ... یا حداقل در ویندوز های دیگه هم مشکل داشت .
مشکل از Browser باید باشه شاید نمیتونه در هنگام لود صفحه یک فایل html رو هم در شیء بروزر از روی CD لود کنه !
به هر جال مجبور شدم فایل های Html رو پیوست کنم به برنامه تا مشکل حل شه .

داداش چه کار عجیبی کردی .
خوب مگه مجبوری خودتو زحمت بدی و htm بدی بره . برو اسم فایل رو عوض کن و به جای htm بنویس xxxxxxx و بعدش آدرس ها رو بده صدی 90 درست میشه .
یه راه دیگه هم هست که قبل از اجرای فایل اون رو کپیش کنی توی هارد طرف و بعد اجراش کنی

Amit13

Well-Known Member
ميشه با يك browser ‎‏ ديگه غير از IE‏ امتحان كني,نتيجه رو به ما هم بگي???

xboycooper

New Member
والا با مرورگرهای دیگه مشکلی نداره ...

درکل روی هر صفحه یه شیء بروزر دارم . اطلاعاتی که باید داخلش نمایش داده بشه توی یه اسکریپت در page start نوشتم .
کار رو که تحویل دادم ولی روش کار میکنم ببینم مشکل از کجا میتونه باشه ...

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
دوست عزيز

لطفا در صورت امكان فايلتون رو پيوست كنيد تا بشه مشكلتون رو بهتر بررسي كرد.

جدیدترین ارسال ها

بالا