مشکل در فراخوانی xml

kar1000

Member
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان
من یک چیزهایی در مورد static متوجه شدم اما نه کاملا میخوام بدونم که آیا می شود زمانیکه یک فایل xml لودش کامل شد اطلاعاتش را داخل یک متغیر استاتیک قرار داد من این کار را کردم و در داخل فلش آن متغیر استاتیک را فراخوانی کردم(trace کردم) اما null را بر می گرداند دوست گرامی ++Hadi++ که خیلی به من کمک کردند تا پروژه خو را جلو ببرم فرمودند که به محض پایان تابع اطلاعات آن متغیرها پاک می شود و بهتر است از متغیر استاتیک استفاده کنیم من یک تابع درست کردم کار این تابع فراخوانی یک فایل xml است ورودی این تابع یک آدرس است مشکل اینجاست که زمانیکه در داخل این تابع trace می کنم اطلاعات نمایش داده می شود اما خارج از آن حتی بوسیله یک متغییر استاتیک null بر میگرداند.
ببخشید که خیلی طولانی شد.

سلام kar1000
اگه هنوز مشکلت حل نشده ، چون من متوجه قضیه نشدم اگه می تونی یا کد برنامتو یا یک چیزی شبیهش رو بزار تا اگه تونستم روی اون بهت توضیح بدم

اگه قراره بخونی از xml و نمایش بدی برای مثال ، دیگه جه نیازی هست که اطلاعاتتو از تو xml بخونی و تو متغیر ذخیره کنی ؟

++Hadi++

Active Member
این مثال رو با cs5 به بالا باز کنید و ...البته اگه قراره یه بار فقط ایکسمل رو بخونید و در جا از اون استفاده کنید و کارتون تموم شه نیازی به این کارا نیست چون در برنامه نویسی بهتره چیزیو که لازم دارید رو داشته باشید ..این کار بیشتر تو مواقعی به درد می خوره که یه ایکسمل کلی باید لود شه و اطلاعات کل قسمتاتون تو اون باشه و باید اونو حفظ کنید و تو قسمتهای مختلف برنامه تون به نسبت اطلاعات ایکسمل ،نمونه سازی کنید و از هر قسمت که به قسمت بعدی می رید ،اطلاعات هر قسمت پاک شه و اطلاعات قسمت بعدی ساخته شه و این می طلبه که ایکسمل کلی حفظ شه و نیز هر قسمت برنامه به اون دسترسی راحت داشته باشند.

پیوست ها

• Static XML.rar
    9.2 کیلوبایت · بازدیدها: 55
آخرین ویرایش:

kar1000

Member
با سلام

خیلی می بخشید چون دیروز من adsl ام قطع شد
.
من قصد دارم که یک کلاس برای لودر فایل xml درست کنم چون در پروژه قرار است تعداد زیادی فایل xml لود کنم.
مشکل کارم اینجاست که من نیمتوانم ار این اطلاعات لود شده در کلاس استفاده کنم برای روشن شدن بیشتر قضیه من یک نمونه در پایین می گذارم.
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=8f3d5d62e4abf44b122351aced08426b
//من با cs6 کا ر میکنم
من نمونه دوست گرامی ++Hadi++ را مشاهده کردم و سوالم این است که آیا لود فایل xml حتما باید در داخل فایل فلش باشد چرا که من همین متغیر سراسری را در کلاس تعریف کرده و فایل xml خودم هم در این کلاس لود کردم و اطلاعاتش را به این متغیر سراسری دادم اما زمانیکه این متغیر سراسری را در فایل فلشم فراخوانی کردم مقدارnull را برای من برگرداند.
خیلی ممنون از همه دوستان

++Hadi++

Active Member
لود ایکسمل هدف ما نیست،بلکه داشتن رشته ای از نوع String با فرمت ایکسمل برای ما مهمه...حالا شما با هر چی لود کنین و بدین به فلش یا اصلا استاتیک اونو بدین مهم نیست.اصلا اشتباه نرید....ریختن ایکسمل تو متغیر سراسری هدف نیست.استفاده از یه داده xml هدفه که البته اگه یه بار قراره آبچکتاتونو بسازین ،دیگه نیازی به حتی نگه داشتن اونو تو حافظه نیست و بهتره پاک شه...من نمونه رو به شما دادم و مسلما با این نمونه چیزی که تست کردم درست بوده و اتمام حجتی بر Null نشدن کار هست.اگه پروژه خودتونو با معیار فایل من بسنجین ،می تونین با تریس کردنش و دیباگ ،به مشکل کدتون پی ببرید و مشکلشو حل کنید.این فایل سمپل به فرض استقرار دیتای اصلیتن تو یه فایل ایکسمل هست و اگه قراره واسه هر جا ،یه ایکسمل خاص اون باشه ،بهتره در لحظه باز کردن یه صفحه ،ایکسمل اونو لود کنید....موفق باشید....

جدیدترین ارسال ها

بالا