مشکل با دستور setmask

بسمه تعالی
با سلام
من با دستور setmask موی کلیپپ مثلا A را با موی کلیپ MAsk ماسک کردم ولی متاسفانه وقتی اندازه موی کلیپ A خیلی بزرگ می شود این دستور کار نمی کند و کل موی کلیپ A دیده می شود دلیلش چیست راه حلش چیست؟
نمونه ای در سورس کذاشتم

پیوست ها

• MaskProblem.rar
    7.3 کیلوبایت · بازدیدها: 13

kiarash.M

Active Member
شما ورداشتی MC رو بعد از ایحاد شنده reSize کردی که مشکلاتی رو به همراه داره !! اگه نگاه کنی مشکل از MC ایته ..
حالا بازم ببین اگه حل نشذ بگو ..

++Hadi++

Active Member
سلام حسن خان
خسته نباشی
به دو روش فایلو درست کردم و ضمیمه کردم.
حالت اول اینه که مستطیل سبزو تو لایه بالایی و دسته مستطیل های سیاهو تو لایه پایینی می زاری و نوع لایه بالایی رو mask و نوع لایه پایینی رو masked می کنی و حتی اگه مووی های ماسکو تغییر اندازه بدی کارت به خوبی انجام می شه .
حالت دوم هم تو فایل دوم هست که با دستورات اکشن درستش می کنی و تو این حالت اگه مووی ماسک مستطیل سبز رو تغییر اندازه بدی به قول کیا عمل نمی کنه و اگه می خوای مستطیل سبز ماسک رو بزرگ تر کنی برو داخل سمبل مستطیل(دابل کلیک روی مستطیل سبز) و از درون حالت ویرایشی مووی ، اونو بزرگش کن تا حالت پایه ایش بزرگ باشه .
برا تعیین نوع لایه که mask باشه یا masked برو و روی برچسب لایه سمت چپ لایه ها و رو اون دابل کلیک کن تا نوعش رو انتخاب کنی.
فایل ها رو دانلود کن...
در actionscript 3 هم کافیه بنویسی :
PHP:
maskedMovie.mask=maskMovie;
و منظور از maskMovie همون نام نمونه ای مستطیل سبز و منظور از maskedMovie همون نام نمونه ای دسته مستطیل های سیاهند.
بای ...

پیوست ها

• MaskProblem1.rar
    7.7 کیلوبایت · بازدیدها: 12
  • MaskProblem2.rar
    7.7 کیلوبایت · بازدیدها: 6
بسمه تعالي
سلام
حق با شما بود
من چون در حال اجرا و با كد اندازه آن موي كليپ را افزايش مي دهم
يعني يك سري مطلب به آن اضافه مي كنم آيا راهي هست كه آن را حل كنم
با تشكر

++Hadi++

Active Member
منظورتون رو واضح تر بیان کنید؟
یعنی با کد اندازه مووی ماسک رو در حال اجرا بزرگ و کوچیک می کنین ؟
منظورتون از مطالبی که اضافه می کنین چی هست ؟

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

لطف كنيد مشكلتونو كامل با تمامي جزئيات مطرح كنيد تا بهتر به جواب برسيد !!!!

موفق باشيد

بسمه تعالی
سلام
ببخشید دیر به دیر جواب می دم چون دسترسی به اینترنت برام سخته
من فایل xml ای رو می خونم و متناسب با تعداد رکورد های آن کلید اضاقه می کنم
در سورس نمونش هست

پیوست ها

• new.rar
    55.8 کیلوبایت · بازدیدها: 5
بسمه تعالي
با سلام
دوستان چي شد هيچ راهي نداره ؟
لطفا كد رو بررسي كنيد اگر چيزي به ذهنتون مي رسه بفرماييد
با تشكر

++Hadi++

Active Member
سلام
واقعیتش من زیاد as2 کار نکردم .
ماسک شدن عکس شهدا رو درست کردم ولی هنوز عکس شهیدا رو داخل ماسک نمی بینین. فقط نوار سفید رو مشاهده می کنین.
وقت زیادی هم برا تکمیل کارتون نداشتم.
ولی به سبکی که الان درست کردم شما هم می تونید غیر از مووی کلیپ d مووی کلیپ myshahid و یا هر چیز دیگه ای که عکس شهدا در اون قرار می گیره وهمچنین عنوانها و دیگر مووی کلیپهایی رو که می خواهین از صافی ماسکتون دیده شه با کد نویسی به حالت ماسک شده در بیارین.
فقط کافیه کد setMask رو که به d, e نسبت دادین به e, بقیه ی مووی کلیپ هایی که می خواهین از ماسک دیده شن نسبت بدین.
ببخشین من زیاد وقت نکردم فایلتون رو بررسی کنم ولی ترتیب قرار گیری مووی ها در متد setMask عوض شد و کار ماسک روال شد.
بای ...

پیوست ها

• Shahid Masked.rar
    55.7 کیلوبایت · بازدیدها: 6

جدیدترین ارسال ها

بالا