مشکل با Minimize

بسمه تعالی
با سلام
من در برنامه ام کلیدی را برای Minimize گذاشتم برخی اوقات وقتی آنرا می زنم لحظه ای به ÷ایین می رود و دوباره سر جاش بر می گردد
علت چیست؟

silvercover

کاربر متخصص
توجه کنید که اگر در زمان طراحی قرار دارید ، ویژگی Minimize عمل نخواهد کرد و تنها زمانی که پروژه رو کامپایل کنید و تست کنید جواب خواهد داد.

در غیر اینصورت و بروز مشکل بفرمایین که نسخه بیلدر شما چند هست؟ روی چه ویندوزی تست می کنید؟ و کد Minimize رو کجا قرار دادین؟

ubuntu

Member
من هم يک بار داشتم ساعت يک و نيم نصف شب رو يه برنامه‌اي کار مي‌کردم که همين مشکل رو داشتم. اعصابم خورد شده بود ولش کردم وقتي صبح، يه نگاهي بهش انداختم ديدم که دوباره تو يه اسکريپت ديگه بلافاصله فرمان Restore اجرا مي‌شد!!!:-? احتمالش کمه که شماهم همين مشکل رو داشته باشين. ولي گفتم در ميان بزارم که اگه اينجوري بود کمکي کرده باشم.

بسمه تعالي
با سلام
آقا من تو نسخه exe مي گم .
مشكل Restore هم ندارم .
minimize مي كنه ولي بايد 4 ، 5 بار كليد minimize رو بزنم
MMB4.9.8.13
Win XPSP2

sanaztehrani

New Member
من هم همين مشكل رو دارم. بعد از اين كه برنامه كامپايل ميشه، بعد از زدن مينيمايز و كوچك شدن در تسك بار، بلافاصله دوباره برميگرده روي صفحه. گاهي درست كار ميكنه و گاهي نه. منم ورژنم 4.9.8.13 هست. توي خيلي از پروژه هايي كه مي سازم اين مشكل هست.

آخرین ویرایش:

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
من هم همين مشكل رو دارم. بعد از اين كه برنامه كامپايل ميشه، بعد از زدن مينيمايز و كوچك شدن در تسك بار، بلافاصله دوباره برميگرده روي صفحه. گاهي درست كار ميكنه و گاهي نه. منم ورژنم 4.9.8.13 هست. توي خيلي از پروژه هايي كه مي سازم اين مشكل هست.
شما سورس یکی از همین پروژه ها که بعد از کامپایل مشکل مینیمایز داره رو اینجا پیوست کنین، تا بررسی بشه که آیا مشکل از کدنویسی هست یا چیز دیگه ای.

sanaztehrani

New Member
من تقريباً تمام پروژه هام اينجوري ميشه. يكي الان درست كردم و گذاشتم. البته اگه Full Screen Background رو فعال نكنم، ديگه بعد از كامپايل كردن اين مشكل پيش نمياد. :?:

پیوست ها

• minimize.zip
    426 بایت · بازدیدها: 26

naseronline

Well-Known Member
تو فايلي كه شما گزاشتين من مشكلي نديدم.... شما تو يه سيستم ديگه هم تست كنيد.

m javad

کاربر متخصص
با سلام
منم همین مشکل رو داشتم .البته این جوری حلش کردم:
دوست من مشکل مال Full Screen Background هست که توی Project Settings فعال کردی ، اگه اونو برداری دیگه این مشکل پیش نمیاد.
ولی اگه میخوای حتما Full Screen Background باشه باید با نسخه های قبلی مثلا 4.9.8 کامپایل کنی.
دوستان لطفا چک کنن ببینن اینی که من میگم درسته یا نه: فکر کنم تو نسخه 4.9.8.13 که امکان ماکزیمایز رو اضافه کرده این باگ اضافه شده. (امیدوارم توی پروژت نیاز به امکان ماکزیمایز نداشته باشی که این روش هم به دردت نمی خوره - البته پنجره ای که توی اون فایل بود که (Standard Window (Caption, Close Button, Bordr نبود.)

ubuntu

Member
براي من که مشکلي نداره. داره مثل برنامه‌ي آدم کارشو مي‌کنه!

sanaztehrani

New Member
با سلام
منم همین مشکل رو داشتم .البته این جوری حلش کردم:
دوست من مشکل مال Full Screen Background هست که توی Project Settings فعال کردی ، اگه اونو برداری دیگه این مشکل پیش نمیاد.
ولی اگه میخوای حتما Full Screen Background باشه باید با نسخه های قبلی مثلا 4.9.8 کامپایل کنی.
دوستان لطفا چک کنن ببینن اینی که من میگم درسته یا نه: فکر کنم تو نسخه 4.9.8.13 که امکان ماکزیمایز رو اضافه کرده این باگ اضافه شده. (امیدوارم توی پروژت نیاز به امکان ماکزیمایز نداشته باشی که این روش هم به دردت نمی خوره - البته پنجره ای که توی اون فایل بود که (Standard Window (Caption, Close Button, Bordr نبود.)
ممنونم.:rose:
پروژه هام كه با 4.9.8.13 ساخته شده بود رو Save As كردم براي 4.8 و با 4.9.8.7 باز كردم و كامپايل كردم. مشكل حل شد.:oops:

• Like
Reactions: sco

جدیدترین ارسال ها

بالا