[سوال] مشکل در ریکاوری dell studio 1557

shahinshyd

Member
باعرض سلام وخسته نباشید
من چند مدتی میشه که یک لب تاپ دل استدیو 1557 خریدم که یک هفته بعد بدلیل اینکه ویندوزش کند شده بود با سی دی اورجینال خود ش روش ویندوز7 نصب کردم حالا من این رو نمیدونستم که در مدل لب تاپ دل یک نقطه باز گردانی داره که میشه لب تاپ را به حالت اولیه برگردونم ولی کلیه اطلاعات پاک میشه حالا من ویندوز رو عوض کردم ولی بازی های اورجینال و دوتا نرم افزار شرکت دل تو ویندوز جدید نبود وقتی رفتم سراغ دفترچه لب تاپ دیدم توضیح داده خود دل یک image recovery داره و من با بوت ریکاوری لب تاپ اومدم بالا ولی گزینه dell image recovery که در دفترچه گفته بود نبود
حالا من میخوام بدونم که ایا با عوض کردن ویندوز نقطه باز یابی پاک شده؟ راستی یک درایو ریکاوری داره که 9 یا10 گیگ اون پره با اون میشه ویندوز را به حالت اولیه شرکت دراورد؟ لطفا راهنماییم کنید:cry:

Fa

Well-Known Member
باید قبلاً Backup recovery میگرفته که الان برگرده . اگه اون درایوت 10 گیگ باشه احتمالاً ویندوز ساده باشه ( بدون نرم افزارهات )

بهتره همین الان یه بک آپ بگیری

the_king

مدیرکل انجمن
چون منوی بوت شدن سیستم رو با نصب مجدد ویندوز عوض کردید دسترسی به پارتیشن Recovery
مشکل شده. میشه با ابزار هایی مثل EasyBCD برای بوت شدن اون پارتیشن که الان خارج از دسترسه
گزینه بوت شدن اضافه کرد، اما مطمئن نیستم که عمل کنه.

Download EasyBCD 2.0.2

لپ تاپ تون غیر از CD / DVD برای Recovery یک CD / DVD درایور نداره؟ عموما برنامه هایی که در CD / DVD
Recovery نیستند رو کنار درایور ها قرار می دهند، مثل آنتی ویروس ها و برنامه های Trial و بازی ها.

اگه از سرویس پشتیبانی نمایندگی های لپ تاپ DELL کمک بگیرید بهتر راهنمایی تون می کنند. شاید
بتوانند از روی هارد دیسک یک لپ تاپ دیگه بهتون یک Image دست نخورده بدهند.

shahinshyd

Member
سلام

چون منوی بوت شدن سیستم رو با نصب مجدد ویندوز عوض کردید دسترسی به پارتیشن Recovery
مشکل شده. میشه با ابزار هایی مثل EasyBCD برای بوت شدن اون پارتیشن که الان خارج از دسترسه
گزینه بوت شدن اضافه کرد، اما مطمئن نیستم که عمل کنه.

Download EasyBCD 2.0.2

لپ تاپ تون غیر از CD / DVD برای Recovery یک CD / DVD درایور نداره؟ عموما برنامه هایی که در CD / DVD
Recovery نیستند رو کنار درایور ها قرار می دهند، مثل آنتی ویروس ها و برنامه های Trial و بازی ها.

اگه از سرویس پشتیبانی نمایندگی های لپ تاپ DELL کمک بگیرید بهتر راهنمایی تون می کنند. شاید
بتوانند از روی هارد دیسک یک لپ تاپ دیگه بهتون یک Image دست نخورده بدهند.

با تشکر خیر سی دی ریکاوری همراهش نبود باتوجه به اینکه فروشنده اشنا بود حالا شما میگید که میشه با این نرم افزار کاری کرد
راستی یک سوال دیگه هم داشتم که هیچ جایی جوابشو پیدا نکردم میشه رو این لب تاپ ویندوز xp نصب کرد اگه میشه راهنمایی کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا