مشکل با در اوردن دور حروف ال ای دی تولز

شروع موضوع توسط رسول21 ‏6 جولای 2012 در انجمن برنامه کارل دراو CorelDRAW و کارل پینتر Corel PAIN

1. رسول21

رسول21 Member

امتیاز دستاورد:
    6
    با سلام من میخام یه کلمه بنویسم بعد با ال ای دی تولز داخل حروفو ال ای دی بچینم
    تا اینجای کارو بلدم بعدش چون میخام بدم برش لیزر برام بزنه دور حروفو با سوراخهای ال ای دی رو جای سوراخهای ال ای دی هم مشکل ندارم
    فقط دور حروفو باید چکار کنم تا لیزر بتونه برش بده یه جه خوندم که میگه باید دور حروفو با کورل یه خط دور تا دور حروفتون به تناسب خودش میکشه اگه اینجوری بشه بعدش میتونم خود نوشته رو حذف کنم تا لیزر مشکلی نداشته باشه فقط جای سوراخهای ال ای دی بمونه وخطوط دور حروف
    کسی میدونه چکار باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یه عکس میزارم ببینید مثل این میخام برش بدم
    http://s3.picofile.com/file/7394360321/iho.gif

2. رسول21

رسول21 Member

امتیاز دستاورد:
    6
    عجب فروم فعالی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3. brhmzdznb

brhmzdznb Member

امتیاز دستاورد:
    6
    من درست نفهمیدم که چی می خوای اما ببین این مشکلتو حل می کنه؟!
    شکلت رو انتخاب کن و گزینه ی outline pen رو انتخاب کن( دست چپ، یه عکس سر قلم). بعدش Ctrl+shift+Q رو بگیر تا دورش تبدیل به شکل بشه. بعد داخل شکلت (نه دورش) رو کلیک کن و Delete کن. این میشه دور شکل که هرچی زیرش باشه معلوم میشه. در واقع شکل تو خالی میشه.
    اگه می خوای نوشته ات رو بگو تا برات دورش رو در بیارم. با نوع فونت و سایزش.

آخرین ویرایش: ‏21 جولای 2012
  4. emt318

emt318 New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    دادا اول باید نوشته ای که داری دور گیری کنی موقعی که به دستگاه میدی اون قسمت دور گیری رو با کات بزن سوراخ ها هم که مشخصه

5. ghyou

ghyou New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    سلام اول بگو چطور تونستی led tools رو نصب و کرک کنی و با اون کار کنی

6. ghyou

ghyou New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    سلام آیا روشی وجود دارد که بتوان با زدن یک کلید نوشته ها را در کارل دراو جهت برش با کاترپلاتر بطور اتوماتیک چیدمان کرد

به اشتراک بگذارید