مشکل باز کردن درایو

Divar68

Member
سلام دوستان یه مشکل اساسی پیش اومد خواهش میکنم کمکم کنید.
از مدیران بخش هم میخوام لطف کنن پاسخ بدن
درایو F کامپیوترم موقعی که میخوام بازش کنم ارور زیر میده (عکس ضمیمه کردم)
تنها راهیی که خودم میدونم چطور درست میشه اینه که فرمتش کنم چیزی که اصلا نمیخوام انجام بدم
آخه چند هزار تا آهنگ که خودم تک به تک دانلود کردم همش توی درایو اف هستش:sad::cry:
اگه دوستان روش دیگه ای سراغ دارید ممنون میشم اگه راهنمایی کنید (در ضمن پارتیشن بندی هم کردم ولی باز ...

پیوست ها

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    11.2 کیلوبایت · بازدیدها: 8

ahmad_m1234

Active Member
شما از طریق سرچ ویندوز تمامی فایل های درایو پیدا کنید و همش رو جایی دیگه کپی کن بعد فرمتش کن

Divar68

Member
داداش اولا از راهنماییت ممنون ولی از طریق سرچ کردن هم وقتی درایو اف سرچ میکنم باز هم همین ارور میده ...

کسی دیگه ای نیست

پس انجمن زدین که ملت با هم آشنا بشن یا کارشون راه بیوفته؟؟؟

turtel

Member
مشکل درایو

سلام دوست عزیز من یک نکته قابل احترامی را به شما بگم بعد بپردازیم به سوالاتتون .
من از شما خواهش می کنم اگه جوابتون نرسید یا دیر رسید بهتون لطف کنید انجمن را زیر سوال نبرید
مضمون حرفتون:<<>>:پس انجمن زدین که ملت با هم آشنا بشن یا کارشون راه بیوفته؟؟؟
سوال شما تا جایی که من حدس می زنم شما هاردتون را بروی یک سیستم دیگه ارتقا بدید اگر مشکل همچنان بود
یک بار ویندوز را عوض کنید و اگر نشد تنها راه قابل قبول فرمت درایو تون است
من حدس می زنم مشکلی در فایل درایو تون بوجود آمده من پیشنهاد می کنم برنامه های زیادی در این زمینه برای تعمییر فایل ها هست آنها را نیز امتحان کنید ولی در کل فرمت درایو .....اتمام !!!

آخرین ویرایش:

Divar68

Member
اولا چشـــم ولی انصافا کسی جوابگو نیست.
ویندوز هم عوض کردم ولی باز مشکل حل نشد ، فرمت هم که اصلا حرفشو نزن! چند هزار تا آهنگ که تک به تک خودم دانلود کردم داخل درایو هست :cry:
گفتم شاید با ریکاوری مشکل حل شه ولی نرم اون درایو موقع ریکاوری اصلا شناسایی نمیشه ...
من حدس می زنم مشکلی در فایل درایو تون بوجود آمده من پیشنهاد می کنم برنامه های زیادی در این زمینه برای تعمییر فایل ها هست آنها را نیز امتحان کنید ولی در کل فرمت درایو .....اتمام !!!
میشه چندتا از این نرم افزار اسم ببرید؟

Divar68

Member
مشکلم حل شد با سیستم عامل لینوکس فدورا 11 که دوستم معرفی کرده بود.
بزن کف قشنگه رو به افتخار لینوکس

جدیدترین ارسال ها

بالا