مشكل رندر طولاني در پرو2

binahayat

Active Member
سلام
من يك پر.ژه HDV در پرو 2 درست كردم كه حدود 40 دقيقه زمانش بود اما رندرش حدود 1 ساعت و 25 دقيقه طول كشيد تازه هيچ افكت ويدئويي نداشت و فقط دو تراك را به هم چسبانده بودم . قبلا هم با پروژه سايز vcd همين مشكل رو داشتم درحالي كه پرو 1.5 همون پروژه را 20 درصد زودتر از زمان خود فيلم اكسپورت كرد.
سيستمم
AMD 2.8 AThlon 64 bit
ram: 768 mb
hdd:240gb
vga:128 gforce5500fx

omid sarmad

Active Member
تبدیل فرمت Dat یا Mpeg1 به Avi زمان بر هست.
علت تفاوت زمانی این دو نسخه هم ممکنه به انتخاب فشرده سازی یا عدم فشرده سازی فایل خروجی یا نوع فشرده سازی داشته باشد.

binahayat

Active Member
چون صداي فيلمم دالبي است پرو 1.5 ايمپورت نمي كنه و الان كه از 2 استفاده مي كنم cpu usage سيستمم توسط پريماير روي 99 قرار مي گيه و من ا انكه آسيبي به سيستمم برسه مي ترسم.لطفا اگه اطلاعاتي در اين زمينه داريد در اختيار من بگذاريد.

omid sarmad

Active Member
بعید می دونم Pro 1.5 صدای دالبی رو ساپورت نکنه.
در مورد توان مورد استفاده CPU اونقد که شما فکر می کنی مشکلی پیش نمی یاد.

آخرین ویرایش:
پرو برای کارهای ساده مثل چسبوندن دو تکه فیلم به هم نیست!
برای این کار از نرم افزار ساده ی Ulead Video Studio استفاده کنید که سرعت اکسپورت فوق العاده ای داره و صدای دالبی رو هم ساپورت می کنه!
در مورد سیستم هم باید بگم این سیستم به هیچ وجه به درد این کار نمی خوره!
حتی اگه 4 برابر رم و cpu داشته باشه!!
برای این کار ها حداقل یک cpu با تکنولوژی Hyper Threading ، رم با باس 800 (Dual Channel)، کارت کپچر حرفه ای (که خودش 600 تومن قیمتشه!) و کارت گرافیک با چیپست های مخصوص (مثلا quadro) و مادر بردی مثل giga 965p-s3 نیاز دارید!
متاسفانه چندین نفر رو می شناسم که رفتن 4 گیگ رم یا مثلا سی پی یو بالای 3 و کارت گرافیک dual SLI گرفتن و چند برابر من هزینه کردن اما سیستمشون برای کار حرفه ای حتی 1/3 سیستم من هم کارایی نداره!!

جدیدترین ارسال ها

بالا