مشکل در استفاده اسلاید شو برای اتوران

rs2013

New Member
با سلام خدمت دوستان عزیز
یک مشکل ویک سوال براین پیش امده که امیدوارم دوستان بتوانند جواب سوالم و مشکل من را بدهند
شما حتما مجمو عه های نرم افزاری رو دید که چه اتوران زیبایی دارند و بیش از 70 یا 80 درصد زیبایی کار رو گرافیک قشنگی که داره نشون میده
تو این قضیه اسلاید شوهای که در این اتوران ها به کار رفته خیلی زیباست
دوستان من میخوام با اسلاید شو حدود 10 تا 20 محصول برتر رو به نمایش بزارم در اتوران با نرم افزار خواص اسلاید شو رو درست کردم حالا نمیدونم چطوری باید این قالبی را که با نرا افزار طراحی اسلاید اماده کردم بیام داخل اتوران میدانم خود اتوران میتونه اسلاید شو درست کند و لی خیلی ظاهر ساده ای دارد من با نرم افزارهای
مالتی مدیا بیلدر
AutoPlay Media Studio 8
امدم اسلاید شو درست کنم چیز جالبی در نیومد برای همین با نرم افزار دیگه اسلاید شو را طراحی کردم و حالا نمیدونم چطوری ان را در وسط صفحه قرار دهم که اسلاید شو اتوران من اون که ساختم باشه؟
سوال دیگر اینه چطوری می شود یک اسلاید شو زیبا با نرم افزار مالتی مدیا ساخت؟
من با نرم افزار AutoPlay Media Studio 8 دارم کار میکنم میخوام یک قالب گرافیکی که طارحی کردم با فتوشاپ رو برای همه صفحاتم بزارم چگونه این کار را انجام دهم؟
برای اسلاید شو نرم افزاری خواصی داره که بتوانم با ان کارهایم را انجام دهم و سپس درون اتورانم قرار دهم؟
ممنون میشوم که جواب این سوالات را بدهید
اگر تاژیک من در جای درستی نزاشتم از مدیران عزیز پیشا پیش عذر خواهی میکنم و تقاضا دارم ان را در جای که درستش قرار دهند

rs2013

New Member
کسی نیست جواب بده؟
یک انجمن 300 هزار نفری 3 نفر نیستند متخصیص جواب بدهند؟

جدیدترین ارسال ها

بالا