تغییرات فایل 1 مشکل در خروجی edl

alirezazzz

New Member
سلام خدمت دوستان گرامی.
من یک پروژه تدوین کرده ام و برای تصحیح رنگش نیاز دارم که خروجی EDL و یا AAF بگیرم. ولی موقع خروجی گرفتن این ارور را می دهد:

کد:
Clips with different frame rates from the current project setting are on the timeline.
لطفاً بنده را راهنمایی کنید:rose:

Afterlife

Active Member
سلام خدمت دوستان گرامی.
من یک پروژه تدوین کرده ام و برای تصحیح رنگش نیاز دارم که خروجی EDL و یا AAF بگیرم. ولی موقع خروجی گرفتن این ارور را می دهد:

کد:
Clips with different frame rates from the current project setting are on the timeline.
لطفاً بنده را راهنمایی کنید:rose:

سلام دوست من . قبل از جواب بهت یه پیشنهاد دارم یه مترجم مث بابیلون رو نصب کن و با هر مشکلی که مواجه میشی اول ترجمش کن . چون تمام مشکلاتت با ترجمه اون مشکل حل میشه . ترجمه ارور شما میشه : کلیپ ها با نرخ فریم متفاوت از تنظیمات پروژه در حال حاضر در خط زمانی هستند.
فکر میکنم دیگه نیازی نیست من چیزی بگم چون خود ارور گفته مشکل کجاست ...؟

آخرین ویرایش:

alirezazzz

New Member
سلام دوست من . قبل از جواب بهت یه پیشنهاد دارم یه مترجم مث بابیلون رو نصب کن و با هر مشکلی که مواجه میشی اول ترجمش کن . چون تمام مشکلاتت با ترجمه اون مشکل حل میشه . ترجمه ارور شما میشه : کلیپ ها با نرخ فریم متفاوت از تنظیمات پروژه در حال حاضر در خط زمانی هستند.
فکر میکنم دیگه نیازی نیست من چیزی بگم چون خود ارور گفته مشکل کجاست ...؟

متن ارور که کاملاً مشخصه و اصلن احتیاج به ترجمه نداره. ولی مسئله اینجاست که نمی دونم باید چکار کنم. پروژه من کلی کات داره یعنی باید بگردم پیدا کنم کدوم ها frama rate اش فرق داره با بقیه؟ چطوری؟! بعد چطوری میشه فریم ریتش رو عوضش کرد؟!

alirezazzz

New Member
دوستان تاپیک بنده 5 روزه که داره خاک می خوره. لطفن کسی بنده را راهنمایی کنه.
ممنون

zhest

New Member
دوست عزیز برای تشخیص فریم ریت هر یک از قطعه ویدیدها , با زدن پراپرتیز خود ادیوس مینویسه برات.

alirezazzz

New Member
دوست عزیز برای تشخیص فریم ریت هر یک از قطعه ویدیدها , با زدن پراپرتیز خود ادیوس مینویسه برات.

بله این راهو می دونم. ولی مشکل اینجاست که تعداد ویدیو های استفاده شده در پروژه بسیار زیاد هست!

جدیدترین ارسال ها

بالا