مشكل در نمايش متن هاي فارسي در وب سايت

ariyangham

New Member
سلام خسته نباشيد. مديران محترم قبلا پست دادم به نتيجه اي نرسيد. پست قبلي رو هم پيدا نكردم كه ادامه بدم(به دليل پايين بودن سرعت اينترنت)
مديران ببخشيد كه تو پست جديد اين سوالمو مطرح كردم 4 ماه هست كه من اين مشكل رو دارم و همه هم گيج ميشن و جوابي تا حالا بهم ندادن
مشكلم اينه كه توي وب سايت متن هاي اسكريپت هاي فارسي به صورت علامت سوال نمايش داده ميشن(؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟) در ضمن اين مشكل هميشگي نيست و تقريبا مشكلم با 90% اسكريپت هاست. از نظر مشكل نداشتن اسكريپت ها هم شكي ندارم . اسكريپت ها رو با توجه به دمو و پيش نمايشي كه داشتن انتخاب كردم. نميدونم مشكل از كجاست. راهنماييم كنيد.
.
.
.
(توضيح: حتي گفتم شايد مشكل از ما اس كيو ال من باشه زبان ماي اس كيو ال رو به utf8_persian تبديل كردم. بعد اسكريپت رو نصب كردم و باز هم ثمري نداشت. اين مشكل تو بعضي از اسكريپت ها به صورت كامل و جود داره .تو بعضي ها فقط قسمت هاي اصلي و يك اسكريپت اپلود سنتر هم نصب كردم كه فقط قسمت هايي كه بايد توسط ادمين يعني من تكميل ميشد مثل اسم و تايتل سايت. توضيحات و قوانين به صورت ؟؟؟؟؟؟ نشون ميداد. وب سايت تو هوا مونده به خاطر اين مشكل و داميني كه خريداري كردم بلا استفاده مونده)
با تشكر

farik

Well-Known Member
با سلام..
شما باید تو اسکریپت ها تغییر ایجاد کنین و وقتی که اونها به دیتا بیس وصل میشن تنظیم کنین که یونیکد utf8 باشه.. مثلا شما برای امتحان..وردپرس فارسی رو نصب کنین..اگه بازم تو دیتا بیس با ؟؟؟؟ پستهاتون ثبت شده بود..اشکال از چیز دیگه ای هست..وگرنه احتمال زیاد از همینه..
موفق باشید...

ariyangham

New Member
با سلام..
شما باید تو اسکریپت ها تغییر ایجاد کنین و وقتی که اونها به دیتا بیس وصل میشن تنظیم کنین که یونیکد utf8 باشه.. مثلا شما برای امتحان..وردپرس فارسی رو نصب کنین..اگه بازم تو دیتا بیس با ؟؟؟؟ پستهاتون ثبت شده بود..اشکال از چیز دیگه ای هست..وگرنه احتمال زیاد از همینه..
موفق باشید...

اووووووووووووم. نفهميدم:green::)
اقا الان من يه چي بگم بعد روي اين فرض منو راهنمايي كن.:rose:
فزض كن شما بازديد كننده سايت czz.ir/index.php و اين مشكل روبه روي شماست يعني نمايش داده نشدن حروف فارسي.(مثال زدما.نري تو سايت بعد بگي هيچي نبود):green:
تك تك بهم بگيد كه از كجا شروع كنم و چه كار هايي انجام بدم:sad:

farik

Well-Known Member
با سلام..
خوب اول شما یک اسکریپت معابر مثل وردپرس فارسی رو نصب کنین..اگه فارسی بود..که هیچ..وگرنه بگید تا بگم چیکار کنین..
موفق باشید..

ariyangham

New Member
راهی واسه نصب اسکریپت ها وجود نداره؟

با سلام..
خوب اول شما یک اسکریپت معابر مثل وردپرس فارسی رو نصب کنین..اگه فارسی بود..که هیچ..وگرنه بگید تا بگم چیکار کنین..
موفق باشید..

الان چیکار کنم؟ یعنی مشکل از اسکریپت هاست؟

farik

Well-Known Member
با سلام..
ببخشید اگه نبودم امتحان میان ترم دارم دیگه..:دی..تازه از فروم هم واسم ایمیل نیومد که جوابی اومده...خوب سایت که درست کار میکنه..اگه تو دیتابیس هم متن ها فارسی باشه اشکال از سرور نیست..شما اسکریپت هایی که میخواین استفاده کنین مشکل دارن..باید اونها رو یک برنامه نویس واستون فارسی کنه..یا خودتون اینکارو بکنین..
موفق باشید..

ariyangham

New Member
عجب

با سلام..
ببخشید اگه نبودم امتحان میان ترم دارم دیگه..:دی..تازه از فروم هم واسم ایمیل نیومد که جوابی اومده...خوب سایت که درست کار میکنه..اگه تو دیتابیس هم متن ها فارسی باشه اشکال از سرور نیست..شما اسکریپت هایی که میخواین استفاده کنین مشکل دارن..باید اونها رو یک برنامه نویس واستون فارسی کنه..یا خودتون اینکارو بکنین..
موفق باشید..

نوکرتم.عزیزی . دمت گرم که جواب میدی. ایشالا امتحانات رو هم خوب بدی و سرحال و فعال باشی. اما در مورد اسکریپتها یه بار هم گفتم با توجه به دمو دانلود کردم.توی دمو کاملا بی عیب و نقص بودن . خوب در مورد فارسی سازی هم متمانم که من نمیتونم چون هم اطلاعاتم در مورد برنامه نویسی ناقص و دست و پا شکستست هم یه بار خواستم این کارو بکنم که متن های فارسی محو شد .:دی:

farik

Well-Known Member
با سلام..
خوب میخواین یکی از اسکریپتهایی رو که مشکل داره بدین من رو لوکال تست کنم ببینم چطوریاست..موفق باشید..

ariyangham

New Member
salam dadash . bebakhshid english type mikonam. laptopam farsi nadare. an ye script kheyli sabok mizaram bebin dastan chie. mamnon

پیوست ها

• Website-Evaluation-persian-Script.zip
    109.4 کیلوبایت · بازدیدها: 10

farik

Well-Known Member
باسلام...
اگه بتونین یک نمایش انلاین از همین اسکریپت رو رو سرورتون هم قرار بدین ممنون میشم..
موفق باشید..

جدیدترین ارسال ها

بالا