مشکل با وارد کردن عکس با کیفیت بالادر ادیوس

artfilm

Member
سلام دوستان من یک عکس با اندازه تصویر بالا داخل ادیوس می آورم ولی وقتی روی زوم می کنم کیفیت آن پایین است و تصویر لرزش دارد. این در صورتی است که با پریمیر این مشکل رو ندارم بایید چکار کنم .......

animeditor

Active Member
سلام جمیعاً

ادیوس این قابلیت رو نداره که عکس بزرگ رو با اندازهء اصلی نشون بده (دلیلش رو نمی دونم ... ولی به هر حال این جوریه).
اگه عکی رو با اندازه وارد کنی، فقط بخش مرکزی رو نشون می ده و اون قسمتی که از کادر بیرونه چیزی وجود نداره.
اگر هم عکس رو کامل بیاری، انگار اونو کوچیک کردی که توی کل کادر جا بشه ... پس مسلمه که وقتی روی عکس زوم می کنی کیفیتش پایین میاد.

التماس دعا
یا علی

artfilm

Member
سلام
مي خواستم حرف شما رو نقض كنم
با كمك دوست عزيزم كه شمارشون رو داده بودن بر اين مشكل فائق آمديم .
در ورژن جديد اديوس 5 عكس رو مي توانيد با كيفيت بالا وارد كنيد
فقط لازم است روي عكسي كه مي خواهيد روي اون حركت انجام دهيد در تايم لاين بياريد و يك بار روي آن كليك كنيد و كليد f7 رو بزنيد حالا ميتوانيد رو عكس زوم كنيد با كيفيت بالا
ممنون
اگه لازم شد بگيد تا جزئيات بيشتر اين كار رو بگم
البته دوباره لازم مي دونم كه از دوست عزيزمون كه شمارشونو دادن تشكر كنم ................

animeditor

Active Member
سلام جمیعاً

درسته
توی اون قسمت می شه عکس رو بزرگ نشون داد و هر قسمتی رو که می خوایم بزرگ کنیم، ولی نمی شه مثل پریمیر روی عکس بزرگ حرکت کرد و موشن داد.
فقط می شه یه کادر از عکس رو انتخاب کرد ... انگار که توی فتوشاپ اون عکس رو بریده باشی. وقتی که بخوای همون عکس زوم شده رو حرکت بدی، قسمت های دیگهء عکس رو (که بریده بودی) نمی بینی.

البته شاید همین روشی که پرسیدی کار شما رو راه بندازه ... ولی مسلماً نمی تونه مثل پریمیر کار کنه.

التماس دعا
یا علی

artfilm

Member
دوباره سلام
دوست عزيز به حرف من دقت نكردي من گفتم توي اديوس 5 ( در ورژن هاي قبلي فاقد اين ابزار بوده ) قابليتي اضافه شده كه مي تونه روي عكس زوم و حتي حركت كرد مثل پريمير اما با شكلي متفاوت
در قسمت ويديو لي اوت يا همون f7 خودمون در اديوس ورژن جديد قسمتي به نام key frame ايجاد شده كه با تيك زدن اون مي تونيد زمان حركت روي عكس رو مشخص كنيد و ميزان زوم روي عكس و غيره
اميدوارم متوجه حرف من شده باشيد
موفق و پيروز باشيد

poori

Member
سلام
بهترین راه برای این مشکل canopus imagnate هست که قابلیت استفاده از عکسهای متری هم را داره

artfilm

Member
سلام
بهترین راه برای این مشکل canopus imagnate هست که قابلیت استفاده از عکسهای متری هم را داره

دوست عزيز سلام
من با اين برنامه هم كار كردم ولي دو مشكل بزرگ اين برنامه داره
1- ارتباط دايناميك با اديوس نداره اگه بر فرض بخواهيم داخل پروژه اي كه همش فيلمه يه عكس استفاده بكنيم بايد وارد برنامه اي كه شما گفتيد بشويم و بعد اونجا avi بگيريم و دوباره داخل اديوس بياريم اين يعني تلف شدن وقت

2- همونجور كه اطلاع داريد اين برنامه به صورت تريال 30 روزه هست
من كراكشو پيدا نكردم البته من با ورژن 2 كار كردم . اگه شما كراك اونو داريد لطفا لينك بدهيد
ممنون

poori

Member
اين برنامه احتياجي به رندر avi گرفتن نداره
بعد از انجام تنظيمات در منوي file گزينه save استفاده كنيد و بعد در اديوس ايمپورت كنيد دقيقا مثل title قابل استفاده هست به صورت كاملا دايناميك.

artfilm

Member
دوست عزيز لطفا بيشتر توضيح بده با كدوم پسوند بايد سيو بشه
بعد هم شما نگفتي كراك اين برنامه رو داري

poori

Member
با فرمت پيش فرض
كرك هم نداره فقط سريال داره كه پيداش مي كنم و پست مي كنم

artfilm

Member
با فرمت پيش فرض
كرك هم نداره فقط سريال داره كه پيداش مي كنم و پست مي كنم

من سريالشو ( كيجن ) دارم
خود برنامه اي كه من دارم تريال هست
تو كدوم قسمت سريال رو وترد كردي در قسمت about كه نشد جاي ديگه اي داره كه در نسخه تريال وجود نداره
دانلود نسخه فول اين نرم افزار هم حجمش زياده لطف ميكنه فقط فايل اجرايي اين نرم افزار رو كه اگزه هست يعني Imaginate.EXE رو برام بفرستي يا لينك بدي
مرسي

poori

Member
اقا سی دی شو تو بازار بگیر قیمتی نداره حداکثر 2000-3000 تومان بیشتر نیست

arash1348

New Member
سلام دوست عزيز
منم با پيشنهاد دوستان موافقم و يك پيشنهاد جديد دارم
چون در اديوس قابليت دوربين رو نداريم به نظر من ميتوني ابتدا در افتر افكت حركات خودت رو انجام بدي بعد خروجي بگيري چون توي افتر وقتي با دروبين حركت ميكني كيفيت تغيير نميكنه وحركان واقعي تر ميشه

artfilm

Member
سلام دوست عزيز
منم با پيشنهاد دوستان موافقم و يك پيشنهاد جديد دارم
چون در اديوس قابليت دوربين رو نداريم به نظر من ميتوني ابتدا در افتر افكت حركات خودت رو انجام بدي بعد خروجي بگيري چون توي افتر وقتي با دروبين حركت ميكني كيفيت تغيير نميكنه وحركان واقعي تر ميشه

سلام .
البته اين مشكل در ورژنهاي يايين اديوس بود در ورژن 5 به بالا تا حدي اين مشكل برطرف شده
اگه بخواهيم از نرمافزار ديگه استفاده كنيم به نظرم از برنامه خود كمپاني conopus به نام Imaginate استفاده بشه كه قابليت ارتباط دو برنامه با هم وجود داره بدون رندر گيري. مرسي

جدیدترین ارسال ها

بالا