مشكل در اسكريپت هاي فارسي

ariyangham

New Member
سلام.از هاستي استفاده ميكنم كه خارجيه و البته مجاني. فارسي رو ساپورت ميكنه . اما اسكريپت هاي فراسي كه نصب ميكنم به صورت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نمايش ميده توي ماي اس كيو ال هم زبان رو به utf8_persian تغيير دادم و جداول اسكريپت هم utf8_persian هستن اما مشكل همچنان باقيست . اسكريپت دمو داشت و دمو هم مشكلي نداشت. به نظر شما چكار كنم؟

farik

Well-Known Member
با سلام...یعنی صفحات html که فارسی هستند رو نمیاره..شاید اگه اینکد صفحات رو عوض کنین درست بشه...
اگرم فقط تو DB اینطوری هست که اشکال در نوع کدنویسی هست و ربطی به شما نداره..
موفق باشید..

ariyangham

New Member
نه

با سلام...یعنی صفحات html که فارسی هستند رو نمیاره..شاید اگه اینکد صفحات رو عوض کنین درست بشه...
اگرم فقط تو DB اینطوری هست که اشکال در نوع کدنویسی هست و ربطی به شما نداره..
موفق باشید..

نه ببینید این مشکل همیشگی نیست صفحات ‏html ‎‏ رو میاره اما بعضی اسکریپت ها رو فارسی نمیاره مثلا اسکری پت ‏prochatrooms ‎‏ رو نصب کردم مشکلی ندشت اما اسکریپت دوستیابی نصب کردم کاملا ؟؟؟؟ بود اسکریپت هاستینگ نصب کرد فقط قسمت منو هاش ؟؟؟ بود و اپلود سنتر نصب کردم و همه چیش فارسی بود اما قستمت هایی که من باید وارد میکردم تو اسکریپت مثل کلمات کلیدی . اسم سایت و . . . . . . به صورت ؟؟؟ نشون میداد. مشکل عجیبیه باید چکار کنم؟ حتی گفتم شاید با مای اس کیو ال مشکل داشته باشه که زبان رو به فارسی تغیر دادم بازم نشد.‏‎

آخرین ویرایش:

farik

Well-Known Member
با سلام مجدد..اول از همه اینکه چند بار پشت سر هم پست ندین اسپم محسوب میشه...:green:
خوب من هنوز هم نفهمیدم...شما الان تو سایت که میرین(مثلا تو index.php )..متن فارسی ؟؟؟؟ نوشته شده یا تو phpmyadmin که میرین؟...اگه حالت دوم باشه اسکریپتتون باید ویرایش بشه....
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا