مشكل در چك كردن gmail

amirhomayoun

Active Member
آفا من 3 هفته پيش به gmail دعوت شدم . accont ام رو هم از دانشگاه فعال كردم و از اونجا چك هم ميكردم . اما از خونه وقتي به www.gmail .com ميرم صفحه log in مياد ولي بعد از log in دو صفحه "...loading" و "redirecting togmail..." به طور متناوب ميان و هي جاشونو به هم ميدن (چه ادبي شد!) وقتي با mozilla رفتم و source صفحه رو ديدم ؛ نوشته بود كهgmail به جاوا احتياج داره كه رو سيستم شما نيست يا enable نشده . من جاوا رو از روي فايل j2re-1_4_1_01-windows-i586-i.exe كه 9.47 مگ حجمشه نصب كردم . حالا نميدونم كه مشكل از چيه . OS كامپيوتر هاي سايت win2000 و كامپيوتر خودم winxp است . آيا مشكل به عدم پشتيباني xp از جاوا بر ميگرده؟ در اون صورت من بايد چه چيز ديگه اي نصب كنم (و از كجا؟)
ممنون ميشم اگه ميتونين كمكم كنين (آخه خيلي زور داره آدم gmail داشته باشه ولي نتونه چكش كنه! :cry: )

amirhomayoun

Active Member
آقا عجيبه ! يعني هيچكش اين تاپيك رو نگاه هم نكرده ؟ )): بابا ايول!

amirhomayoun

Active Member
يعني رقاصكش شكسته يا سر سيلندر سوزونده؟ :lol: بازم متشكر!(كه حداقل جواب دادين!)

hba

Active Member
الان درست خوندم و فهميدم چي ميكي اره حتما جاوا مي خواد كه يه فايل 8 مگي است بايد دانلودكني

akaveh

Member
سلام
آقا چه طوري مي تونم تو gmail عضو بشم كسي مي تونه كمكم كنه

amirhomayoun

Active Member
آقا يه جايي خوندم(شايد تو همين فروم!) كه ظرفيت gmail beta پر شده براي همين ديگه اجازه invite نميده . به هر حال خود من رو يكي از دوستان در majidonline دعوت كردن .اگر invite بده منم حتما بقيه بچه ها رو invite ميكنم .

ady_constantine

Active Member
من هم مشكل دارم ...

فكر نكنم نيازي به نصب جاوا بوده باشه چون من بعضي وقتها تونستم آنرا چك كنم ...

بهرحال مشكل بايد از IE باشه . چون من شنید م که با MOzila راحت Gmail را میاره ..

hba

Active Member
ان جايي كه براي دادن است جاوا است و كل صفحه از جاي رمز و پسورد فرق مي كند اگر جاي رمز و پسورد مي اد يعني جاوا داريد و مشكل اگر باشد مال مرورگر است

amirhomayoun

Active Member
آقا اون صفحه log in مياد! پس مشكل از IE ؟ ولي من با mozilla هم نتونستم وارد بشم . در ضمن درست ميفرماييد بعضي از دوستانم با xp ميتونن وارد gmail بشن .

tornado

Member
آقا عجيبه ! يعني هيچكش اين تاپيك رو نگاه هم نكرده ؟ )): بابا ايول!

اخه همچين تاپيكي قبلا وجود داشته

كامپيوترت خرابه

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

سلام
آقا چه طوري مي تونم تو gmail عضو بشم كسي مي تونه كمكم كنه

جان ؟؟ چه ربطي به موضوع داشت ؟؟ شما را دعوت ميكنند و ميلي براي شما ارسال ميشه و با پر كردن اون فورم شما عضو ميشويد .

آقا يه جايي خوندم(شايد تو همين فروم!) كه ظرفيت gmail beta پر شده براي همين ديگه اجازه invite نميده . به هر حال خود من رو يكي از دوستان در majidonline دعوت كردن .اگر invite بده منم حتما بقيه بچه ها رو invite ميكنم .

ظرفيت اش پر نشده !! فقط داره نسخه اصلي اش را راه ميندازه كه ديگه بدون دعوت نامه ميشه عضو شد . رو اين حسابه .

ميگن ايدي هاي قديمي حكم ايلگال را داره . چون در نسخه اصلي نميشه از ( . ~ * و اعداد قبل از حروف ) << مثل ياهو >> استفاده كرد .

آقا اون صفحه log in مياد! پس مشكل از IE ؟ ولي من با mozilla هم نتونستم وارد بشم . در ضمن درست ميفرماييد بعضي از دوستانم با xp ميتونن وارد gmail بشن .

مووزيلا كه از IE بهتره . اما ربطی به اون نباید داشته باشه !!

من فکر میکنم شلوغی سایت گوگل باشه دلیل اش !

:wink:

hba

Active Member
ady_constantine گفت:
hba گفت:
الان درست خوندم و فهميدم چي ميكي اره حتما جاوا مي خواد كه يه فايل 8 مگي است بايد دانلودكني

به اين مي گن بدون اطلاع جواب دادن !!!! :wink:

نه به اين مي گند بد مطرح شدن تاپيك و موضوع و نا مفهوم بودن و كژتابي داشتن

amirhomayoun

Active Member
آقا مشكل حل شد! تقصير Norton Script Blocking بود disable كردمش درست شد ! ممنون از همه!

amirhomayoun

Active Member
راستي تاپيك من كژتابي داره و بد مطرح شده؟ فكر ميكردم به قدر كافي توضيح دادم! اين دفه بيشتر مينويسم كه همه متوجه بشن.

من اين Norton Script Blocking رو هم غير فعال كردم ولي بار هم همون پنجره Loading مسخره مياد و نمي‌تونم وارد كنترل پنل ميلم بشم.
ضمنا براي من صفحه‌ي Log in مياد و من يوزر نيم و پسورد رو وارد مي كنم ولي بعدش كه مي‌خوام لوگ اين كنم صفحه Loading مياد.
شما رو به خدا كمك كنيد.

*محمد آزاده

جدیدترین ارسال ها

بالا