مشكل در راست به چپ كردن نوشته در Swish

Pooriya_Online

Active Member
سلام

آقا ميدونم سوالم تكراريه ولي بعد از مشكلات سرور تاپيكش پاك شد تازه به جوابيم نرسيد

آقا من ميخوام توي Swish Max وقتي افكت داده ميشه از راست به چپ بشه يعني براي جملات فارسي افكت از راست به چپ داده بشه. من از طريق Right Click > Appearance > RL-TB Flow(طبق شكل 1) اينكا رو ميكنم و درست ميشه ولي نوشته ها جدا ميشه و برعكس (طبق شكل2)

شما بگيد چيكار كنم؟

mosi20

Active Member
به نطر من بايد توي تنظيمات افكت مورد نظرت يكم دقيق بشي اون وقت يه چيزي شبيه اين >>> يا اين <<< ميبيني.
با انتخاب سمتي كه مي خواهي افكتت اعمال بشه مشكلت حل ميشه
--------------------------------------------------------------
يه خواهش از برادران و خواهران گرامي
لطفا به موضوغ هاي قبل يه نگاهي بندازيد متوجه ميشين كه به جز به چند سوال به بقيه ي سوالها جواب درست و حسابي داده نشده پس به اونا هم يه جواب قانع كننده بدين
با تشكر

من 2 siwsh كار مي كنم افكتهاي جمله هاي فارسي رو هم از راست به چپ مي دم مشكلي نداره

اكثر افكتها در منوي خود قسمتي (تبي )دارند به نام cascade كه داخل اون شما ميتونيد از چپ و يا راست شروع شدن افكت را تنظيم كنيد.

Masih

Well-Known Member
behrouzstar گفت:
اكثر افكتها در منوي خود قسمتي (تبي )دارند به نام cascade كه داخل اون شما ميتونيد از چپ و يا راست شروع شدن افكت را تنظيم كنيد.

اما همه افكتهاش نميشه! در ورژن‌هاي قبلش كه اينطوري بود اين ورژن 2004 رو ديگه نميدونم!

Pooriya_Online

Active Member
آقا بهروز همچين تبي نداره. اين عكس واسه افكت Wild_Fade In هستش ولي فكر نكنم افكتهاي ديگش داشته باشه؟

eshghy

New Member
واي منم همچين مشكلي دارم
يعني ميشه كاريش كرد كه اين نوشته ها چپكي بياند؟
خيلي مهمه وا

mosi20

Active Member
آقا اين عكس را ببين با كليك روي اين گزينه يه سري امكانات براي افكتت بوجود مي آيد كه با يكي از اون ها ميتوني جهت افكت را عوض كني

http://www.freewebs.com/mosi20swish/farsi1.gif

در ضمن من كه گفته بودم همه ي افكت ها اين امكان را ندارند

sayedmahdi

New Member
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیزم
یه نکته دارم براتون و اونم اینه که بعد از تلاش زیاد به این نتیجه رسیدم که در swish max هم میشه با افکت type writer از راست به چپ نوشت
راهش اینه که شما افکت Wild - Typewrite را روی متن مورد نظر اعمال کنید و در این افکت گزینه cascade order رو روی شماره 1 بگذارید اگه هم نشد می تونید شماره 1 رو عوض کنید تا نتیجه دلخواه بدست بیاد...
البته بگم که من این رو در swish max 4 دیدم ممکنه ورژن های دیگه اینطور نباشه ولی فکر کنم برای همه ورژن ها هست.
بازم من رو ببخشید اگه یه جایی این نتیجه رو نگرفتید ولی من اکثر جاها تونستم این کار رو بکنم
برام دعا کنید التماس دعا

modir123.group

New Member
سلام

آقا ميدونم سوالم تكراريه ولي بعد از مشكلات سرور تاپيكش پاك شد تازه به جوابيم نرسيد

آقا من ميخوام توي Swish Max وقتي افكت داده ميشه از راست به چپ بشه يعني براي جملات فارسي افكت از راست به چپ داده بشه. من از طريق Right Click > Appearance > RL-TB Flow(طبق شكل 1) اينكا رو ميكنم و درست ميشه ولي نوشته ها جدا ميشه و برعكس (طبق شكل2)

شما بگيد چيكار كنم؟
سلام
دوست عزیز به فرض شما یک افکت Fade بر روی متن خود دادین حال روی افکت متن خود دابل کلیک کنید سپس پنجره تنظیمات افکت باز میشه بعد در قسمت Cascade order شما می توانید اعداد 0 تا 3 را انتخاب کنید که هر کدام یک خصوصیاتی دارد.

0 : متن همراه با افکت از سمت چپ آغاز می شود.
1 : متن همراه با افکت از سمت راست آغاز می شود.
2 : متن همراه با افکت از بیرون سمت چپ و راست به سمت وسط می آید.
3 : متن همراه با افکن از وسط به سمت بیرون می رود ( برعکس 2 )

modir123.group

New Member
سلام
کسی هست کمک کنه چرا یه متن متحرکت در swish max طراحی می کنم فقط یک بار افکت رو اعمال میشه بعد اون ثابت میشه از حالت مترحک بودن خارج میشه؟

massoudn

کاربر فعال
سلام
کسی هست کمک کنه چرا یه متن متحرکت در swish max طراحی می کنم فقط یک بار افکت رو اعمال میشه بعد اون ثابت میشه از حالت مترحک بودن خارج میشه؟
کافیه شما از یک افکت لوپ استفاده کنید که تکرار شوند باشه
بعد در یک مووی کلیپ قرار دهید
در این صورت در مووی کلیپ مرتباً تکرار میشه
اگر در آخر افکت یک Stop قرار دهید در فریم انتهایی متوقف میشه
اگر خود مووی کلیپ خاصیت stop at end frame رو داشته باشه در فریم آخر متوقف میشه

جدیدترین ارسال ها

بالا