مشکل در فارسی نوشتن فتر افکت

saied2009

Member
سلام دوستان:

میدونم وقتی این تاپیک رو ببینین میگین بابا این سوال تا حالا هزار بار پرسیده شده .من اون تاپیک ها رو خوندم ولی جوابم رو نگرفتم

من از خیلی از فارسی سازها استفاده کردم

حتی از مریم نسخه 4

توی پریمیر میتونم فارسی با مریم بنویسم ولی توی افتر هر کاری میکنم فایده ای نداره

فونت هاش هم اضافه شدن انتخابشون هم میکنم ولی باز نتیجه نمیده

میشه بگین مشکل از کجاست:rose:

samadionline

Well-Known Member
به گمانم مشکل جابجا شدن حروف در نرم افزار افترافکت هست درسته؟

وقتی با برنامه مریم شما کپی گرفتید و داخل افتر وارد کردید یک گزینه در تنظیمات فونت افتر هست که باید از حالت فعال درش بیارید چون با فونت فارسی سازگار نیست. عکس پیوست رو ببین . اون موقع فونت با حالت معمول نمایش داده خواهد شد.

اگه مشکل حل نشد یک عکس بگیر بزار ببینیم.

پیوست ها

• 001.gif
    001.gif
    75.1 کیلوبایت · بازدیدها: 150

phpweb

Active Member
دوستان من یه فایل فلش دارم که از طریق تگها اچ تی ام ال مقادیر انگلیسی رو می گیره و توی فایل فلش نمایش می ده. اما مطالب فارسی رو نمایش نمی ده.

برای حل مشکل اگر فایل فلش رو بگیرم و فونت فارسی بهش اضافه کنم مشکل حل می شه یا کلا باید فایل فلش رو عوض کنم؟

samadionline

Well-Known Member
دوستان من یه فایل فلش دارم که از طریق تگها اچ تی ام ال مقادیر انگلیسی رو می گیره و توی فایل فلش نمایش می ده. اما مطالب فارسی رو نمایش نمی ده.

برای حل مشکل اگر فایل فلش رو بگیرم و فونت فارسی بهش اضافه کنم مشکل حل می شه یا کلا باید فایل فلش رو عوض کنم؟

سلام دوست عزیز بهتر بود توی انجمن فلش مطرح می کردی

ولی برای حل این مشکل شما باید در سورس فلش اون قسمت که میخواهی فارسی لود کنی یعنی تنظیمات تکست و انتخاب فونت شما از سری فونت ها مریم رو انتخاب کن و دکمه emmbed رو انتخاب کن و خروجی بگیر. حالا در اون فایل html یا xml متن فارسی خودتون رو داخل نرم افزار مریم نوشته و کپی گرفته و آنجا Paste کنید. اینم باید در نظر داشته باشید فایلتون باید UTF8 باشه.

phpweb

Active Member
سلام دوست عزیز بهتر بود توی انجمن فلش مطرح می کردی

ولی برای حل این مشکل شما باید در سورس فلش اون قسمت که میخواهی فارسی لود کنی یعنی تنظیمات تکست و انتخاب فونت شما از سری فونت ها مریم رو انتخاب کن و دکمه emmbed رو انتخاب کن و خروجی بگیر. حالا در اون فایل html یا xml متن فارسی خودتون رو داخل نرم افزار مریم نوشته و کپی گرفته و آنجا paste کنید. اینم باید در نظر داشته باشید فایلتون باید utf8 باشه.
من الان یه متن توی صفحه سایتم می نویسم، با جاوا اسکریپت متن رو می گیرم و می دمش به فلش و فلش متن رو نمایش می ده.

فونت سایتم تاهوما هست، این فونت رو می تونم توی فلش قرار بدم؟

این امکان وجود داره که طراح فایل فلش، فایل رو قفل کنه و من نتونم ویرایشش کنم؟

جدیدترین ارسال ها

بالا