مشکل با Mail Server

Maryam.20

Member
سلام.:cry:
من با Mail Server م این مشکلهارو دارم:
این سرویس در زمانهای کوتاه (حتی قبل از اتمام نوشتن ایمیلی به طور کامل) غیرفعال شده و Session آن expire می شود و باید دوباره Log in شود و این برای سیستم ایمیل دفتر مجله ای که بیشتر متقاضیان آن در خارج از کشور هستند و تنها پل ارتباطی این ایمیل هست مشکل بزرگی شده. ازطرفی هم Editor نوشتن ایمیل امکانات خوبی ارائه نمی کند و بزرگترین مشکل آن این است که متن های طولانی را بدون Enter و بدون درنظر گرفتن پاراگرافها به صورت یک سطر طولانی ارسال می کند.
این مجله مخاطبان زیادی دارد که اطلاع رسانی و ارتباط با آنها تنها از طریق ایمیل هست و برای مواردی نظیر شماره جدید مجله نیاز به ارسال چیزی حدود دو یا سه هزار ایمیل هست. که این شرایط با وضعیت موجود امکان پذیر نیست، چرا که حتی Mail Server هایی نظیر Yahoo نیز با تعداد بالای ارسال مشکل دارند در حالیکه این ایمیل ها Spam نبوده و برای مخاطبان خاص ارسال میشود.
( از roundcube و squirrelmail استفاده میکنم که پارس دیتا ارائه داده )
به نظر شما برای حل این مشکل میتونم از فرم ارسال ایمیل استفاده کنم که اپراتورم از تو پنلش که ادیتور داره این ایمیلهارو بفرسته؟
ارسال از طریق فرم تا چه حذ ظرفیت داره؟ از نظر متن و مشکلی که با شکستگی آنها داشت به نظرتون بازهم به مشکل برمیخورم؟
پشتیبانشون بهم گفت یه دامین .ir بگیرم با پنل ایمیل که از Smarter Mail استفاده میکنه!
پیشنهاد شما چیه؟

جدیدترین ارسال ها

بالا