مشکل در نصب ویندوز 7

iLove

Active Member
با سلام.من می خوام ویندوز 7 نصب کنم ولی بعد از بوت کردن loading files صفحه خالی می آره.چند بار هم با ویندوز های متفاوت خواستم نصب کنم ولی نشد.first bootرو هم روی cd قرار دادم.
رم:4gig
هارد :500gig
cpu:7500

iLove

Active Member
به نظر شما مشكل از آپديت bios نباشه؟
چون يه نفر مي گفت بايد bios كارت گرافيكت رو آپديت كني!!!!!!!:)

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

شما dvd رام یا dvd رایتر رو هم عوض کنید معمولا بخاطر ضعیفی لنز بیشتر سکتور های dvd خوانده نمی شوند ولی cd معمولی با لنز ضعیف dvd به راحتی خوانده می شود

iLove

Active Member
دوست عزيز.دي وي دي رايتر من بهترين برند hp است كه به قيمت 50000تومان خريده ام.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11:snap:

iLove

Active Member
تورو خدا يكي كمكم كنه؟
آخه حتما بايد ونيدوز7 نصب كنم.
مادربورد :ep41-ud3l
گرافيك : gt240 -1gb

amir1390

Member
دوستان دقیقا منم همین مشکل و دارم البته من نه تنها ویندوز سون بلکه حتی ویستا رو هم برای من بعد از لودینگ فایل دیگه هی چی رو بالا نمیاره!!! من حتی دی وی دی رام هم عوض کردم ولی بازم نشد ویندوز هم که 1000 بار عوض کردم!!! خواهش میکنم کمک کنید :cry: مجید آنلاین تو همیشه به دردم خوردی :cry::rose:

با سلام به behzad1993 و amir1390
قبل از نصب چند نکته رو رعایت کنید:
- سعی کنید تا ویندوز رو در درایو c نصب کنید
- قبل از نصب اگر در درایو c محتویات و فایل های مهمی ندارید بذارید ویندوز درایو رو با فرمت ntfs کانفیگ کنه
- اگر برای نصب از ورژن 32 بیتی ویندوز 7 استفاده می کنید اینبار ورژن 64 بیتی رو امتحان کنید
- در صورتی که ویندوز اکس پی دارید سعی کنید ویندوز 7 رو از داخل ویندوز اکس پی اجرا و نصب کنید
- در قسمت setup تنظیمات اولیه بایوس و مادربورد سیستمتون رو چک کنید
- سعی کنید ویندوز رو روی هارد کپی کرده و از روی هارد نصب نمایید

موفق باشید...

iLove

Active Member
با تشكر از جناب Resident-Evil مشكل من حل شد.
براي اين كار بايد سي دي مادربورد را به طور كامل نصب كرد سپس از قسمتUtility سي دي گزينه هاي مربوط به bios را هم نصب كنيد.
حتما 100% جواب ميده!!!

جدیدترین ارسال ها

بالا